Airpods Aksesuarları | Airpods Xiaomi Huawei Zore

 

Airpods Aksesuarları demek, airpods kullanımını daha cazip hale getirebilmek amacı ile ortaya çıkan profesyonel tasarım anlamına gelmektedir. Bu ürünler ile birlikte sizler de kaliteli ve nitelikli aksesuar seçeneklerini görebilirsiniz. Son dönemlerde airpods çılgınlığı dünyada olduğu gibi ülkemizde de yerini almış uygulamaları barındırmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alındığı zaman sistemden yararlanmak ve profesyonel anlamda uygun koşular ile işlem sağlamak son derece önemli olabilmektedir. Bu sayede sizler de airpods kullanımının yaygınlaştığını düşünüyor iseniz uygun aksesuarlar ile doğru ve yerinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Airpods kullanımını kolay bir şekle koyabilmek adına rengarenk tasarımları ile ve dikkat çekici nitelikte yer alan modeller ve aksesuar ürünleri bu alanda yerini almaktadır. Airpods ve kir önleyici sticker, Airpods şarj kabı, Airpods koruma kılıfı, kulak sabitleyici ürünler, airpods boyun askısıyla da kılıf mandalı ile birlikte farklı aksesuar ürünlerini bulabilirsiniz. Hem ayrı ayrı olacak şekilde hem de üçlü set beşli set halinde satışları bulunan bu aksesuar ürünlerini sizler de keşfedebilirsiniz.

 

Zore Airpod

Zore Airpod ürünler Zore marka airpodları kapsamaktadır. Bu ürünler, kulak sabitleyici ya da şarj kabı, airpods kılfıı gibi ürünleri ile birlikte uyumlu şekilde üretilmektedir. Bu nedenle sizler de ilgili alanda uygun koşullarda yararlanma sağlayabilirsiniz teknolojik imkânlar ile Zore kalitesini uygun şekilde görebilmek son derece önemli olmaktadır. Bu nedenle sizler de bu alandan kolaylıkla yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Zore Airpod Kir Önleyici Sticker 

Zore Airpod Kir Önleyici Sticker, airpodslar için özel üretimdir. Kir önleyici sticker işlevinde gerçekleşmektedir. 0,04 mm harika inceliğe sahiptir. Oldukça ince olması profesyonel alanda bu imkanın yeteneklerini de ortaya koymaktadır. İçi metal koruyucu filmdir. Ayrıca ürün toz geçirmez tasarıma sahiptir. Tozdan ve kirden airpodu korumak amacı il özle üretilmiştir. Manyetik adsorpsiyon olarak geniş ve profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bu özellikleri dikkate alındığı zaman sizler de sitemizde ilgili ürünü bulabilir ve uygun fiyatlar ile anında satın alma işlemi sağlayabilirsiniz.

 

Airpods Pro

Airpods pro Apple markasının yeni nesil kablosuz kulaklığı dır. Aktif gürültü engelleme teknolojisini kullanarak sizi kaliteli sesler ile baş başa bırakmaktadır. Müzik dinleyebilir, konuşmalarınızı sağlayabilirsiniz. Var olan aktif gürültüyü absorbe etmesi ürünün neden profesyonel bir ürün sayıldığının en büyük göstergesidir bu nedenle sizler de ilgili ürünü farklı renk ve model ayrıcalığı ile sitemizde bulabilirsiniz. Ürüne uygun aksesuar tercihlerinizi de sağlayabilirsiniz.

 

Airpods 2

Yeni nesil teknoloji imkanı sunan AirPods'un sizler için sunduğu yeni bir üründür. Şarj kutusu Qi uyumludur. Şarj platformlarıyla kablosuz olacak şekilde kullanım sağlamaktadır. Hem kablosuz olarak hem de Lightning kablosu ile şarj edebilme özelliğine sahip olan bir üründür. Her iki farklı tür de farklı fiyat avantajları ile satılmaktadır. Bu ürünlerin bu şekilde sunulması kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Airpods 2 ürünlerini her zaman orijinal ve güvenilir şekilde bu alanda bulabilirsiniz.

 

Huawei Airpods

Huawei airpods, Huawei markasının kulak içi ya da kablosuz şekilleri ile sunmuş olduğu farklı modelleri barındırmaktadır. Bu ürünlerin farklı ve renkli eğlenceli aksesuarlarını da sitemizde bulabilmeniz mümkündür. Uygun koşullar ve kaliteli, sağlıklı çalışmaları ile birlikte sizler de Huawei markasının aksesuar takımlarına bu doğrultuda kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve nitelikli ürün ayrıcalıklarından yola çıkılarak sizler de kaliteden ödün vermeden ilgili koşullardan yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Airpods Xiaomi

Airpods Xiaomi farklı modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Şık tasarımı vardır. Dizaynı diğer airpods ürünlerinden ayrılmaktadır. Bu ürünlerin farklı tercihler ve nitelikler ile sizleri hitap etmesi önemlidir. Bu nedenle farklı modeli ve farklı rengi ayrıcalıklı ürün halleri ile bu alanda bulabilmek mümkün olmaktadır. cihazın dokunmatik özelliğinin bulunması birçok farklı komutu ve özelliği yerine getirebilmesi açısından da birçok airpod ürününden kolayca ayrıldığını gözler önüne sermektedir.

 

Airpods Pro Kılıf

Airpods pro kılıf ile su geçirmez özellikte olanlar, silikon yapıda bulunanlar ve farklı renk tasarımları ile şıklık içerisinde bulunan ürünleri sizler de burada bulabilirsiniz. Güvenirlik ve kalite koşulları incelendiği zaman sizler de ilgili alandan her zaman yararlanma sağlayabilirsiniz. Ancak bu şekilde profesyonel alanda yer alan ürün çeşitliliğini sizler de bu doğrultuda bulabileceksiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.