Alcatel | Alcatel Telefon Kılıfları | Alcatel Telefon Kılıfı Silikon ve Ekran Koruyucu

Dünya çaplı yatırımları ile bilinen Alcatel, Türkiye de ki yatırımlarını da doğa dostu teknolojisini getirerek devlet onaylı çevreci raporlarını almıştır. Alcatel Türkiye wiki 

Alcatel Telefonun %86 lık kısmını geri dönüşümden sağlık bir şekilde kazandırmış ve Telefonun kutuları ise %80 kullanılmış fiberden oluşmakta ve yine kullanılmak üzere dönüştürülmeye uygun yapıya sahiptir. 

Çin de bulunan fabrikaları ise 2008 yılından beri TCT, SA 8000 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip ve Türkiye de ki devlet ve şehircilik bakanlıklarından bu belgeleri doğrulamışlardır. 

2014 İSO 9001 ve TL 9000 onaylı olan firma Türkiye deki müşterilerine kurmuş olduğu özel ekip ile müşterilerinin her zaman  öner ve şikayetlerine göre kendi rotasını çizen sayılı firmalardan birisi. 

Piyasaya sürmüş olduğu telefonların yıllarca kullanma garantisi veren neredeyse en az kronik sorunlu modelleri ile piyasada yıllarca kalmıştır. 

Alcatel Türkiye ye ilk adım atmadan önce uzun süre rakiplerini ve kullanıcıları geri dönüşlerini şikayet ederek sadece Türkiye ye özel amiral gemisi ile giriş yaptı ve tutunmayı başardı. Bütün ön yargıları kırmayı başaran Alcatel şimdi ürünlerini sitemizde zore markası iş ortaklığı ile sizlere sunuyoruz. 

Peki sitemizde bulunan Alcatel ürünleri neler? ; Alcatel süper silikon kılıf, Alcatel premier silikon kılıf, Alcatel kapaklı kılıf, Alcatel telefon kılıfları, Alcatel ekran koruyucu, Alcatel orijinal batarya, Alcatel usb kablo, Alcatel hızlı şarj aleti, Alcatel kulaklık gibi ürünleri sitemizden zore markalı %100 Alcatel orijinalürünlerini satın alabilirsiniz.

 

Alcatel süper silikon kılıf

İnce ve neredeyse görünmeyen fakat bir o kadar da güçlü yapısı ile Alcatel süper silikon kılıfteknolojisinde kendisini geliştirmiş durumda. Darbelere karşı cihazınızı koruyan ve yıpranma solma yapmayan şeffaf silikon , Alcatel zore markası iş ortaklığının ilk ve kaliteli meyvesi diyebiliriz.

 

Alcatel premier silikon kılıf

Normal silikon kılıflardan farklı olarak covid-19 kuralları gereği her markanın olduğu gibi alcatel de büyük yatırımlar yaparak ar-ge ekibinin geliştirmiş oluğu Alcatel premier silikon kılıf bir den fazla renk seçenekleri ile düşmeye ve yıpranmaya karşı koruma yapmasının yanında bakteri üretimini en aza indiren yapıya sahiptir. 

 

Alcatel kapaklı kılıf

Birden fazla modeli olan ve kullanıcıların da bu tarz ürünleri tercih etmelerinde en büyük sebeplerden birisi de telefon düşürme ve kırma özelliğine sahip kullanıcıların cihazlarını koruma amaçlı Çinli firma Alcatel, kendi kullanıcılarını düşünerek özellikle sert yapılı kapaklı kılıf zore markası ile anlaşarak üretimini üslenmiş ve tozlara karşı ekstra koruma sağlayan Alcatel kapaklı kılıf orijinal olarak piyasaya sürülmüştür. 

 

Alcatel ekran koruyucu

Günümüzde artık sürekli olarak gördüğümüz farklı farklı boyutlarda ekranlar ve inceleşme ye  başlayan teknoloji ile en ufak düşürme ile büyük darbeler alan telefonlarımız için Zore markası Alcatel telefon modelleri için Alcatel ekran koruyucu üretmiştir. Alcatel kullanıcılarının güvenliğini düşünerek Türkiye piyasasına kar marjını düşürerek üretim sırasında imzalar atılmıştır. En uygun fiyatlı Alcatel ürünleri sitemizden alabilirsiniz.

 

Alcatel orijinal batarya

Dünya geneli Tarafsız bütün uzmanların tek uyarısı var. Özellikle bataryalar konusunda sağlığımız için her zaman orijinal ürünleri tercih etmemiz gerektiği konusunda uyarıyorlar. Alcatel orijinal bataryaısınmaya karşı şişme, patlamaya karşı voltaj koruması ve uzun süreli kullanımlarda günlük hatta gün içinde birden fazla kez şarj etme gereği duyduğumuzda dahi orijinal cihazlar bizlere sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

 

Alcatel usb kablo

Birden fazla ürünün, birden fazla modeli bulunmakta ve bakkallardan bile rahatlıkla bu usb kablolara ulaşabiliyoruz. Fakat performans konusuna gelecek olursak ne yazık ki günümüzdeki telefonları şarj etmekte çok alt seviyede kalmakta. Alcatel usb kablo orijinal ürünleri ise bakkallarda satılan fiyatlardan biraz daha pahalı olmasından dolayı bu ürün tercih edilebilir. Alcatel cihaz ve model ayrımı yapmaksızın hızlı şarj özelliğini desteklemektedir.

 

Alcatel hızlı şarj aleti

Günümüzde ki bir çok telefon artık hızlı şarj özelliği sayesinde dakikalar içinde şarj süresinden sonra saatlerce kullanım süresi tanımaktadır. Alcatel hızlı şarj aleti bütün cihazlar ile uyumlu olmasında ki en büyük sebeplerden birisi de rakip modeli ayırt etmeksizin voltaj koruması ile en uygun fiyatlı ürünler arasında yer almaktadır. 

 

Alcatel kulaklık

Çevremizde ki insanları rahatsız etmeden kendi dünyamızda müzik dinlerken veya oyun oynarken hatta sevdiklerimizle konuşurken kulaklık kullanmak en fazla tercih edilen aksesuardır. Alcatel kulaklık geliştirmiş olduğu sistem sayesinde birden fazla özelliği içerisinde barındıran ve kullanıcı isteklerine göre hareket eden alcatel kulaklıklarına ekstra bas özelliği ekleyerek. Daha iyi dinleme hissiyatı sunmuş ve dinlediğimiz müziklerin baslarını rahatsız etmeden dinleyebilmemize olanak sağlamıştır.

#Alcatel Modelleri, #Alcatel Telefon Kılıfı, #Alcatel Silikon Kılıf, #Alcatel Ekran Koruyucu, #Alcatel Şarz Aleti #teknosehir.com

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.