1 2 3 ... 71 >

Apple 

 

Dünyanın Neredeyse yarısından fazlasının Apple ürünlerini kullandıkları oldukça ortada ve açık. Apple firması kullanıcılarını o kadar düşünüyor ki saatten tutunda kullandığınız televizyona kadar ürünleri bulunmakta. 

İlk piyasaya Apple telefon modelleri ile giriş yapmaya başladığında tamamen kendine has özel yazılımı ile piyasada ilk tepki çekse de ardından bütün uygulama geliştiricilerinin desteklemesi ile günümüze kadar gelmiş ve piyasanın neredeyse lider konumundadır. 

Apple cihazları hızlı olması ile birlikte güvenlik duvarının sağlamlığı ile bilinir. Kolay kolay verileriniz zarar görmez ve her zaman güvenli şekilde günlük hayatınıza devam edersiniz. 

Apple Tablet, Apple Watch, Apple macbook, Apple Airpods, Apple diğer aksesuarlar konusunda büyük yatırımlar sayesinde büyük övgü toplayan Apple, Türkiye pazarında oldukça ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. 

Zore markası, Apple model telefon,watch ve ipad lar gibi ürünlere aksesuar üretmek için adım attı ve tam uyumluluk ile birlikte orijinal ürünlerden daha kaliteli ve ek özellikle birlikte uygun fiyatlı olarak satışa çıkartmış bulunmaktı. 

https://Teknosehir.com olarak Zore markası ile yaptığımız anlaşma sonucunda sınırlı sayıda ki Türkiye ye gelen ürünlerini satışını üstlenme konusunda anlaşma imzaladık. 

Peki Zore markasının ürettiği Apple ürünleri neler? ; iphone kılıf,  iphone kapaklı kılıf,  iphone kulaklık,  iphone batarya,  iphone silikon kılıf,  iphone ekran koruyucu,  iphone kırılmaz ekran,  Apple Watch kordon, Apple Watch ekran koruyucu, Apple macbook ekran koruyucu, Apple macbook çanta, Apple macbook şarj aleti,  Apple Airpods -  Airpods pro ve  Airpods max gibi ürün aksesuarlarını sitemizden bulabilirsiniz. 

 

iPhone Kılıf

Yıllanmış Apple firması Türkiye piyasasında her ne kadar orijinal ürünleri sunmaya çalışsa da Türkiye de ki kullanıcıların taleplerine yetişemedi ve Zore markası tamamen Türk kullanıcılara isteklere özel ürünler geliştirerek iphone kılıf üretimini üstlendi. Uygun fiyat garantisi ile orijinal üründen daha kaliteli olduğu söylemler ortada dolaşmaktadır.

 

iPhone Kapaklı Kılıf

Ülkemizde En pahalı telefon modeline sahip olan ve bazen araba ile takas edenleri dahi görüyoruz. Sürekli düşürmeye meyilli kullanıcılar iphone kapaklı kılıf tercih etmektedirler. Zore markası kapaklı kılıf kullanımında su ve toz geçirme gibi özelliklerini ekleyerek rakiplerinden daha kaliteli ürünler sunmuştur.

 

iPhone Kulaklık

En kaliteli telefon modeline sahip olmak için binlerce lira harcadık. Kutudan çıkan basit kablolu iphone kulaklık dahi bizim beklentimizi karşılamıyor. Biz siz değerli müşterileri düşündük ve ekstra basözellikli kulaklığı satışa çıkardık.

 

iPhone Batarya  

Her güncellemede ve yoğun kullanımlarda belli zaman sonra bataryanın hücreleri ölmekte ve artık telefonumuz şarj tutmamaya başlamaktadır. Bütün uzmanların uyardığı gibi sağlığınız için orijinal iphone batarya kullanmanızı öneriyoruz. Patlamalara karşı zarar görmemeniz için orijinal ürünlerden şaşmayınız.

 

iPhone silikon kılıf

Esnek yapısı ile neredeyse uzaktan bakıldığında belli dahi olmayan iphone kullanıcıları en çok iphone silikon kılıf tercih etmektedirler. Zore markası, Apple ürünlerini çıkartmaya başladığında Türkiye kullanıcılarına özel çıkartmış olduğu ekstra sararmayan, solmayan, kararmayan ve bakteri üretmeyen silikon kılıf üreterek Türkiye pazarına uygun fiyatlı şekilde giriş yapmış konumdadır. 

 

iPhone ekran koruyucu

iphone kullanıcılarının en çok tercih ettiği ise kırılmak ekrandan ziyade ekran koruyucudur. Şeffaf ve ince yapısı ile iphone ekran koruyucu tercih etmektedirler. Normal kırılmaz ekrana göre daha uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Fakat alacağınız ekran çeşitlerine göre alacağınız performans değişir.

 

iPhone kırılmaz ekran   

Her 100 kullanıcının 98 inin telefonunda kırılmaz ekran vardır. İphone kullanıcıları kırılmaz camkonusunda çok hassas davranıyorlar. Orijinal cam fiyatlarının yüksek olmasından dolayı Zore markası geliştirmiş olduğu  iphone kırılmaz ekran sayesinde Türkiye piyasasında en uygun ve orijinalden daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

 

Apple Watch kordon

Takım elbise, kısa kollu, uzun kollu, sportif kıyafetlerinizde tamamlayıcı özelliklerden birisi de saattir. Apple kullanıcılarının neredeyse tamamında yer alan Apple Watch, değiştirilebilir kordon seçenekleri ile  kıyafetleriniz ile uyumlu şekilde Apple Watch kordon satın alabilir ve yap boz şeklinde tercihinize göre şekillendirebilirsiniz.

 

Apple Watch ekran koruyucu

ince narin ekranlı Apple watch saatimizi darbelerden korumak için tıpkı telefonumuzda kullandığımız ekran koruyucu artık Apple Watch ekran koruyucu olarak ta karşımıza çıkmaktadır. Saatimizin güvenliği ve uzun süreli kullanımlar için bu tarz ürünlere ihtiyacımız bulunmakta.

 

Apple macbook ekran koruyucu

Kendine has özellikleri ile bir çok tasarımcı, grafiker, editör gibi kullanıcıların Apple macbookkullanıyorlar. İOS yazılımı ile virüs ve bilgi çalınmalarına karşı rakiplerine göre daha güvenli ve kullanıcılar bunun bilincinde. Apple macbook ekran koruyucu ile bilgisayarımızın ekranını koruyabiliriz.  

 

Apple macbook çanta

Çizilme, ıslanma, tozlanma ve darbelere karşı koruma sağlayan Apple macbook çanta neredeyse zorunlu olacak bir aksesuardır. Tekno şehir olarak sitemizden orijinal Apple ürünlerini satın alabilir ve 2 yıl garanti kapsamında yer almaktadır. Sınırlı sayıda elimizde bulunmaktadır. 

 

Apple macbook şarj aleti

Kendine has sistemi ile hiçbir firmanın başaramadığı sistemi zore firması Apple macbook şarj aletiüretmiş ve ekstra olarak hızlı şarj özelliği koymuştur. Türkiye de sayılı şekilde satışa sunulan ve orijinal üründen daha kaliteli işler çıkartan zore Apple macbook şarj aleti sitemizden uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.

 

Apple Airpods -  Airpods pro  

Normal  Airpods ile Airpods pro arasında tasarımsal dışında dokunmatik hassasiyeti gibi belirgin özellikler yer almaktadır. Özellikle ses konusunda pro daha önde yer almaktadır. Şuan için piyasada yer Apple Airpods lar tamamen uygun fiyatlı sunulmaktadır. Apple Airpods pro özelliklerine göre daha pahalıya satılmaktadır. Sitemizde her iki adet üründe bulunmaktadır. 

 

Apple Airpods max

Fiyatıyla oldukça cep yakan ve ses kalitesi ile Apple kullanıcılarını zirveye taşıyan Apple Airpods maxsitemizde %20 indirimli olarak satışa sunulmuştur. Normal kulak üstü kulaklıklardan oldukça fazla ve net ses kalitesi ile rakiplerine göre pahalı bir aksesuar fakat Kullanıcılar kalitenin peşinde oldukları için Apple kulak üstü kulaklık tercih etmektedirler.

Apple ürünlerini her zaman web sitemizden indirimli ve orijinal şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz.