Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

 Asus | Asus Telefon Kılıfları | Asus Telefon Kılıfı Silikon | Asus Ekran Koruyucu | Asus USB Kablo

Asus 1989 yılında kurulmuştur. Geniş bir üretim ağına sahip olan Asus şirketi, özellikle son dönemlerde üretmiş olduğu dizüstü bilgisayarlar, telefonlar ve birçok ürünleri ile adından söz ettirir hale gelmiştir ve gitgide büyüyen şirket olma yolunda ilerliyor diyebiliriz. 

 

Asus ürünlerinde kaliteyi ön plana çıkarmayı amaçlamış ve bunu sloganına yansıtmayı başarmıştır. Dünyanın ve tabi ki Türkiye’nin bazı kesimlerinde, asus telefon markaları kullanılıyor ve bu oran gitgide artıyor diyebiliriz. Asus, çıkarmış olduğu telefonlarda Asus silikon kılıf, Asus kapaklı kılıf şarj aleti, Asus kırılmaz ekran, Asus ekran koruyucu, Asus batarya ve USB kablosu gibi yatırımlar sayesinde büyük övgü toplayan asus, Türkiye pazarında oldukça müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. 

ASUS, Ana kart sektöründe pazar payının yaklaşık %40'ına sahip olup, dünyanın bir numaralı ana kart üreticisidir. Böylece, bugün, her üç bilgisayardan biri 

ASUS ana kart içermektedir. ASUS, geniş kitleler tarafından okunan ve saygı duyulan bir eleştiri sitesi olan Tom's Hardware Guide'ın (THG) okuyucuları tarafından art arda altı yıl boyunca dünyanın "En İyi Ana kart Markası" seçilmiştir. kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamış olan firmaları ve en yüksek kalitede tasarım sergileyen donanım ürünlerini tanıtmaktadır. 

Ana kart, yeniliklerinde lider olan ASUS, teknolojideki ilerlemelerde sürekli ön plandadır. Yıllar boyunca, dünyada sayısız ilke imza atmıştır.  Şimdi en uygun fiyatlara birçok ürün teknosehir.com'da. Asus telefon kılıfları, Asus kırılmaz ekran koruyucu, Asus marka usb kablo, Asus hızlı şarj aleti, Asus silikon kılıf ve kapaklı kılıf ve binlerce ürün şimdi sitemizde.

Asus Silikon Kılıf

Esnek yapısı ve telefona zarar vermediği için, müşterilerin en tercih ettiği üründür. Genellikle baktığımız zaman, diğer kılıflardan en sık kullanan silikon kılıflar dır. Bazı silikon kılıflar, sararma yapması nedeniyle müşterilerin tercih etmediği bir üründü. Asus ön yargıları kırarak Asus silikon kılıfları çıkarttı ve Asus müşterisi olmayan kullanıcılar dahi Asus marka ürünlere yönelmiştir.

 

Asus Kapaklı Kılıf 

Telefonlarını düşürmeye meyilli olan insanlar, asus kapaklı kılıf kullanmayı tercih ediyor. Asus diğer markalara göre kullanıcıları koruma politikasından dolayı her zaman %100 dayanıklı ve kaliteli ürünler çıkartarak Türkiye piyasasında yer almaktadır.

 

Asus Kırılmaz Ekran

Her 100 kişinin yüzde 98’inin telefonunda kırılmaz cam bulunuyor ve bu sebeple kırılmaz cam konusunda hassas davranılabiliyor, o sebeple asus müşterilerine kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş olup, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretmiştir. Asus kırılmaz ekran Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. 

Asus Ekran Koruyucu

Asus kullanıcılar, kırılmaz ekrandan ziyade ekran koyucularını koruyucu olduğunu düşündüklerinden daha çok tercih ediyorlar. Asus kullanıcılar ekran koruyucu tercih etmeleri diğer bir sebebi ise Asus ekran koruyucu kırılmaz ekrana göre daha uygun fiyatla satılıyor olması. 

Asus batarya

Kullanılan pilin kapasitesi gitgide azalacaktır ve bu durum şarjınızın dolmamasına neden olmaktadır. Bu oldukça normal bir durumdur yalnız uzmanların da uyardığı gibi, orijinal Asus batarya kullanmanız sizin için en önemlisi patlamalara karşı sağlığınız içinde oldukça önemlidir. 

Asus Şarj aleti

Kendine has özellikleri ve güvenilir firmasıyla Asus, müşterileri için hızlı şarj özelliği ile ilgi görmüştür. Müşteriler genellikle Asus şarj aleti ile şarjların ekstra hızlı olmasını isterken, Asus firması ile bu istekle birlikte Türkiye kullanıcılarına fiyat konusunda ise ekstra indirimler sağlamıştır.

 

Asus USB kablo

Asus yılların verdiği tecrübe ile dünya genelinde ilk bulduğu usb kablo hızlı veri transferi ve bir çok teknolojide Asus USB kablo üretimini yapmış ve dünyaya adını duyurmuştur. 

Hatta günümüzde yer alan bir çok firmanın dahi USB kablo üretimlerini üstlenmektedir. Asus USB kablo  konusunda hızlı şarj ve hızlı veri transferi konusunda usb 3.2 desteği ile uygun fiyatlı sunulmaktadır.

Asus dünya üzerinde ki etkisi git gide artmakta ve gelişen teknoloji ile birlikte dünya değişimi düzeninde etkisi oldukça fazladır. 

Artık evimizin her yerinde gördüğümüz teknolojik ürünlerin ;Anakart, tuşlama sistemleri, chipset, işlemci veya daha farklı noktarların da %90 asus markasının dokunuşu bulunmaktadır.

#AsusTelefon Kılıfları, #Asus Ekran Koruyucu, #Asus Orijinal Batarya, #Asus Şarz Aletleri, #Asus Ekran Koruyucu, #Asus USB Kablo, #Asus Şarj Adaptörü, #Asus Kırılmaz Cam

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.