Asus Zenfone 5 ZE620KL
T4097
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Asus Zenfone Go ZC500TG
T2616
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Asus Zenfone 6
T2581
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Asus Zenfone 5
T2580
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Asus Zenfone 2
T2579
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
1

​Asus Ekran Koruyucu

Asus cep telefonları, Android sistemde oldukça pratik ve kullanışlıdır. Asus ekran koruyucu sayesinde telefonun kalitesini daha da yükselecektir. Cep telefonları kişiyi yansıtan özel eşyalardır. Bu nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Ekran koruyucusu alternatifi kırılmaz cam ve jelatin film şeklinde bulunmaktadır. Ekran yüzeylerinde düşme sonucu kırık, çatlak ve çizilme olmaması için mutlaka ekran koruyucusu kullanılmalıdır. Yüzeyinde çatlak veya kırık bulunan telefonlar hoş görüntü vermemekle birlikte işlevselliğini zamanla yitirmektedir.

Asus ekran koruyucu ürünler ısıya ve darbeye karşı gelişmiştir. Bu yüzden telefon ısısı ekran koruyucu olumsuz etkilememektedir. Basit ekran koruyucularında yaşanan ayrışma sorunu yaşatmaz. Sadece sizin isteğiniz doğrultusunda kolayca yüzeyden ayrılabilmektedir. Ekran koruyucu kullanımı telefon ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Tüm ekran koruyucularımız da yüzde on indirim tüm müşterilerimizi memnun etmektedir. Kalitesi ile ödün vermeden her zaman müşterilerimize en güvenli kullanımı sağlayarak güvence vermekteyiz.

Kırılmaz Cam ile Güvenlik

Kırılmaz cam özelliği taşıyan ekran koruyucular en sağlam ürünlerdir. Kırılmaz cam ile güvenlik sağlayabilmek mümkündür. Özellikle sert düşüşlerle sarsılan telefonların kırılmaz can güvencesi ile hasarsız bir şekilde işlevine devam etmesi çok önemlidir. Ekranın kırılıp parçalanmaması adına kesinlikle koruyucu kullanılması gerekmektedir. Eğer telefonu temiz bir şekilde kullanırsanız geri dönüşüm sağlayabilmekte mümkündür. Bu yüzden bu hususta dikkatli olmak, telefonun hasar almaması çok kıymetlidir.

Asus Nano Ekran Koruyucu

Asus cihazlarının ekran koruması kırılmaları önleyecektir. Bunun için Asus Nano ekran koruyucu kullanmak oldukça akıllıca olacaktır. Asus cihazınızla uyumlu olan nano koruyucu ürünlerimiz uygun fiyat aralıkları ile de müşterilerimize inanılmaz ayrıcalıklar sunmaktadır. Telefon ekran yüzeyine etkin bir şekilde koruma altına almaktadır bu sayede telefonunuz düşse bile hasarsız bir şekilde işlem yapacaktır. Ekran koruyucunun önemi düşen telefonlarda hasar oluştuğunda anlaşılmaktadır.

Asus Micro Temperli Ekran Koruyucu

Ekran koruyucusu olarak micro düzeyde gelişmiş temperli cam kullanmak çok yararlı olmaktadır. Asus micro temperli ekran koruyucu kimyasal olarak inceltilerek en etkili darbelerde bile müthiş bir koruma sağlamaktadır. Yüzeyinin inceltilmiş olması yanıltmamalıdır. Isıya ve darbelere karşı son derece güçlü bir performans sağlamaktadır. Telefon ekranlarını ciddi anlamda koruyarak hasar oluşumunu engellediğinden şüphe getirmeden kullanım sağlanmalıdır.

Asus Kırılmaz Cam

Temperli ekran koruyucular oldukça faydalı bir kullanım sağlamaktadır. Asus kırılmaz cam ürünlerimiz sayesinde Asus marka cihazlar koruma altına alınabilmektedir. Cep telefonları günün her saatinde yanımızdadır. Ani hareketlerde düşmesi halinde koruyucu yoksa üzücü sonuçlar oluşmaktadır. Buda maddi manevi zarara uğratmaktadır. Bu yüzden ekran koruyucu ürünler kullanmak gereklidir. Önlem alındıktan sonra ekranlarda kırılma, çizilme veya çatlak etkisi oluşması neredeyse imkansız olmaktadır.

Asus Temperli Cam Ekran Koruyucu

Temperli cam ısı ve dayanıklılığı ile bilinen zararsız cam çeşitlerinden biridir. Asus temperli cam ekran koruyucu yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Normal cam keskin olmasına rağmen temperli camlar tam tersine kesici değildir. Ayrıca kesicilere karşıda büyük direnç sağlar. Bu yüzden ekran koruyucusu olarak mükemmel bir üründür. Telefonunuz sert bir şekilde mermer bir zemine düşse bile kırılmadan sağlam kalabilmektedir. Bunun sebebi temperli camın dokuz kat koruması olmasından ileri gelmektedir.

Asus Kırılmaya Dayanıklı Ekran Koruyucu

Cep telefonlarının en büyük sorunlarından birisi ekranın kırılmasıdır. Kırılan ekranın tamiri oldukça masraflıdır. Bu yüzden kırılma meydana gelmeden önlem almak çok sağlıklı bir yoldur. Asus kırılmaya dayanıklı ekran koruyucu ürünümüz sayesinde telefonunuz çok kuvvetli bir darbe yaşasa bile etkili bir şekilde muhafaza edilir. Teknolojik cihazların zarar görmemesi açısından bu tür önleyici korumalar sağlamak önemlidir. Aksi takdirde ekran kırılma ile karşı karşıya kalmaktadır.

Asus kamera koruyucu

Ekran koruyucunun yanı sıra kamera koruyucularda önem teşkil etmektedir. Asus kamera koruyucu ürünlerimiz ön ve arka kameraların konforlu bir şekilde işlevini sağlamaktadır. Kameralarda çizik ya da parmak izi görüntü kirliliğine yol açmaktadır. Bu gibi sorunlarda kameralarda bulanıklığına sebep olduğundan kamera koruyucular oldukça etkili ürünlerdir. Kamera koruyucu sayesinde lensler parmak izi olmadan, çizilmeden rahatça kullanılabilmektedir. Üstelik uygulaması oldukça kolay ve pratiktir.

Asus Maxi Glass Ekran Koruyucu

Kırılmaz cam olarak tanımlayabileceğimiz Asus maxi glass ekran koruyucu ürünlerimiz kolay uygulanabilir yapısı ile müşterilerimizden tam not almaktadır. İnceltilmiş yüzeyi sayesinde cihazınızda yokmuş hissi verir. Bununla birlikte dokuz kat sağlam bir koruma sağladığından cihazlarda olumsuz bir iz bırakmaz. Kırılma, çizilme ve çatlak oluşumuna karşı gayet güçlü bir koruma sağlamaktadır. Ekran yüzeyi ile etkileşim sağladığından dokunmatiğin işlevini ağırlaştırmaz. Cep telefonlarının güvenli kullanımı için mutlaka ekran koruyucularından yararlanmalıdır.

Asus Süper Pet Ekran Jelatin Ekran Koruyucu

Cihazların etkili bir biçimde korunması adına Asus süper pet ekran jelatin ekran koruyucu ürünlerimizde müşterilerimizin beğeni ile karşı karşıya kalmaktadır. İnce dokusu ile ekran yüzeyine kabarcık olmaksızın yapışmaktadır. Bu sayede tırnak darbelerinden arınarak telefon yüzeyi çizilmez. Kolay değiştirilebilir olması ile pratik bir kullanım sağlamaktadır. Firmamız tüm ekran koruyucu ürünlerinde yüzde onluk bir indirim uygulamaktadır. Bu sayede pek çok kullanıcı ekran koruyucularından etkin bir şekilde yararlanabilmektedir.