​Casper Ekran Koruyucu | Casper Nano Ekran Koruyucu | Casper Temperli Ekran Koruyucu | Casper Kamera Koruyucu

Yılların eskimeyen teknolojisi Casper teknolojik cihazlar konusunda giderek büyümektedir. Casper ekran koruyucu gerek cep telefonlarınızda gerekse tabletleriniz de tam koruma sağlamaktadır. Ekran koruyucularımız temperli cam ve jelatin film formunda bulunmaktadır. Elbette ki temperli cam korucular jelatin filme göre çok daha güçlü bir muhafaza sağlamaktadır. Cihaz ekran yüzeyinin çizilmemesi, çatlamaması ve en önemlisi kırılmaması için koruyucu ürünlerden destek almak çok önemlidir. Ekran koruyucular telefon ve tablet cihazlarında adeta kullanım ömrünü uzatmaktadır. Şimdi birçok çeşit Casper ekran koruyucu teknosehir.com'da. Casper ekran koruyucu, casper nano ekran koruyucu, casper temperli koruyucu, casper kamera koruyucu ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Düşme anında koruyucu bulunan cihazlar etkin bir şekilde korunurken koruyucu olmayan cihazlar ne yazık ki ekran kırılması söz konusu olmaktadır. Casper ekran koruyucu ürünlerimiz ısıya dayanıklı olduklarından kenar yüzeyinden aşınma yapmazlar. Bu sayede ekran yüzeyine yapıştırılan koruyucu uzun süre koruma sağlamaktadır. Ayrıca dokunmatik ekranla uyumu seri bir şekilde olup duraksama yapmamaktadır. Teknolojik cihazlar alırken daha verimli kullanım adına ihmalkâr davranmadan koruyucu ürünler kullanılmaya başlanmalıdır.

Kırılmaz Cam Yüzeyler

Cep telefonu ve tablet ekranlarının korunması için kırılmaz cam yüzeyler ile desteklenmesi gerekir. Kırılmaz camlar ısıya ve ağır darbelere dayanıklı olduğundan ekranlarda çizilme, çatlama ve kırılma oluşturmaz. Her casper cihazına uyumlu ekran koruyucu ürünlerimizle müşteri memnuniyetinde olumlu dönüşler almaktayız. Dokunmatik ekranla yüzde yüz uyumlu olarak bütünleşen ürünler pek çok kişi tarafından pratik olarak uygulanabilmektedir. Bu yüzden her kullanıcı kendi ekran koruyucusunu kendisi takabilmektedir.

Casper Nano Ekran Koruyucu

Anti bakteriyel olarak üretilen Casper nano ekran koruyucu telefon ekranlarında ve tabletlerde güçlü bir koruma amacı ile müşterilerimize oldukça iyi hizmet etmektedir. Telefon yüzeyine yapıştıktan sonra rahatça kullanım sağlayan ekran koruyucu ürünler basit bir koruyucu ile kıyaslandığından üstün bir performans sunmaktadır. Özellikle orijinal bir ürün olması, telefon ve tabletlerin ekran yüzeyini tam kavraması ile garantili bir koruma sağlar. İnce yüzeyi olan ürün cihazlara ekstra bir ağırlık yapmamaktadır.

Casper Micro Temperli Ekran Koruyucu

Kırılmaz camdan üretilen Casper micro temperli ekran koruyucu cihazlarınızın ani kazalara karşı korur. Müşterilerimizin en tercih ettiği ürünlerden olan temperli cam ürünler yüzde yüz koruma ile memnuniyeti her geçen gün yükseltmektedir. Gerek ısı gerekse dayanıklılık bakımından yüksek standartlarda koruma sağlayan ekran koruyucular uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile her bütçeye hitap etmektedir.

Casper Kırılmaz Cam

Telefon ve tabletlerde kırılmaz cam kullanımı ekranların zedelenmesine mâni olan çok önemli bir detaydır. Casper kırılmaz cam ürünlerimiz telefon ve tabletlerin kırılmasını engellemektedir. Kırılmaz camların en iyi yanlarından biriside ısıdan dolayı aşınmaların oluşmamasıdır. Isıya dayanıklı olan ürünlerimiz ilk gün telefon yüzeyine nasıl yapıştırıldıysa o şekilde kalmaktadır. Kendi isteğinizde yenilemek istediğinizde ise kolayca çıkabilmektedir.

Casper Temperli Cam Ekran Koruyucu

Temperli kırılmaz camlar güvenlik olarak teknolojik cihazlara ihmal edilmeden takılması gerekir. Casper Temperli Cam Ekran Koruyucu ürünlerimiz dayanıklılığın yanı sıra anti bakteriyel bir korumada sağlamaktadır. Bununla birlikte hassas ekranda yokmuşçasına görevini yerine getirmektedir. Dokunmatik algıda seri bir işlem sağladığından pek çok kullanıcımızın tercihi olarak kullanılmaktadır. İnceliği ve zarif görünümü ile ekranı kat kat canlı ve parlak göstermektedir.

Casper Kırılmaya Dayanıklı Ekran Koruyucu

Tablet ve cep telefonlarının en büyük sorunu ekran çatlamaları ve kırılmalardır. Bununla birlikte narin olan cihaz ekranları tırnak ve parmak izinden de oldukça kötü etkilenmektedir. Casper kırılmaya dayanıklı ekran koruyucu ürünlerimiz birçok kullanıcı için ideal bir çözüm oluşturmaktadır. İnce ve kibar görünümü ile cihazlara kaba bir görüntü oluşturmaz. Kırılmaya dayanıklı olan bu ekran koruyucu türleri birçok müşterimiz tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Casper Kamera Koruyucu

Teknolojik cihazların en önemli özelliklerinden biride kameralarıdır. Kamera lensleri ne kadar kaliteli olursa olsun çizik ve parmak izi nedeni ile kalitesi düşmektedir. Bu yüzden Casper kamera koruyucu ürünlerinin kamera verimliliği ve güvenliği açısından önem taşımaktadır. Her casper telefon ve tablete uyumlu kamera koruyucusu bulunmaktadır. Ekran ve kamera koruyucu kullanarak cihazlarınızı güvenli bir şekilde kullanabilmek mümkün olmaktadır.

Casper Maxi Glass Ekran Koruyucu

Cam koruyucular oldukça etkindir. Bu yüzden cihazların ekran güvenliği için Casper maxi glass ekran koruyucu kullanmak çok akıllıca olacaktır. İnce dokulu yüzeyi ile telefonu telefon ekranını tam şekilde kaplamaktadır. İstenildiğinde çıkarılabilir yapısı ile cihaza zarar vermeden sökülebilmektedir. Dokunmatik ekranda hiçbir aksama yapmadan güvenle kullanılabilmektedir. Parmak izi yapmaması ile cihazın her zaman temiz görünümde olmasını sağlamaktadır. Tüm ekran koruyucusu ürünlerimiz de yüzde ona varan indirimlerle müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam etmekteyiz.

Casper Süper Pet Ekran Jelatin Ekran Koruyucu

 

Teknolojik iletişim cihazların ekranları hem temperli cam ile hem de jelatin filmlerle korunabilmektedir. Casper süper pet ekran jelatin ekran koruyucu incecik ve zarif görünümü ile cihazların çizilmesini önlemek amacı ile üretilmiştir. Özellikle dokunmatik cihazlarda tırnak izi dolayısı ile cihazlar çabucak çizilerek eskitilmektedir. Bunun önüne geçmek maksadı ile jelatin filmler cihazın korunmasında etkili olacaktır. Cihazların yeni ve korunaklı olması adına lütfen ekran koruyucunuzu ihmal etmeyiniz.

#Casper ekran koruyucu, #Casper nano ekran koruyucu, #Casper temperli koruyucu, #Casper kamera koruyucu

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.