Dokunmatik Kalem | Telefon Kalemi

 

Dokunmatik ekranlar alışma prensibi ile iki katmandan oluşmaktadır. Bu sayede elimiz vasıtası ile ay da bir teknolojik kalem vasıtası ile kolay kullanım ağlar. Günlük hayatta her zaman yanımızda kağıt kalem bulundurmayız. Her zaman not almamız gereken araçlarımız yoktur. Ancak akıllı cep telefonlarımız, tablet ya da laptoplarımız her zaman bizimledir. Dolayısı ile en kolay not alınabilir araçlar olarak karşımıza çıkan unsurları oluşturmaktadır. Bu sayede güvenilir ve profesyonel nitelikte dokunmatik ekranlar aracılığı ile bu alandan yararlanmak da mümkün olacaktır.

Dokunmatik kalem türleri oldukça çeşitlidir. Kullanım amacı dokunmatik ekran üzerinde işlem yapmaktır. Not alınabilir. Resim çizilebilir. Kullanım kolaylığı sağlayabilir. Dokunmatik kalem çeşitleri de profesyonel anlamda kullanım sağlayanlar ve günlük kullanım sağlayan modeller olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Fiyat farkı da bundan dolayı ortaya çıkmaktadır. Dokunmatik kalem üzerinde çok farklı modlar bulunabilir. Akıllı cep telefonları için, tablet ya da bilgisayarlar için ortak kulanım sağlayanlar olduğu gibi direkt kalem olarak kullanılan modeller de bulunmaktadır. Ekranı çizmeyen hassas ve güvenilir yapısı ile birlikte nitelikli ürünler ortaya çıkarmaktadır.

  

Telefon Kalemi

Telefon kalemi, akıllı cep telefonlar için tasarlanmış, ekranı çizmeyen yapısı ve birçok modu bulunan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Akıllı cep telefonu üzerinde not almak, çizim yapmak amacı ile tasarlanmıştır. Farklı renkler ile kullanım mümkündür. Yaz sil kapasitesinde pratik ve kullanışlı kalemlerdir. Her markanın farklı modelinin olması bu alanda uygunluk açısından son derece önemli olabilmektedir. 

 

Stylus Kalem

Stylus kalem bir dokunmatik kalemdir. Şekil yapısı itibari ile kaleme benzemektedir. Kağıt yerine dokunmatik ekranda yazı yazmak için oluşturulmuştur. Dokunmatik kalem ile birlikte akıllı cep telefonu tablet ve laptoplarda çalışma teknolojisine sahip olmuştur. İşaretleme ve yazı yazma aracı olarak kullanılır. Stylus kaleme sahip olarak dokunmatik ekranınıza yazı yazabilir ve nitelikli şekilde birçok alanda profesyonel olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Yazıları dijital olarak kullanmanıza yardımcı, dijital ortama aktarımı kolaylaştıran bir araçtır.

 

Dokunmatik Ekran Kalemi

Dokunmatik ekran kalemi basit yapılı ve kolay kullanıma sahiptir. Direkt kullanımda olanlar olabildiği gibi, kalemin üzerinde farklı mod bulunan kalemler de vardır. Bu sayede ekran üzerinde seçim yapmadan direkt kalem üzerinde renk seçimi sağlayabilmeniz mümkün olur. Ayrıca ışıklı kalemler ile birlikte daha pratik ve gece görüşü sistemini de kullanmış olabilirsiniz. Dokunmatik ekranlarda çizme yapmadan ve hassas kullanım için tasarlanmış bir uygulama olmaktadır.

 

Telefon Kalemi Fiyatları

Telefon kalemi fiyatları her zaman değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin içerisinde farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Özellikle ışıklı modeller, üzerinde ekstra mod bulunan kalemler daha pahalı olabilmektedir. Ancak genel anlamda uygun ve nitelikli telefon kalemi fiyatları bulunmaktadır. Telefon kalemi ile farklı fiyat politikaları ve uygun fiyat çalışmaları ile birlikte nitelikli imkanlar sizleri bu alanda beklemektedir. Bu sayede güvenilir ve sağlam yapı ile birlikte sizler de uygun telefon kalemlerini bu alanda bulabilirisiniz.

 

Dokunmatik Telefon Kalemi

Dokunmatik telefon kalemi hayatımızın içerisine olmazsa olmazlara girmiştir. Yeni bir form ile farklı tarzlarda giren bu kalemler ile birlikte ayrıcalıklı imkânlardan yararlanmayı bulabilirsiniz. Dokunmatik ekranlar ile birlikte parmak teması olmadan ve nitelikli şekilde sadece kalem vasıtası ile yararlanmak mümkün olmaktadır. Dokunmatik kalem teknolojisiyse birlikte kalemin u dokusunda yer alan çip ile birlikte ekranı çizmeden not alabilirsiniz. Ekran çizmeden ve hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Bir not defteri gibi ya da planlı bir çalışma için akıllı cep telefonlarınızı dokunmatik kalem vasıtası ile kullanabilirsiniz. Basınç yöntemi, manyetik alan yöntemi, elektrik aktarımı gibi değişik çalışmalar ile dokunmatik kalemler kullanılmaktadır. Kullanım şekli fiyatları da etkilemektedir.

 

Dokunmatik Çizim Kalemi

Dokunmatik çizim kalemi ekranların büyümesi ile birlikte kullanımı avantajlı hale gelmiştir. Bununla birlikte akıllı cep telefonları tablet ve bilgisayar gibi ürünleri bu alanda bulabilmek son derece mümkün olmaktadır. Yaratıcılığınızı konuşturabilir ve çizim kalemi olarak ayrıcalıklı şekilde ilgili ürünü kullanım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte geleneksel kalemlerin yanında bir de farklı tasarımlar ile kendi çizim yeteneğinizi dokunmatik ekrana taşımış olursunuz. Özellikle başta mimarlık ve görsel sanatlar alanında olmak üzere her alanda kolay çizim yapabilmeyi kolaylaştıran ürünler bulunmaktadır. Sonuç olarak çizim yeteneğini kâğıt kalem ile sınırlandırmayarak farklı teknolojik imkânlara bu unsurları katmıştır.

 

Xiaomi Dokunmatik Kalem

Xiaomi dokunmatik kalem cep telefonu uyumlu olarak bilinir. Birçok farklı türde ve renkte dokunmatik kalem özelliği bulunmaktadır. Akıllı cep telefonları ve tabletler için ideal özelliktedir. Çekim gücü ve farklı model versiyonları bulunmaktadır.

 

Wiwu kalem

Wiwu kalem profesyonel şekilde çalışma sağlayan bir çeşit dokunmatik çizim kalemidir. Bu sayede görsel çizimleri en kusursuz halleri ile ekran üzerinde çizmenize yardımcı olacak bir üründür. Akıllı cep telefonu, tabet ve laptop için ideal çalışma göstermektedir. Uygulama kullanımlarında yazı stili ve yazım işlemlerini yeniden tanımlayan yapısı bulunmaktadır. IOS ve Android işletim sistemi ile birlikte her ikisiyle de uygun koşullarda çalışma sağlayan bir yapısı bulunmaktadır.

 

İnce Uçlu Dokunmatik Kalem

İnce uçlu dokunmatik kalem kullanım amacı grafik tasarımları ve program kullanımında anlamlı bir yapıda olmasıdır. Bu sayede nitelikli ve güvenilir şekilde çalışma sağlanması da kolaylaşmış olacaktır. İnce uçlu dokunmatik kalem vasıtası ile birlikte daha güvenilir ve daha detaylı olacak şekilde bu alandan yararlanmak mümkün olacaktır. Grafik tasarlama ve ince çizim gerektiren yerlerde, tasarım işlemleri için kullanılan profesyonel dokunmatik ekran kalemidir.

 

Dokunmatik Tablet Kalemi

Dokunmatik tablet kalemi kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. En çok farklı marka ve modeller ile rağbet görebilir, profesyonel çizim kalemlerinden tutun da akıllı cep telefonu ya da tablet üzerinde yalnızca not almak amaçlı kullanılan dokunmatik kalemlere kadar çeşitleri vardır. Çeşit skalasınının oldukça fazla olması bu durumda profesyonel imkânlardan yararlanmayı da kolaylaştıracak olan etmenlerden yola çıkmaktadır. Bu sayede daha güvenilir ve nitelikli olacak şekilde sizler de dokunmatik tablet kalemi alanındaki işlemlerden ilgili hususta yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Zore Dokunmatik Kalem 

Zore dokunmatik kalem farklı marka ve işletim sistemleri ile uygulamaları bulunan cihazlarda çalışabilir özellikte bulunmaktadır. Apple için ayrı bir sistemi ve Android uygulamaları için ise ayrı bir sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kalemin farklı renk ve tasarımları ile de çeşitliliği hakim olmaktadır. Dokunmatik çizim kalemi, akıllı cep telefonu için dokunmatik kalem, tablet ve laptop için dokunmatik kalem gibi kullanım alanlarına uygun çeşitleri bulunan bir markadır. Bu markanın ürünleri için sizler de buradan yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Galaxy Note 3 Dokunmatik Kalem 

Galaxy Note 3 Dokunmatik Kalem, Note Stylus kalem olarak gelmektedir. Bu kalem yalnızca Galaxy Note 3 cihazları için geçerlidir. Başka bir modelde çalışma sağlamaz. Akıllı cep telefonları için Galaxy Note serisinin kalemleri içerisinde bulunmaktadır. Akıllı cep telefonlarını satın aldığınız zaman içinde bir kalem haznesi ile birlikte sizlere verilmektedir. Ancak olası bir problem yaşanması halinde ya da kalemin işlevini yitirmesi halinde yedek kaleme ihtiyaç bulunabilir.

 

Galaxy Note 4 Dokunmatik Kalem 

Galaxy Note 4 Dokunmatik Kalem ürünler yalnızca Galaxy Note 4 modelinde çalışma sağlamaktadır. İlgili cihazın orijinal ve sıfır üretimleri bulunmadığı için, kalmış olduğunuz ikinci el cihazlarda ekstra dokunmatik kalem arayışı içerisinde olabilirisiniz. Bu sayede sizler de sitemizde ilgili haz kalemini orijinal hali ile bulabilmeniz mümkündür.

 

Galaxy Note 5 Dokunmatik Kalem

Galaxy Note 5 Dokunmatik Kalem ürününü Galaxy Note5 cihazları için sağlamaktayız. Bu sayede güvenilir ürünler ile birlikte amacına uygun teknik özellikleri Android sisteminde yalnızca ilgili cihaz ile çalışabilir konumda olan bu kalemleri burada bulabilmeniz de mümkün olacaktır.

 

Apple iPad Dokunmatik Kalem 

Apple iPad Dokunmatik Kalem ile birlikte tüm cihazlar ile uyumlu olan Apple markasında çalışabilen ve IOS işletim sisteminde çalışma kusursuzluğu sağlayan kalem ile tanışın. Dokunmatik özelliği sayesinde kolay not alma çizim yapma ve pratik kullanım sağlamaktadır. Akıllı cep telefonları, tablet ya da laptoplar üzerinde etkin bir işlevi bulunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.