En İyi Kılıf Seçenekleri: Realme

09 Mayıs 2022
En İyi Kılıf Seçenekleri: Realme

Dünya çapında adını duyurmuş, Oyunculara hitap eden Telefon  modelleri ile oldukça yoğun ilgi gören ve neredeyse hiç ısınma problemi olmayan Realme Telefon modelleri, Bu gücünü ikiye katlamak için Çinli aksesuar firması Zore ile anlaşma sağladılar ve Zore ile Realme birleşiminin meyveleri Türkiye piyasasında uygun, kaliteli ve dayanıklı olarak karşımıza her yerde çıkar konuma geldi. 

Bir çok kullanıcı Zore markasını tercih ediyorlar, özellikle Realme adına üretilen şart aleti ile orijinal şarj aletlerini değiştiriyorlar. 

Çünkü Zore markası bir çok rakibinin önüne geçmek için piyasaya sürdüğü hızlı şarj aleti sayesinde hiçbir telefonu riske atmadan şarj etme özelliğine sahip olmasının yanında, hangi telefonu takarsanız takın, o telefona göre voltaj ayarlama özelliğine sahip şarj aleti.

Sitemizde bulunan orijinal realmi – zore ortaklığı ürünlerini sitemizde satın alabilirsiniz. Sitemizde satın alabileceğiniz Realme orijinal ürünleri şu şekilde : Realme süper silikon kılıf, Realme nano ekran koruyucu, Realme kamera lens koruyucu, Realme kırılmaya dayanıklı cam, Realme kapaklı kılıf, Realme seramik ekran koruyucu, Realme orijinal batarya, Realme şarj kablosu, Realme power bank sitemizden alacağınız bütün ürünlerde iki yıl servis garantili olduğunu unutmayınız.

 

Realme süper silikon kılıf 

Zore markasının sadece Realme kullanıcılarına özel olarak sunduğu antibakteriyel özelliğine sahip Realme süper silikon kılıf  sınırlı sayıda ülkemize gelmektedir. Ekstra olarak süper silikon kılıfın diğer özellikleri ise; yıpranma, kopma, deforme olma, kırılma, solma gibi hasarlara karşı patentini almış ve %100 hasarlara karşı korumalı olduğu ortaya çıkmıştır. 

 

Realme nano ekran koruyucu

Bir çok firmadan daha üstün performans sağlayan Realme nano ekran koruyucu oyuncuları dikkatini çekmiş konumda. %100 hassasiyet sorununu ortadan kaldıran Zore ekran koruyu sayesinde kullanıcılara çok hassas ve ince deneyim sunma garantisi vermektedir. Kırılmalara karşı %80 oranında diğer markalara göre daha fazla dayanıklı olduğu kullanıcılar tarafından da kanıtlarıyla ortaya konulmuştur. 

 

Realme kamera lens koruyucu

Realme kamera özelliğini bilmeyen yoktur. Bir çok adını duyduğumuz markadan çok daha kaliteli işler çıkartan ve daha iyi performans alınması için kamera lenslerinin ince yapılmasından dolayı, dış etkenlerden lensi korumak için Realme kamera lens koruyucu zore markasının ar-ge ekibinin ortaya koyduğu lens koruyucu, En çok korkulan soruya ise “kamera bulanık olur mu?” %100 hissetmeyeceksiniz cevabını vermiştir. 

 

Realme kırılmaya dayanıklı cam

Yıllardır bir çok firmanın ortaya koyduğu ve ortaya atılan asılsız iddialar boşa çıkınca kullanıcılar kırılmaz cam konusunda hiçbir firmaya güvenemez hale geldi. Aylar sonra Realme kırılmaya dayanıklı cam çalışmaları için zore markası ile anlaştı ve artık kullanıcıların ön yargılarını kırdılar. 

Realme kapaklı kılıf

Yoğun iş hayatınızda telefonunuzun deforme olmasını %100 oranında koruma sağlarken gelen darbelere karşı ekstra dayanıklı sert yapısı ile telefonunuzu daha uzun süre kullanma garantisi vermektedir. Realme kapaklı kılıf çeşit ve renk olarak değişmektedir. Size uygun ve hoşunuza giden garantili orijinal ürünleri sitemizden alabilirsiniz.

Realme seramik ekran koruyucu

Diğer kırılmaz ekran koruyuculara göre %100 oranında daha kaliteli işler ortaya koymuş seramik yapısı ile şimdi Realme seramik ekran koruyucu piyasada sınırlı sayıda yer almıştır. Diğer koruyuculara göre  fiyatı biraz daha pahalı olmasından dolayı pek tercih sebebi olmasa da telefonunu seven kullanıcılar seramik ekran koruyucuyu tercih etmektedirler.

 

Realme orijinal batarya

Üstün performansı ile bilinen Realme telefon modelleri, oyuncuların ilgi odağı olmasından dolayı yüksek ısınmalara bazen maruz kalabiliyor. Burada her zaman dikkat etmemiz gereken en önemli husus Realme orijinal batarya seçimini düzgün yapmamız. Zore markasının çıkartmış olduğu voltaj korumalı ve ısınmaya, patlamaya karşı dayanıklı yapısı ile her zaman orijinal ürünler çıkartınız.

 

Realme şarj kablosu

piyasada binlerce markanın hatta merdiven altı markası dahi belli olmayan piyasada binlerce usb şarj kablosu var. Bunların çoğu artık hemen hemen aynı fiyatlarda sırf bu yapıyı ve düzeni kırmak için Realme şarj kablosu çıkartıldı. Realme zore ile kurduğu ortaklığın meyvesi şarj kablosuna da yansıdı ve hızlı veri aktarımı ve hızlı şarj özelliği ile uygun fiyatlı piyasaya ürün sunuldu.

 

Realme power bank

Realme kendi kullanıcılara özel çıkarttığı ve dünyada ilk kez Realme 10000 mah power bank voltaj koruma özelliği sayesinde ve kendi cihazlarını ayıracak ekstra sistemi ile ısınmalara ve patlamalara karşı ekstra korumalı Realme power bank cihazları uygun fiyatlı olarak sitemizde listelenmektedir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.