₺123,09 KDV Dahil
₺136,76 KDV Dahil
₺177,25 KDV Dahil
₺196,94 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺128,40 KDV Dahil
₺142,66 KDV Dahil
₺174,90 KDV Dahil
₺206,38 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺127,90 KDV Dahil
₺150,92 KDV Dahil
₺342,92 KDV Dahil
₺381,02 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺158,13 KDV Dahil
₺175,70 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺97,60 KDV Dahil
₺108,44 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺71,05 KDV Dahil
₺78,94 KDV Dahil
1

 

Flash Bellek

Günümüzün teknoloji koşullarında Flash bellekler hem firmalar, hem bireyler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilen ve herhangi bir dosya, müzik, fotoğraf veya belgelerinizi kolayca taşıyabileceğiniz, yedekleyebileceğiniz ve minimal tasarımları sayesinde taşınması oldukça kolay olması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Özellikle yaşadığımız çağ olan teknoloji çağında sürekli bir bilgi alışverişi ve bilgi taşınma işlemi gerçekleştiği için herkes tarafından oldukça tercih edilen bir araç haline gelmiştir.

 

Yedekleyeceğiniz veya taşıyacağınız dosyanın boyutuna göre; 8, 16, 32, 64, 128GB ve katları şeklinde depolama boyutuna sahip olan USB bellekler isteklerinize ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasında oldukça kolaylık sağlayan bir araç haline gelmiştir.

USB Flash bellekler kapasitesine göre;

 • 16GB USB Flaş Disk
 • 32GB USB Flaş Disk
 • 64GB USB Flaş Disk
 • 128GB USB Flaş Disk

Günümüz şartlarında en çok kullanılan USB belleklerin depolama boyutları bu şekilde artarak ilerlemektedir.

 

USB Flaş bellekler giriş başlığına göre;

 • Type C Başlıklı USB Flaş Disk
 • Samsung Başlıklı USB Flaş Disk
 • Çift Taraflı USB Flaş Disk

Şu anda içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağında gelişen teknoloji sayesinde birçok farklı marka ve birçok farklı teknoloji ortaya çıkmıştır. USB belleklerin her ortama, her cihaza uyum sağlayabilmesi için geliştirilen farklı tip USB başlıklar sayesinde her zaman, her cihazda rahatlıkla kullanılabilirlik sağlıyor.

 

 

ZORE Marka USB’ler

 • ZORE Metal USB Flaş Disk
 • ZORE 3.0 USB Flaş Disk
 • ZORE Mini USB Flaş Disk

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde piyasada bilinen bilinmeyen birçok USB flaş disk markası çıkmıştır. Fakat hangi markaya güvenilebileceği tam olarak bilinmemekte ve bu insanlar arasında bir ürün tercih ederken kafa karışıklığına ve tedirginliğe sebep veriyor. Tüm bu tedirginlikleri bir kenara bırakıp ve piyasada yer alan oldukça fazla markalar arasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir Türk markası olan ZORE karşımıza çıkmaktadır. ZORE markası sağladığı güvenli hizmet ve USB flaş bellek ürünleri dahil diğer birçok ürünlerinde yer alan üstün kalitesi sayesinde hem piyasada yer edinmiş, hem birçok firma ve insanın tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

 

USB belleklerin sahip olduğu ve takıldığı cihaza göre sağladığı aktarım hızına “okuma hızı”, cihazdan USB belleğe verilerin aktarım işlemi gerçekleşmesine ise “yazma hızı” denir. USB belleklerin boyutuna ve markasına göre bu değişiklik gösterebilir. USB flaş bellek satın alınınca göz önünde bulundurulması gereken önemli etkenlerden biridir.

 

16GB USB Flash Disk

Günümüzde en çok kullanılan USB flaş disk bellek boyutlarından biri olan 16GB USB Flaş Diskler çeşitli belgelerden, fotoğraflara, müziklerden videolara kadar birçok verinin depolanabilmesini sağlar. Eğer yüksek boyutlu bir belgeniz veya veriniz yoksa 16GB USB Flaş Disk yeterli olacak ve işinize oldukça yarayacaktır. 16GB USB Flaş Disk olduğu küçük boyutu ve markadan markaya değişen tasarımları sayesinde hem taşınma esnasında hem kullanım esnasında oldukça işe yarayan bir araç haline gelmiştir.

 

32GB USB Flash Disk

Toplum içerisinde en çok kullanılan USB flaş disk bellek boyutundan biri olan 32GB USB flaş disk çeşitli verilerden dosyalara, müziklerden fotoğraflara kadar birçok verinin kolay bir şekilde depolanabilmesini ve istediğiniz yere kolayca taşınabilmesini sağlar. 32GB’a kadar belgeleriniz veya çeşitli dosyalarınızı depolayabileceğiniz 32GB USB Flaş Disk yeterli olacak ve işinize oldukça yarayacaktır. 32GB USB Flaş Diskler markadan markaya değişen şık tasarımları ve küçük yapısı sayesinde hem taşınma esnasında hem kullanım esnasında oldukça işe yarayan bir araç haline gelmiştir.

 

64GB USB Flash Disk

Dijital ortamda verilerin kolay ve pratik bir şekilde taşınabilmesini sağlayan ve akıllı telefon, bilgisayar ve çeşitli cihazlar arasındaki veri aktarım işleminin oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebilmesine olanak sağlayan USB flaş diskler, teknolojinin gelişmesi ve bellek teknolojisinin de gün geçtikçe artan gelişimi sayesinde hem hız hem kapasite konusunda gün geçtikçe artış göstererek gelişmeye devam ediyor. Eğer sahip olduğunuz verileriniz 64GB boyutuna kadar bir alan kaplıyorsa 64GB USB flaş bellekler işinizi görecektir. 64GB USB flaş bellekler ile sahip olduğunuz tüm verileri, belgeleri ve dosyaları kolayca ve güvenli bir şekilde depolayabilir ve yedekleyebilirsiniz.

 

128GB USB Flash Disk

Sahip olduğu şık ve markadan markaya değişen kasa tasarımlarına sahip olan 128GB USB Flaş Diskler, oldukça geniş bir saklama alanı sağlıyor. 128GB USB Flaş Diskler sahip olduğunuz dizileri, filmleri, fotoğrafları, belgeleri ve sahip olduğunuz tüm verileri ister cihazlar arasında taşımak, ister yedekleyip istediğiniz zaman elinizin altında bulunmasına olanak sağlar. 128GB USB Flaş Diskler özellikle sahip oldukları ergonomik ve küçük yapıları sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz gibi rahatlıkla taşımanıza olanak sağlar. 128GB USB Flaş Diskler verilerinizi güvenli ve kolay bir şekilde taşımanızı sağlar.

 

 • USB flaş bellek denince akla farklı tip girişli cihazlar arasında bağlantının nasıl sağlanabileceği ve sahip olduğumuz verileri, dosyaları cihazların sahip olduğu giriş başlığına göre başlıklar arasındaki uyumun nasıl sağlanabileceği. Bu sorunu ortadan kaldırmak için karşımıza teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan ve farklı tip giriş başlıklarına sahip olan cihazlar için çift başlıklı veya taşınan cihaza özel USB flaş belleklerin tasarlanmış olmasıdır.

Type-C Başlıklı USB Flash Disk

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkmış olan çeşitli markaların tasarlamış olduğu bir çeşit USB bağlantı çeşidi olan Type-C USB Flaş Disk, bilgisayar, flaş bellek, telefon ve birçok teknolojik aletin bağlantısında kullanılır. Günümüzde özellikle veri akışının yüksek olduğu ve depolama ihtiyacının karşılanmasında kullanılan USB flaş bellekler günlük yaşantıda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Type-C USB Flaş Disk, son zamanlarda sık sık karşılaştığımız ve hızlı veri aktarımı imkanı sayesinde oldukça kullanışlı hale gelen bir USB flaş bellek çeşididir.

 

Samsung Başlıklı USB Flash Disk

Günümüz koşullarında teknoloji sektörüne yön veren marka öncülerinden biri olan Samsung, telefondan bilgisayara, tabletten USB belleklere kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde oldukça ihtiyaç duyulan verileri depolamak ve çeşitli belgelerinizi istediğiniz gibi yedekleme imkanı sağlayan Samsung USB Flaş Diskler, günlük yaşamda hem bireyler hem şirketler tarafından tercih edilerek günlük yaşantıda cihazlar arasında veri aktarımı ve depolama alanında oldukça kolaylık sağlar. Samsung USB Flaş Diskler özellikle sahip oldukları küçük, zarif, ergonomik ve şık tasarımı sayesinde oldukça kullanışlı bir hale geliyor.

 

Çift Taraflı USB Flash Disk

Günümüzün gelişen teknoloji koşullarında birçok cihazın çıkmasıyla beraber bu cihazların USB giriş yerleri de değişmektedir. Çift Taraflı USB Flaş Diskler aynı anda 2 farklı cihaz arasında veri aktarımı sağlar. OTG USB desteğine sahip olan hem Android, hem iOS, hem Huawei gibi mobil işletim sistemleri arasında, hem bilgisayar ve tabletler arasında veri bağlantısı sağlayan ve çeşitli dosyalarınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz Çift Taraflı USB Flaş Diskler, gelişmiş teknolojinin sunmuş olduğu bir ve günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştıran bir cihazdır. Çift Taraflı USB Flaş Diskler, gün geçtikçe artan verilerin depolanmasında ve farklı tip girişe sahip cihazlar arasında bağlantınızı oldukça rahat bir hale getiriyor.

 

ZORE Marka USB Flash Diskler

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle beraber piyasaya en hızlı ayak uyduran ve güven konusunda kendini kanıtlamış olan ve halen ayakta kalabilen firmaların sırrı tamamen müşterilerin isteklerini dinleyip Ar-ge ekipleri tarafından sürekli bir araştırma çabası içinde bulunarak hep en iyisini üretmek için çalışmak zorundalar. Zorlu teknoloji piyasasında ayakta durmayı başarabilen firmalardan biri olan ZORE, 2004 Yılında kurulmuş ve sürekli kendisini Türk kullanıcıların isteklerine göre geliştiren sayılı kaliteli firmalardan birisidir. Çünkü ürettiği ürünler üstün performans odaklı olmasının yanı sıra uzun süre kullanıma dayanıklı ürünlerdir.

 

ZORE Metal USB Flash Disk

Teknoloji piyasasında birçok başarıya imza atan ve birçok marka ile çalışan ZORE, kendisini USB flaş diskler alanında da geliştirmiş ve piyasada kendini kanıtlamıştır. Özellikle kullanıcılara sunduğu şık ve ergonomik tasarımlı ZORE Metal Flaş Diskler, hem üstün kaliteye sahip olması hem uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilen markalardan biridir. ZORE firmasının ürünleri ülkemizde www.teknosehir.com tarafından satılmaktadır. ZORE Metal USB Flaş Diskler sahip olduğu şık tasarım ve ergonomik yapısı ile kullanıcılara oldukça güzel bir kullanım imkanı sağlıyor. Eğer siz de ZORE Metal USB Flaş Disk satın almak isterseniz https://www.teknosehir.com/flash-bellek bu link üzerinden kolayca alabilirsiniz.

 

ZORE 3.0 USB Flash Disk

Teknolojinin gelişmesiyle beraber teknoloji markaları arasında piyasada yer edinebilmek için büyük bir yarış başlamıştır. Bu piyasada yer edinme yarışında en önemli etkenlerden biri cihazların sağladığı hız ve dayanıklılık. ZORE 3.0 USB Flaş Disk, 3.0’lık hız teknolojisi sayesinde, hem kullanıcılara üst düzey hız performansı hem üstün dayanıklılık sağlıyor. İster televizyon, ister tablet, ister bilgisayar kullanıcısı olun, ZORE 3.0 USB Flaş Disk her kullanıcıya uygun kullanım imkanı sağlamaktadır. Fotoğraflarınızı, belgelerinizi, videolarınızı vb. Tüm verilerinizi ZORE 3.0 USB Flaş Disk içerisinde yedekleyebilir ve ihtiyaç anında, nerede olursanız olun kolayca kullanım imkanı sağlıyor. ZORE 3.0 USB Flaş Disk özellikle minimalist ve şık tasarımı sayesinde kolayca taşınma imkanı ve dosyalarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlar.

 

ZORE Mini USB Flash Disk

 

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkmış olan çeşitli markaların tasarlamış olduğu birçok USB flaş disk çeşidi vardır. Bunları birbirinden ayıran asıl özellikler; hız, boyut, dayanıklılık ve tasarımıdır. ZORE Mini USB Flaş Disk, hem dosya aktarımını sırasında sahip olduğu yüksek hız, hem sahip olduğu küçük tasarımı sayesinde oldukça kullanışlı hale geliyor. ZORE Mini USB Flaş Disk, özellikle hem minimal ve ergonomik tasarımlı olması, hem yüksek boyu ve hıza sahip olması nedeniyle çoğu kişi tarafından oldukça beğenilmiş bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de ZORE Mini USB Flaş Disk sahibi olmak istiyorsanız https://www.teknosehir.com/zore-30-metal-mini-flash-disk-32-gb-12155 bu linkten ulaşabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.