₺202,90 KDV Dahil
₺239,42 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺323,80 KDV Dahil
₺359,78 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺179,37 KDV Dahil
₺199,30 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺92,29 KDV Dahil
₺102,54 KDV Dahil
₺72,11 KDV Dahil
₺80,12 KDV Dahil
₺64,68 KDV Dahil
₺71,86 KDV Dahil
1

Hafıza kartı

 

Hafıza kartı, cep telefonlarından başlayarak birçok elektronik cihazda güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Güvenlik kameraları ya da çok sayıda cihaz için kullanım sağlamaktadır. Çeşitli verilerin ya da medya dosyalarının saklanmasına ilişkin olarak pratik bir yol sunulur.

Piyasada çok sayıda hafıza kartı bulunur. Bu durum da seçim yapmayız zorlaştırabilmektedir. Farklı markalar ve farklın modeleler ile birlikte nitelikli kullanım sağlanması demek hafıza kartının sunmuş olduğu profesyonel çalışmalar için geçerlilik sağlayan unsurları oluşturmaktadır. Kamera, cep telefonu ya da psp hafıza kartlarında farklı ürün imkanını bu koşullar çerçevesinde sunabilmek ideal olacaktır. En ideal şekilde fiyat ürünü ve denge performans ürünü olarak karşımıza çıkabilen unsurları içermektedir. Güvenilir ürünler bulmak ve bu güvenirlikte veri depolamak mümkün olmaktadır. Bu sayede sizler de kaliteden ödün vermeden profesyonel şekilde hafıza kartı ürünlerini kolaylıkla görebilirsiniz. En iyi performansa sahip ürünleri bu aşamalar ile birlikte nitelikli olarak sizler de bu alanda bulabilirsiniz. Güvenilir ve sağlıklı olacak şekilde her zaman dengede tutulan ürünleri bu alandan sağlayabilirsiniz. Dosya aktarımı için, maksimum depolama kapasitesine sahip hafıza kartları her alanda hayatınızı kurtaracaktır. Akıllı cep telefonları, bilgisayar, laptop, fotoğraf makineleri gibi birçok alandan yararlanmak da bu koşullarda mümkün olmaktadır.

https://teknosehir.com olarak sitemizde en çok satılan ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

• 64 GB Hafıza Kartı

• 32 GB Hafıza Kartı

• 128 GB Hafıza Kartı

• Hafıza Kartı Fiyatları

• SD Kartı

• Telefon hafıza kartı

• Samsung Hafıza Kartı

• Sandisk 32 GB Hafıza Kartı

• Microsd Kart 64 GB

• Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

• Hafıza Kartı Okuyucu

• Telefon hafıza kartı fiyatları

• Huawei hafıza kartı

• Bilgisayar Hafıza Kartı

• Zore hafıza kartı

• Sandisk ultra micro sd hafıza kartı

Yukarıda ki maddeler halinde paylaştığımız ürünlerin tamamını sitemizden bulabilirsiniz. 

 

64 GB Hafıza Kartı

64 gb hafıza kartı olarak sizlere nitelikli ve kaliteli bir şekilde birçok farklı markanın ürününü sunmaktadır. Ürün 18 megapixel 10.667 adet fotoğraf alabilme kapasitesine sahiptir. 8MP olarak; 24000 adet fotoğraf alır. Bu ürünün fiyatları 60 TL den başlamaktadır. Farklı marka ve modeller ile birlikte fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

 

32 GB Hafıza Kartı

32 gb hafıza kartı birçok avantaj ve seçenek ile vardır. Ürün 18 megapixel 5333 adet fotoğraf alabilme kapasitesine sahiptir. 8MP olarak; 12000 adet fotoğraf alır. Bir telefonun dahili depolama alanının oldukça yüksek olması gerekir. Sık telefonunuzu boşaltan kişi iseniz en ekonomik hali ile ilgili hafıza kartı da yeterli olacaktır.

 

128 GB Hafıza Kartı

128 gb hafıza kartı en yüksek hafızaya sahip olan kanaldır. Ürün 18 megapixel 21.333 adet fotoğraf alabilme kapasitesine sahiptir. 8MP olarak; 48000 adet fotoğraf alır. Çok fazla fotoğraf ve video çeken, her bilginin akıllı cep telefonunuzda bulunmasını isteyen bir kişi iseniz, en üst nitelikte bu hafıza kartı size göre olacaktır.

 

Hafıza Kartı Fiyatları

Hafıza Kartı Fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterir. En uygun fiyatlı ürünleri sitemizde bulabilirisiniz. Hem indirimde ürünleri hem de ekonomik açıdan sizlere en iyi işlevselliği sunacak ürünleri burada bulabilmeniz mümkün olacaktır. Kaliteli ve profesyonel alanda yer alan çalışmalar ile birlikte kaliteden ödün vermeden siz de ilgili hafıza kartlarını bu hususta kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

SD Kartı

Secure Digital Memory Card ismi ile bilinir. 2001 yılında üretilmiştir. En çok kullanılan kart çeşididir. Her alanda kullanımı mümkündür. Sandisk in üretimidir. MMC kart olarak bilinen kart ürünün geliştirilmesi ile ortaya çıkmış olan bir üründür. SD kart, laptop ya da bilgisayarda bulunan fotoğraflar, dokümanları güvenli olarak saklamamıza yaramaktadır.

 

Telefon Hafıza Kartı

Telefon hafıza kartı içinde çeşitli dosyaların saklandığı ve depolandığı bir üründür. Akıllı cep telefonları için kullanımdadır. Bunun akıllı cep telefonun modeline uygun nitelikte ebatarı bulunmaktadır. Bu sayede ilgili cihaza uygunluk da önemli olmaktadır. Cihazların kendi depolama durumları vardır. Bu kapasite aşıldığı zaman sürekli, fotoğraf ya da uygulama silmek zorunda kalırsınız. Sizler de akıllı cep telefonunuzda yer açma derdi olmadan direkt olarak ilgili ürünler ile ek yer açabilirsiniz.

 

Samsung Hafıza Kartı

Samsung hafıza kartı Samsung marka cihazlarınız için ideal kullanım göstermektedir. Bu sayede cihazın belleğini büyütebilmenin ne ideal yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliğiyle birlikte daha güvenilir ve nitelikli ürünleri bulabilmenin ayrıcalığını da bu alanda yaşamanız mümkün olmaktadır. Kalite ve güvenden ödün vermeden sizler de ilgili alanda kolaylıkla yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Sandisk 32 GB Hafıza Kartı

Sandisk 32 GB hafıza kartı laptop ve bilgisayarlar için 32 GB lık yer açar. Bu açılan yer ile ekstra video ve fotoğraf saklaması yapabilirisiniz. Nitelikli ve güvenilir olarak sizler de ilgili alandan fazlası ile yararlanma sağlayabilirsiniz.

 

Microsd Kart 64 GB

Depolama konusunda daha esnek ve profesyonel nitelikte hareket edebilme imkanı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Micro SD kartlar son dönemin en çok tercihidir. 15 x 11 x 1 ebatlarına sahip ürünlerden oluşmaktadır. MicroSD, microSDHC ve microSDXC şeklinde farklı isimleri bulunaktadır. Sizler de akıllı cep telefonunuza uygun nitelikte bu kartları kullanabilirsiniz. 64 GB olarak nitelikli ürün çeşitlerini bu alanda bulabilirsiniz.

 

Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

Kullandığınız cihazlar içerisinde depolama alanı olsa da olmasa da harici olarak kullanacağınız bir hafıza kartı hayat kurtarıcı nitelikte olabilir. Özellikle bir uygulama ya da fotoğraf silmek zorunda kalmadan profesyonel olarak bu alandan yararlanmanız mümkün olacaktır. Fotoğraf makinesi hafıza kartı ile birlikte fotoğraf makineniz için en ideal ürünü burada bulabilirsiniz.

 

Hafıza Kartı Okuyucu

Kendi içinde farklı alanda birçok çeşide sahip olan online kartlar ile birlikte bu imkanı yakalayabilirsiniz. Hafıza kart okuyucu çeşitlerini burada bulabilmek sizlere avantajlı bir seçenek sağlayacaktır. Güvenilir olmak ve kaliteden ödün vermeden de pratiklik sağlayabilmek önemlidir. Hafıza kart okuyucu ürünlerini en uygun şekilde burada bulabilirsiniz.

 

Telefon Hafıza Kartı Fiyatları

Telefon hafıza kartı fiyatları en uygun fiyatlar ile burada bulunur. Bu sayede telefon hafıza kartlarının size özel kriterleri ile ve fiyat seçeneğiyle istediğinizi seçebilme özgürlüğüne kavuşmuş olursunuz. Bu telefon kartlarının yapı ve profesyonellik bakımından özellikleri ele alındığı zaman sizler de kaliteden ödün vermeden imkan dahilinde yer alabilirsiniz.

 

Huawei Hafıza Kartı

Huawei hafıza kartı Huawei marka bir üründür. Aynı marka akıllı cep telefonları için ideal kullanımda olabilir. Hafıza kartları yapı ve formlarına uygun nitelikte farklı isimler almaktadır. Kullanım alanı da bu isimleri etkilemektedir. Bu nedenle mini cardlar, micro cardlar ve SD kartlar gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır.

 

Bilgisayar Hafıza Kartı

Bilgisayar hafıza kartı kullanım açısından bilgisayar ve laptoplar için tasarlanmıştır. Farklı GB lar ile birlikte hafıza kartı modelleri bulunaktadır. İlgili ürün ve modelleri sizler de güvenilir şekilde burada bulabilirsiniz. 

 

Zore hafıza kartı

Zore hafıza kartı, Zore markası ürünüdür. Kendi içerisinde çok fazla çeşidi bulunan bu hafıza kartları ile sizle desenlerinizi belirleyebilirsiniz. Müzik enstrümanları, akıllı cep telefonları, oyun konsolları, tablet, bilgisayar, laptop, fotoğraf makineleri ve kameralar gibi birçok cihazların içerisinde yer alabilen bir formdur. Kullanım kolaylığı ve hafıza bakımından yer açma işlemi sağlamaktadır. Bu nitelikleri ile birlikte sizler de uygun kriterlerden yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Sandisk Ultra Micro SD Hafıza Kartı

Sandisk ultra micro sd hafıza kartı SD, SDHC, SDXC ve SDIO gibi isimler ile kullanıcıyla buluşmaktadır. Tablet ve akıllı cep telefonu başta olmak üzere birçok cihaza takılır. Depolama çözümleri sağlamak açısından önemli bir üründür. En uygun kriterdeki hafıza kartı çeşitlerini ve farklarını en uygun fiyata bulabilmenizin yolu açılacaktır.