HTC | HTC Silikon Kılıf | HTC Batarya | HTC Ekran Koruyucu | HTC Nano Mikro Ekran Koruyucu

 

Kuruluşu daha eskilere dayansa da akıllı telefon üretimi 1997 de başlayan ve günümüze kadar gelen en ince telefon ünvanını yıllarca elinde tutan ve 2013 – 2014 yıllarında tek modeli ile aynı anda 9 adet ödül alan HTC markası Türkiye piyasasında tutunmuş ve yıllarca gelen zamlara rağmen hiçbir şekilde zam yapmayan ve kalite çizgisini bozmayan sayılı firmalardan birisidir. Günümüze baktığımızda HTC markası, akıllı telefon aksesuar konusunda oldukça geliştirdi ve silikon kılıflarına 5 yıl boyunca garanti veren firma haline geldi. Silikon kılıf, Kapaklı kılıf gibi modellerinde ise mantar, bakteri gibi etkenleri kaldıran ar-ge çalışması ile artık kendisini hijyen ve kalite olarak üst sıralara taşımış bir firmadır. Peki HTC markası hangi aksesuarları üretiyor? ;HTC silikon kılıf ,  htc batarya, htc ekran koruyucu, htc nano mikro ekran koruyucu, gibi orijinal htc ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi HTC Marka telefonunuz için birçok aksesuar seçenekleri teknosehir.com'da. HTC Batarya, HTC Silikon Kılıf, HTC Ekran Koruyucu, HTC Nano Ekran Koruyucu ve daha fazlası için sitemize göz atın.

 

HTC silikon kılıf

Herkesin rahatlıkla silikon kılıf üretebilme ve çok ucuza tedarik etme potansiyeli olduğunu biliyoruz. Araştırmalara göre uzun süreli kullanımlarda kanserojen madde içerdiği için ellerde yara çıkartmaktadır. Burada ki HTC markası, HTC silikon kılıf üretirken sağlığınızı düşünmüş ve %100 orijinal ürün ile karşımıza çıkmaktaıdr. 

 

HTC Batarya

Batarya konusu günümüzde artık her marka ve model olarak fason bir şekilde bulunmakta. Gün boyunca telefonumuzu cebimizde taşıyarak veya gün içinde yoğun kullanımlarda telefonunuz ısınıyor. HTC batarya üretimi esnasında kendi cihazlarına voltaj koruması ile birlikte güvenliği 2 katına çıkartmaktadır. 

 

Htc ekran koruyucu

Htc markası kendi telefonlarına yüksek performans ile birlikte dayanıklı ürün sunan ve tamamen orijinalliğini koruyarak kırılmalara karşı ekstra bileşenli olan htc ekran koruyucu fiyatlarını uygun tutarak Her Htc kullanıcısının rahatça ulaşmasını hedeflemiş tek firmadır.

 

Htc nano mikro ekran korucu

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte HTC AR-GE ekibi sonunda htc nano mikro nano ekran koruyucuile rakiplerinin yine çok önünde yer almış bulunuyor. 

Bir kağıttan neredeyse daha ince olan ve düşme, darbe gibi ekstra koruma ile normal ekran koruyucudan %250 daha dayanıklı olan bir bileşen sayesinde bütün HTC kullanıcılarına bu aksesuarları satışa sunmuş durumda. 

Sitemizde gördüğünüz bütün HTC markası ürünleri %100 orijinal olup, 2 yıl garantilidir. Sitemizden güvenli bir şekilde ödeyip satın alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile bütün htc ürünlerini kendi depomuzdan gün içinde kargolanıp tarafınıza teslim edilmek üzere yola çıkartılır. 

Yılın her ayı düzenli olarak HTC ürünlerinde kampanya yapmaktayız. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek ve sitemizde htc ürünlerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 #HTC Telefon Kılıfları, #HTC Ekran Koruyucu, #HTC Orijinal Batarya, #HTC Şarz Aletleri, #HTC Nano Mikro Koruyucu, #HTC Silikon Kılıf

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.