MEİZU | Meizu Ekran Koruyucu | Meizu Silikon Kapak | Meizu Batarya | Meizu Kırılmaz Cam | Meizu Kılıf

Firma, 2003 yılında Çin’de kurulmuş olup, müşterilerine güler yüz ve en önemlisi kaliteli hizmet sunması nedeni ile kısa bir sürede ün kazanmıştır. Yıl 2015 yılına geldiğinde Çinli firma “alibaba” Meizu’ya bilinmedik şekilde 590 milyon dolar yatırımla hisse sahibi oldu. O yıl (2015) Meizu dünyanın en büyük 11. akıllı telefon üreticisi ünvanını 20 milyon telefon satarak tescillemiş oldu. Türkiye piyasasına ilk giriş yaptığında tepki odağı olduktan sonra sevilen marka haline gelmeyi başarmış markadan bahsediyoruz. Dünyaya hitap eden ve bütün kullanıcıların şikayet ve taleplerini tek tek sunduktan sonra piyasaya ürün süren ve az model ile büyük işler başaran marka olarak bilinir. Şimdi birçok çeşit Meizu marka ürün teknosehir.com'da. Meizu telefon kılıfı, Meizu silikon kılıf, meizu kırılmaz cam, meizu ekran koruyucu, meizu kılıf ve daha birçok seçenek için sitemize göz atın.

Sitemizde hangi Meizu telefon model ürünlerini satıyoruz?

Meizu, dünya çapında olduğu için bir çok farklı firma ile çalışmakta. Türkiye de ise Meizu firması , Zore markası ile bütün telefonları ile uyumlu ve kaliteli seçenekler sunması için anlaşma yaptılar. 

Zore markası Türkiye iç piyasasına kaliteli ürünler sunmaya başladığından beri, “Tekno şehir” olarak Meizu telefon modelleri aksesuarlarını satmaya başladık.  

Zore markasının bizlere sunduğu Meizu modellerinin bütün aksesuarlarını sitemizden bulabilir ve %100 orijinal ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Sitemizden Meizu orijinal ürünlerini bulabilirsiniz ve bu ürün kategorilerinde satış yapıyoruz. ; Meizu silikon kılıf, Meizu kapaklı kılıf, Meizu silikon kapak, Meizu nano ekran koruyucu, Meizu şarj aleti, Meizu kırılmaz ekran ve Meizu ekran koruyucu, Meizu batarya, Meizu USB kablosu saat ekran koruyucu, Meizu kamera lens koruyucu, Meizu seramik ekran koruyucu, Meizu akıllı saat kordon gibi ürünleri sitemizden bulup satın alabilirsiniz. 

7 gün içerisinde paketi açılmamış ürünleri geri iade alıyoruz. Paranız bizimle hep güvende.!

 

MEİZU SİLİKON KILIF

Ürün, cihazınızda kolayca takıp çıkarabilme imkanı sunuyor. Cihazınızda oluşabilecek dış etkenlere karşı koruma sağlamakla kalmıyor, kirden ve çiziklerden de korur. MEİZU SİLİKON KILIF Firma, yüksek kaliteli malzeme kullanması müşterileri tarafından en tercih edilmesine neden oluyor. 

 

MEİZU KAPAKLI KILIF

Ürünü telefonunuza taktığınız zaman, bütün aparatlarını sorunsuz şekilde kullanabilme imkanı sunuyor. Kapaklı kılıf, ülkemizde en sık kullanılan ürünlerdir. MEİZU KAPAKLI KILIF Bu sebeple firma müşterilerine kusursuz bir şekilde ürünler sunuyor. Oluşacak olan darbelere, çiziklere karşı korumakla kalmayıp, kirlerden de koruyor.

 

MEİZU SİLİKON KAPAK 

Meizu firmasının ürünleri, son derece modern görünüme sahip ürünler olup, elden kayma yapmaz. Ayrıca zarif bir görünüme de sahiptir. MEİZU SİLİKON KAPAK Cihazınızı sararak en iyi şekilde korur. Bu sebeple müşterilerine kaliteli hizmet sunarak, rakiplerine fırsat tanımıyor. 

 

MEİZU NANO EKRAN KORUYUCU

Oluşacak herhangi bir çarpışmada ve sarsıntıda ekranınızı çizilmeye ve en önemlisi kırılmaya karşı koruma sağlar. Ürünü kullanırken, yanlardan herhangi bir kalkma yapmaz. MEİZU NANO EKRAN KORUYUCU, Diğer koruyuculara göre ekstra ince ve kırılmaya karşı kendini kanıtlamış %90 testlerden sağlam çıkmıştır.

 

MEİZU SAAT EKRAN KORUYUCU

Kol saatlerini, ülkece sık sık taktığımız bir üründür. MEİZU SAAT EKRAN KORUYUCU Akıllı saatlerini takarken oluşacak herhangi bir çarpışmada veya düşmede saatinizin ekranını en iyi şekilde korur.  Sadece korumakla kalmaz, ekranınızın üzerinde parmak izi bırakmaz. Meizu bu konuda kendini aşmış ve sağlamlık testlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

 

MEİZU KAMERA LENS KORUYUCU

Fotoğraf çekme konusunda ülkece ve ayrıca dünyaca en sevilen hobidir. Bu sebeple Meizu firması, müşterilerinin en iyi şekilde fotoğraf çekmek için kaliteli malzemelerden üretmiş olduğu kamera koruyucu ürünlerini sunuyor. Meizu Kamera Lens koruyucu sayesinde ise su ve toz gibi dıştan gelen etmenlere karşı kamerayı korur. 

 

MEİZU SERAMİK EKRAN KORUYUCU

Meizu ürünleri, esnek bir yapıya sahip olup teknolojilerle güçlendirilmiştir. Bu sebeple oluşacak olan darbelerden korur ve aynı zamanda ekranınızı da çiziklerden koruma sağlar. Dokunmatik ekranın hassasiyetini ve ekran parlaklığını kesinlikle etkilemez. MEİZU SERAMİK EKRAN KORUYUCUDiğer ekran koruyuculara göre fiyat olarak pahalı olsa da piyasada ki telefonumuzun ekranını en iyi koruyan Seramik ürünlerdir. 

 

MEİZU AKILLI SAAT KORDON

Ürünleri uzun ömürlüdür. Bu sebeple en tercih edilen bir firmadır. Meizu firması, sizler için üretmiş olduğu saat kordonları ile bileğinizde şık ve zarif bir tasarım sunuyor ve şaşırtıcı derece pürüzsüz ve yumuşaktır. MEİZU AKILLI SAAT KORDON sayesinde, kıyafetlerinize uygun şekilde binlerce kordon çeşidinden satın alabilir ve kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

MEİZU ŞARJ ALETİ

Cihazınızın bataryasına zarar vermeden cihazınızı en iyi şekilde şarj eder. Kaliteli ürünleri ve kendine has ürünleri ile müşterilerin en sevilen ve en tercih edilen firmadır. Farklı telefon kullanıcıları dahi MEİZU ŞARJ ALETİ satın alma yarışına giriyorlar. Hızlı şarj ve usb 3.2 özelliği ile her zaman kendinden söz ettirmeyi başarmış kaliteli firma

 

MEİZU BATARYA 

Cihazınıza taktığınız bazı bataryalar, kalitesiz olup patlamaya neden oluyor. Bu sebeple sağlığınız ve cihazınızda risk altında oluyor. Firmanın üretmiş olduğu bataryalar, sağlığınızı riske atmadan kaliteli malzemeden üretilmiştir. MEİZU BATARYA orijinal ürünlerini tercih etmenizi öneriyoruz.  MEİZU ürünleri patlamaya karşı ve diğer risklere karşı düşünülerek lityum alaşımlı uzun ömürlü bataryalar sunmaktadır. 

 

MEİZU USB KABLO

Yüksek malzeme kalitesi sayesinde yüksek hızda veri aktarımı ve hızlı şarj etmek için kullanılan ürünlerin başında yer almaktadır.  MEİZU USB KABLO Usb 3.2 desteği ile telefonunuz ile veri transferi yapmanıza yardımcı olur.  Esnek yapısı sayesinde içindeki gelişmiş teknoloji ile üretilen bakır teller kırılmaz ve uzun yıllar kullanmanızı sağlar.

 

MEİZU EKRAN KORUYUCU VE KIRILMAZ EKRAN

Dış etmenlerden gelecek olan sert ve hızlı darbelere maruz kaldığında parçalanmaz, size ve etrafa zarar vermez. MEİZU EKRAN KORUYUCU VE KIRILMAZ EKRAN Ürün uygulama sonrası dokunmatik hassasiyeti etkilemez, parlak ve doğal görüntü kalitesini bozmaz. Bu sayede telefonlarınızın ekranı korunur.

https://teknosehir.com olarak sitemizde her zaman en kaliteli ürünleri orijinal şekilde bulabilirsiniz. MEİZU telefon modellerinin tamamını zore markası çatısı altında toplandığı için gönül rahatlığı ile zore markasının ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Türkiye de en güvenli telefon aksesuarı satıcılarından birisi olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

 #Meizu telefon kılıfı, #Meizu silikon kılıf, #meizu kırılmaz cam, #meizu ekran koruyucu, #meizu kılıf

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.