ONEPLUS | OnePlus Telefon Kılıfları | One Plus Telefon Kılıfı Silikon ve Ekran Koruyucu

2013 yılında kurulan OnePlus, 6 sene içinde dünyanın en beğenilen ve en bilinen cep telefonu üreticilerinden bir tanesi haline gelmiştir.Oneplus'un, pazarlama derslerinde okutulması gereken bir hikayesi var. OnePlus'un, anlattığı hikaye hemen bir duygusal bağ kurmanızı sağlıyor. Bu hikayede, eski bir üst düzey çalışanı firmadan ayrılıyor ve halk için tepe model cep telefonların özelliklerini, onların yarı fiyatına sunabilecek bir firma olan, OnePlus kuruyor. Oneplus'un ilk telefonu, OnePlus One. O dönem ki tepe model cep telefonları, 640 dolar ve 650 dolardan satılırken, 300 dolar olarak piyasaya sürülüyor ve gerçek kaliteli sloganlarıyla pazardaki yerini alıyor. Hikayenin devamı ise şöyle ilerliyor, bir adam cep telefonlarına bakıyor. ’Bunlar çok pahalı’ Diyor, Çin’de pahalı telefon satan, telefon firmasından ayrılıp, halk için bir firma kurup, bu hayalini gerçekleştiriyor ve halka uygun fiyatlı, mükemmel bir telefon sunuyor. Şimdi Oneplus Telefon Kılıfları, Oneplus Ekran Koruyucu, Oneplus Orijinal Batarya, Oneplus Şarj Aletleri ve daha birçok seçenek teknosehir.com'da.

Oneplus, ilk telefonda çok çeşitli kampanyalar da yaptı, mesela 200 telefonu 1 dolardan pazara sundu, ilk 100 kişi bu telefonlara sadece 1 dolar ödeyerek sahip oldular. Aynı zamanda telefonlara hemen sahip olmanız imkansızdı, paranız olsa da bir davetiyeniz olması gerekiyordu. 

OnePlus, hikayesinde arka tarafta inanılmaz bir pazarlama faaliyeti, inanılmaz bir strateji var. 2014'te 1 milyon telefon sattı. OnePlus tek bir model ile tam 1 milyon telefonla müthiş bir strateji yapmayı başardı.

Türkiye piyasasında ise oldukça başarı sağlayan ve  satış rekorları kıran özellikle oyuncuların tercih ettikleri ve uzun süre kullanım sağlayan bataryası ve neredeyse hiç ısınma yapmayan yapıya sahip telefon modeli diyebiliriz. 

OnePlus aksesuarlarını Türkiye de orijinal ürünlerinin sınırlı olmasından dolayı Türkiye piyasasında Zore markası ile anlaşan ve sağlam ürünler ile piyasaya giren OnePlus telefon aksesuarlarının tamamını Tekno şehir sitemizden satın alabilirsiniz. 

Peki Biz tekno şehir olarak Hangi OnePlus aksesuarlarını satıyoruz ? ; OnePlus silikon kılıf,  OnePlus kapaklı kılıf,  OnePlus silikon kapak,  OnePlus nano ekran koruyucu,  OnePlus saat ekran koruyucu,  OnePlus kamera lens koruyucu,  OnePlus seramik ekran koruyucu,  OnePlus akıllı saat kordon,  OnePlus şarj aleti,  OnePlus kırılmaz ekran,  OnePlus ekran koruyucu,  OnePlus batarya, OnePlus USB kablo gibi ürünleri sitemizden satın alabilirsiniz. 

 

ONEPLUS SİLİKON KILIF

Üretmiş olduğu ürünlerin, harika kalıp kesimi sayesinde cihazınıza mükemmel bir uyum sağlar. Bilindiği üzere bazı silikon kılıflarında, sararma ve kirlenme oluyor. Yalnız OnePlus firmasının, süper kaliteli ürünleri ile bu sorunları kılıfınız da görmek mümkün değildir. ONEPLUS SİLİKON KILIF telefon aksesuarlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

ONEPLUS KAPAKLI KILIF

Bilindiği üzere firmanın, işçiliği birinci kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu konuda rakiplerine fırsat tanımıyor. Üretmiş olduğu ürünler, 1. Sınıf işçilik ile tasarlanmış olup, telefonunuzu ön taraftan, ONEPLUS KAPAKLI KILIF arkadan veya yandan gelen darbelere, çiziklere karşı korur. Hatta ürünleri diğer markalara göre, uzun ömürlüdür.

 

ONEPLUS NANO EKRAN KORUYUCU

2 metre yükseklikten düşmelere etkilidir. Darbe, çarpma gibi tüm dış etkenlerden cihazınızı korur. Yeni nesil 4 katmanlı darbe emilimi, Nano teknolojisi ile üretilmiştir.
Her bir katman, farklı özellik ve fonksiyonlara sahiptir. Koruyucu cam dört katmandan oluşur, bu sebeple ekranınızı darbelerden korur.
Firmanın üretmiş olduğu ürünlerde, telefonunuza uygun kesilebilen Nano malzemesi, ONEPLUS NANO EKRAN KORUYUCU dünyanın en ince ve en sağlam ürünü olup, firma bu ürünü ekranınızı çiziklerden, darbeden ve sarsıntıda korumak için mükemmel bir işçilik sayesinde sizlere sunar. Hatta ileri düzey işçiliği sayesinde, herhangi bir darbede ekran kırılma riskini 40 kat daha aza indirger.

 

ONEPLUS USB KABLO

OnePlus firmasının üretmiş olduğu ürünler,  rakiplerinize göre daha hızlı ve stabil şekilde kullanım imkanı sağlar. Bir çok firmadan ayırt eden özelliği ise malzeme kalitesidir.! ONEPLUS USB KABLOsayesinde OnePlus telefonlarınızı hızlı şekilde şarj edebilecek ve veri transferini hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

 

ONEPLUS KIRILMAZ EKRAN VE EKRAN KORUYUCU

Çıkarmış olduğu ürünler, uzun ömürlü olup ekranınızı kirden, çizilmeden, darbeden ve sarsıntıdan oluşan kırılmalara karşı olur. Harika kalıp kesimi sayesinde, ekranınıza mükemmel uyum sağlar. ONEPLUS KIRILMAZ EKRAN sayesinde ekranlarınızı ekstra olarak eğilme veya bükülmelere karşı koru sağlayan yapıya sahiptir. Ekstra olarak bu tarz ürünlerin diğer ismi ise ONEPLUS EKRAN KORUYUCU olarak adlandırılmaktadır.

 

ONEPLUS SİLİKON KAPAK 

Silikon kapaklar, cihazınıza yeni bir tarz kazandırır ve zarif tasarıma sahiptir. Telefonunuza, tam uyum sağlayan ürün telefonunuza kolayca takıp çıkarılabilir, ergonomik tasarıma sahiptir. Birden fazla renk seçenekleri olsa bile bir çok kullanıcı ONEPLUS SİLİKON KAPAK konusunda şeffaf tercih etmektedirler.

 

ONEPLUS KAMERA LENS KORUYUCU

Cihazınızın, kamerasının camını korur, kırılmasını engeller ve en aza indirir. İz bırakma veya leke yapma sıkıntısı olmaz. Kolayca takıp çıkarılabilen ürünlerdir. ONEPLUS KAMERA LENS KORUYUCU ürünleri artık gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik açısından kullanmak zorundayız gibi görünüyor. Zorunluluk hisseden müşteriler için Tekno şehir olarak lens koruyucularda ekstra olarak %25 indirim sunmaktayız.

 

ONEPLUS SAAT EKRAN KORUYUCU

İyi işçilikle işlenen, Oneplus ekran koruyuculardan bir tanesi de OnePlus saat ekran koruyucu dur. Bu sebeple, rahatlıkla müşterilere sunan OnePlus ülkemizde çok kullanılan üründür. Şık tasarımı ile kıyafetlerimize göre şekillenen yapısı ile kıyafetimizin rengine göre belirlediğimiz Akıllı saatleri korumak için mutlaka Saat ekran koruyucu kullanmak zorundayız.

 

ONEPLUS SERAMİK EKRAN KORUYUCU 

Ürünleri, kaliteli seramik malzeme içermesi nedeniyle, çizilmelere karşı aşırı dirençlidir. Telefonunuzda bu ürünü kullanırken, çözünürlüğünde herhangi bir bozulma söz konusu olmamaktadır. Diğer ekran koruyuculara göre ekstra pahalıdır çünkü ONEPLUS SERAMİK EKRAN KORUYUCU telefonunuzu darbelere karşı en iyi koruyucu olarak bilinir.

 

ONEPLUS AKILLI SAAT KORDON 

Bileğinizde şık tasarımları sayesinde, hoş bir his yaratmakla kalmıyor, ayrıyeten kolunuzu kusursuz bir şekilde sarıyor. Uzun ömürlü olup, şaşırtıcı derece yumuşak ürünleriyle karşımıza çıkıyor. ONEPLUS AKILLI SAAT KORDON renk, tasarım ve boy seçenekleri ile isteğinize göre şekillendirilmeye müsait bir yapıya sahip olmasından dolayı bir çok müşteri Direk kordon alarak kullanıyorlar.

 

ONEPLUS ŞARJ ALETİ 

İşte veya seyahatlerde güvenli şekilde şarj etme özelliği sunuyor. Aşırı ısınmaya karşı cihazlarınızı korumak için koruma devresi ile desteklenmiştir. Ekstra olarak telefona göre voltaj veren nadir bulunan ONEPLUS ŞARJ ALETİ üreterek ve sayılı şekilde ülkemizde satışa sunulmuştur. Bunların bir kısmı da sitemizde satılmaktadır.

 

ONEPLUS BATARYA

Ürünleri uzun ömürlü olup, rakiplerine göre batarya konusunda üstün bir başarı elde etmiştir. Telefonunuza ve sağlığınızı düşünerek tasarlanmıştır. Bu nedenle, gönül rahatlığı ile kullanmayı bize sunuyor. Çok ısınmadan dolayı patlama riski ortaya çıkmaktadır. ONEPLUS BATARYA konusunda Zore markası ile yürüyerek bu riskleri ortadan kaldırmıştır. Her zaman orijinal ürünler kullanmaya özen gösteriniz.

 #Oneplus Telefon Kılıfları, #Oneplus Ekran Koruyucu, #Oneplus Orijinal Batarya, #Oneplus Şarj Aletleri

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.