One Plus 8 Pro
TA49672
₺66,80 KDV Dahil
₺74,22 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
One Plus 5T
T2742
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
One Plus 5
T2718
₺33,88 KDV Dahil
₺37,64 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
One Plus 5
T1985
₺66,80 KDV Dahil
₺74,22 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
1

​One Plus Ekran Koruyucu

Android uyumlu telefonlardan biri de One Plus cep telefonu cihazlarıdır. One Plus ekran koruyucu telefonların daha güvenli bir hale gelmesinde etkili bir çözüm olacaktır. Bu yüzden ekran koruyucu şart olmalıdır. Cihazlar sürekli elimizde olduğundan bir anlık dalgınlıkla tehlikeye açık hale gelebilmektedir. Bunun sonucunda da cihazlarda düşmeye bağlı çizilme, çatlak ve daha üzücüsü ise kırılma meydana gelmektedir. Bu durumlarla karşı karşıya kalan kullanıcılar hem maddi hem de manevi olarak zarara düşmektedir.

One Plus Ekran Koruyucu kullanarak ekranda oluşabilecek sorunları sıfıra indiren pek çok müşterimiz memnuniyetlerini bildirmektedir. Kırılmaz cam veya jelatin film koruyucular ekranın korunmasında bir hayli etkili olmaktadır. Yeni alınan cihazlara mutlaka ekran koruyucu takılmalıdır. Bunun yanı sıra sürekli kullanılan cihazlarda da arada bakım amacı ile koruyucu değişimi yapılması sağlıklı olacaktır. Ekran koruyucusunu değişirken çıkardığınızda kırılmaz camın ne hale geldiğini gördüğünüzde bu ekran koruyucularından vazgeçmeniz olanaksız boyuta gelecektir.

Kırılmaz Cam ve Telefon Ekranı

Cep telefonlarında kullanılmak üzere geliştirilen kırılmaz cam koruyucular ekran yüzeylerinin olmazsa olmazı haline gelmektedir. Kırılmaz cam ve telefon ekranı ayrılmaz bir bütünün parçasıdır. Telefon ekranlarının korumasız olması kırılma ve çatlamalara açık olduğunun işaretidir. Bu yüzden derhal ekran koruyucu taktırmak kayda değer bir meseledir. Bilindiği gibi cep telefonları oldukça yüksek fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Ancak tamirleri bu fiyatların çok çok üstündedir.

One Plus Nano Ekran Koruyucu

İnanılmaz inceliğe sahip One Plus nano ekran koruyucu temperli camdan üretilmektedir. En keskin objelerin etkisi altında bile sağlam kalmaktadır. Dolayısı ile çarpma, düşme gibi dış etkenler karşısından dokuz kat daha güçlü bir performans sağlayarak ekrana ön bariyer oluşturmaktadır. Dokunmatik ekranda seri bir kullanım sağlamaktadır. Isıya karşıda dayanıklı olduğu için kenarlıklarda erime yapmaz böylece yapıştırıldığı günkü gibi sağlam bir şekilde ekran yüzeyinde kalmaktadır. Anti bakteriyel olması hijyenik açıdan önem taşır.

One Plus Micro Temperli Ekran Koruyucu

Micro kırılmaz camdan üretilen ürün oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. One Plus micro temberli ekran koruyucu ürünümüz pek çok kullanıcımız tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Kolay kullanılır olmasından ötürü bireysel olarak da rahatlıkla uygulanabilmektedir. Darbelere karşı dokuz kat güçlü olması gördüğü kimyasal işlemlerin etkileşimidir. Zamanla aşınma yapmadığı için ekran yüzeyinden siz istemedikçe çıkmaz. Kullanımı ve sökülmesi oldukça pratiktir.

One Plus Kırılmaz Cam

Cihazların sağlıklı bir şekilde kullanımı için One Plus kırılmaz cam ürün kullanmak faydalı bir yaklaşımdır. Kırılmaz cam ile cihazlar temiz ve daha uzun süre kullanım sağlamaktadır. One Plus cihazlarının hemen her modeline uyumlu olarak kullanılabilecek kırılmaz cam mevcuttur. İnce tabakası sayesinde telefonda kaba bir görüntü oluşturmaz. Bazı kırılmaz camlar telefon ile bütünleşme esnasında hava kabarcıkları telefonu olumsuz olarak etkilemektedir. Ürünlerimiz birinci sınıf kalitede olup asla kabarcık etkisi vermemektedir.

One Plus Temperli Cam Ekran Koruyucu

Bir diğer adı da kırılmaz cam olan temperli ürünler performansı ile oldukça takdir toplamaktadır. One Plus temperli cam ekran koruyucu ürünler ile telefon ekranını muhafaza etmek mümkün hale gelmektedir. Kırılma ve çatlamaları önlemek adına koruyucu ürün her zaman akıllıca bir tutum olacaktır. Aksi durumda cihazlar büyük zara görmektedir. Tamir gören ekranlarında işlevi sıkıntı yarattığından hasar oluşmadan önlem almak çok sağlıklıdır.

One Plus Kırılmaya Dayanıklı Ekran Koruyucu

Cihazlarda korunması gereken en önemli bölümü ekranlar oluşturmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık tüm cihazlar dokunmatik ve yüzeyi kaplayan ekranlardan oluşmaktadır. One Plus kırılmaya dayanıklı ekran koruyucu ürünlerimiz sayesinde müşterilerimiz rahat bir nefes almaktadır. Ekranların kırılması halinde cihazlarda çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların önüne geçebilmek adına kırılma önleyici ekran koruyucular kullanmak isabetli olacaktır.

One Plus Kamera Koruyucu

Cep telefonlarının etkili bir biçimde korunması adına çeşitli koruyucular bulunmaktadır. Bunlardan biri de One Plus kamera koruyucu ürünlerimiz dir. Telefonun kamera lensinde oluşabilecek sorunları bertaraf etme açısından kullanılan koruyucuları pratik ve kullanışlıdır. Kamera yüzeylerinde oluşan çizik veyahut parmak izi kirliliğin önlenmesi açısından oldukça ideal ürünlerdir. Kamera koruyucusu kullanmak resim ve videolarınızı cihazın orijinal kalitesini kullanma avantajı sunar. Parmak izi olan, çizilmiş bir kamera lensi ne yazık ki orijinal kaliteyi sağlayamamaktadır.

One Plus Kenarları Kırılmaya Dayanıklı Ekran Koruyucu

Temperli camdan üretilen One Plus kenarları kırılmaya dayanıklı ekran koruyucu sadece telefon ekranının değil kenar yüzeylerinde etkili bir biçimde korunmasını sağlamaktadır. Eşsiz koruması ile ana ekranın ve kenarlıkların kırılmasını ve çatlamasını engeller. Özellikle ısıya dayanıklı yapısı kenarların aşınma yapmadan muhafaza edilmesinde yardımcı olur. Cihaza birebir ölçüde uyumlanan ekran koruyucu ürünümüz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

One Plus Süper Pet Ekran Jelatin Ekran Koruyucu

Ekran koruyucularda temperli kırılmaz camlara seçenek olarak kullanılabilecek etkili bir üründe One Plus Süper pet ekran jelatin ekran koruyucuyu ürünümüzdür. Çizilme hassasiyetine karşı güçlü koruma sağlayan ekran koruyucu oldukça basit kullanım sağlar. Telefon yüzeyine yapıştırılan ürün istenildiği zaman anında sökülebilmektedir. Tüm ekran koruyucu ürünlerimiz yüzde on indirimde olup taksit seçenekleri ile müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir.