₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺38,13 KDV Dahil
₺42,36 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺38,13 KDV Dahil
₺42,36 KDV Dahil
₺68,92 KDV Dahil
₺76,58 KDV Dahil
₺68,92 KDV Dahil
₺76,58 KDV Dahil
₺38,13 KDV Dahil
₺42,36 KDV Dahil
₺29,63 KDV Dahil
₺32,92 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺29,63 KDV Dahil
₺32,92 KDV Dahil
₺38,13 KDV Dahil
₺42,36 KDV Dahil
₺58,30 KDV Dahil
₺64,78 KDV Dahil
₺77,42 KDV Dahil
₺86,02 KDV Dahil
₺29,63 KDV Dahil
₺32,92 KDV Dahil
₺38,13 KDV Dahil
₺42,36 KDV Dahil
1 2 3 ... 9 >

OPPO

Son dönemde yaptığı reklam çalışması ile oldukça fazla ses getiren firma, merak konusu oldu ve birçok insan bu Oppo nereden çıktı? Dedi. Oppo, Çinli bir telefon üreticisidir. 
Çinli üretici dendiği zaman şaşırmış olabilirsiniz, çünkü söylemesi kolay bir isme sahip ve aynı zamanda telefonlarıda ucuz değil. Çinli üretici dediğimizde, ucuz telefonlara alışmıştık ama Oppo biraz daha farklı, telefonları en az Samsung fiyatına satılıyor. Tescili 2001 yılında yapılmış, üretime ise 2004 yılında başlamıştır. 

Oppo, ilk olarak Mp3 çalarlar ile ün salmış ve dünyanın en iyi mp3 çalarlarına sahip firma olarak gösterilmiştir. Daha sonrasında ise BluRay oynatıcılarla boy göstermiş ve dünyanın en iyi BluRay oynatıcılarına sahip firması, olarak gösteriliyor. 

Yani kısacası bu firma, Mp3 çalarlar ve BluRay oynatıcılarda takip eden değil, takip edilen bir firma olmuş. Çin’de, farklı üreticilerden bir tanesi teknoloji konusunda batıyı kopyalamıyor ve aynı zamanda batıdan daha iyisini Çin’de yapıyor.

Oppo Türkiye piyasasına Oppo Reno 3 modeli ile Acun ılıcalının yüzünü kullanarak giriş yaptı. Sevilen bir yüz olduğu için oldukça fazla satış potansiyeli yakalayan ve oyunculara hitap eden telefonlar ile artık Türkiye piyasasında boy göstermeye başladı. 

Satışını yaptığımız OPPO telefon aksesuarları 

Türkiye iç piyasasında OPPO telefon modellerinin aksesuar ihtiyaçlarını Zore markası %100 olara sağlamaktadır. Sürekli kendini geliştiren Türk telefon aksesuar firması uygun fiyatlı ürünleri ile her zaman en tercih edilen marka oldu. 

Zore markası bütün satışını yaptığı ürünlerin arkasında durduğu için bizde “tekno şehir “ olarak satışını yapma kararı aldık ve siz OPPO kullanıcıları için hizmet vermeye başladık. 

 

Peki sitemizde hangi OPPO telefon aksesuarlarını satıyoruz? 

• OPPO SİLİKON KILIF

• OPPO KAPAKLI KILIF

• OPPO SİLİKON KAPAK

• OPPO NANO EKRAN KORUYUCU

• OPPO SAAT EKRAN KORUYUCU

• OPPO KAMERA LENS KORUYUCU

• OPPO SERAMİK EKRAN KORUYUCU

• OPPO ŞARJ ALETİ

• OPPO BATARYA

• OPPO KIRILMAZ EKRAN VE EKRAN KORUYUCU  

• OPPO USB KABLO

Bu ürün kategorilerinde sitemizde orijinal ürünleri bulabilirsiniz. 

 

OPPO SİLİKON KILIF

Telefonunuzun tüm yerini kaplar ve cihazınızı sarsıntıdan, darbeden korur. Bu sayede ürünü kullanırken, telefonunuzda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Zaten genellikle baktığımız zaman silikon kılıf kullanımı, diğer kılıflardan daha fazla kullanılmaktadır. OPPO SİLİKON KILIF Ürünü kullanırken parmak izi ve çizik oluşturmaz. Oppo Silikon kılıfları kesinlikle sararma – kokma – solma yapmaz. 

 

OPPO KAPAKLI KILIF  

Oppo kapaklı kılıf ürünlerini kullanırken, cihazınızı kaba göstermez ve bununla kalmayıp cihazınızı, düşmeler sonucu oluşan kırılmalara karşı korur. OPPO KAPAKLI KILIF Ayrıca cihazınızın ekranını kirden de korur. Oppo, üretmiş olduğu ürünler harika kalıp kesimi sayesinde, müşterilerinden tam puan almaktadır. Bazı ürünlerinde IP 66 sertifikası mevcuttur.

 

OPPO SİLİKON KAPAK 

Cihazınızı sararak, darbeler sonucu oluşan çizilmelerden ve kirlerden engeller. Dış yüzeyi pürüzsüz olup, parmak izi oluşmasını engeller. Oppo, üretmiş olduğu ürünler elden kayma yapmaz. OPPO SİLİKON KAPAK Müşterilerine kaliteli ürün sunan Oppo, rakiplerinin önüne geçmeye devam ediyor. Ayrıca ince ve kişiye göre tasarım özelliği ile en çok tercih edilen aksesuar çeşididir.

 

OPPO NANO EKRAN KORUYUCU 

Oppo ürünleri, 1. sınıf işçilik ile üretilmiş olup ekran görüntü kalitesini bozmaz ve ayrıca ekranınızı korur. OPPO NANO EKRAN KORUYUCU Ekranınızda herhangi bir kabarcık oluşturmaz ve bu sayede ekranınızı oluşacak kirlerden korur. Diğer ekran koruyuculara göre daha ince olmasından dolayı neredeyse yokmuş Hissiyati sağlar ve dokunmatik hassasiyetini kesinlikle etkilemez.

 

OPPO SAAT EKRAN KORUYUCU

Ürünleri ultra ince yapısı sayesinde, saatinizde birebir uyum sağlar. Ürünün kenarlarını ful kaplaması sayesinde, yanlardan gelecek olan darbelere karşı koruma sağlar. OPPO SAAT EKRAN KORUYUCU Ekranınıza canlı renk ve parlaklık kazandırır ve aynı zamanda parlak ve pürüzsüz bir yüzey sunar. Bu sebeple Oppo ürünleri, ülkemizde çok kullanılan bir firmadır.  

 

OPPO KAMERA LENS KORUYUCU  

Kamera lens çizilmelerin den dolayı fotoğraf ve video çekimleriniz bulanık olma ihtimali günümüz teknolojisinde artık ihtimaller dahilinde, Çünkü Teknoloji geliştikçe inceleyen telefonlar kırılmaya ve çizilmeye karşı OPPO KAMERA LENS KORUYUCU ürünleri kullanılması önerilir. Kaliteli ultra ince malzemeden üretilmiş olup, kameranıza uygun harika kalıp kesimleri sayesinde, müşterilerinden tam puan almayı başarmıştır. 

 

OPPO SERAMİK EKRAN KORUYUCU

Oppo, müşterileri için kaliteli işçilikleri sayesinde ürünlerini üst düzeye çıkarmayı başardı. Seramik ekran koruyucuların en büyük özelliği ise kırılmaz ve çatlamaz olmalarıdır. OPPO SERAMİK EKRAN KORUYUCU Kirleri önleyecek dış yüzeyi sayesinde, cihazınızı kirden uzak tutar. Kullanıcıların diğer firmalardan şikayet ettiği parmak izidir ama Oppo ürünlerinde, parmak izi olmaksızın kalite üretilmiştir. Ayrıca Seramik ekran koruyucular diğer koruyuculara göre pahalı olmasının yanı sıra darbelere karşı %90 daha kaliteli ve sağlam olduğu kanıtlanmıştır. 

 

OPPO ŞARJ ALETİ

Oppo’nun şarj aleti diğer markalara göre oldukça önde ve oldukça pahalı olmasından dolayı, telefonunu seven kullanıcılar OPPO ŞARJ ALETİ ürününü tercih etmektedirler. Oppo ürünlerinde telefonunuza aşırı akım, aşırı şarj ve kısa devreden korur. Dayanıklı ve şık tasarıma sahiptir. İçerisindeki akıllı USB çip sayesinde, güvenli kullanım sağlar ve başka telefon markası, modeli ayrımı yapmaksızın hızlı şarj özelliği devreye girer.

 

OPPO BATARYA 

Batarya ürünlerinde, kaliteli malzeme öncelikle sağlığınız daha sonra da cihazınız için oldukça önemlidir. Kendine has özellikleri ve güvenilir firması ile müşterilerin tercih ettiği bir numara firmadır. Oppo markasının Dünya çapında bir numara olmasının en büyük sebeplerinden birisi Bütün bataryaları %99 patlamaya karşı korumalıdır. Bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. OPPO BATARYA uzun kullanımlar sonucu ısınmaya karşıda ekstra korumalıdır. 

 

OPPO USB KABLO

Usb kablolar, şarj etmenize ve veri aktarımına olanak sağlar. OPPO USB KABLO Takma, çıkarma ve eğilme gibi testlerinde oldukça başarılıdır. Kendi özel plastik bileşen yapısı ile uzun yıllarca kırılma, kopma gibi sorunları dert etmeden kullanım sağlar. Ayrıca sadece Oppo markasının bulduğu iletken tel türevi madde ile usb kablolarını desteklemektedir. Bakır kablolara artık elveda diyoruz. 

 

OPPO KIRILMAZ EKRAN VE EKRAN KORUYUCU 

Son derece ince ve esnek yapıyla üretilmiş özel bir camdır. 6d Curved teknolojisi sayesinde, cihazınızın ekranını tamamen kaplar. Son derece sağlam bu ürün ekranı gündelik kullanımda oluşabilecek hasarlara karşı en yüksek oranda korumaya çalışır. Söküldüğünde ise leke ya da iz bırakmaz.  OPPO KIRILMAZ EKRAN VE EKRAN KORUYUCU aslında aynı üründür. Türk halkının telaffuz ettiği iki farklı kelime aslında aynı ürüne çıkmaktadır.

Oppo ürünlerinin tamamını orijinal şekilde sitemizde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizlerden her hafta indirim kuponu alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Düşük komisyon politikamız ile her zaman rakiplerimizin önünde garantili ürün vermekten gurur duyuyoruz.