​Oppo A12 Silikon Kılıf | ​Oppo A12 Kulaklık | ​Oppo A12 Batarya | ​Oppo A12 Kapaklı Kılıf

 

Teknolojinin giderek gelişmesi ile birlikte Oppo serisi her yaştan kullanıcıya çeşitli cihaz alternatifleri sunmaktadır. Oppo A12 cihazı 32GB dahili alanı bulunmaktadır. Her ne kadar az gibi görünse de hafıza kartı kapasitesi ile depo alanını genişletmek mümkündür. Cihazda tek hat kullanımı yapılmaktadır. 4.5G teknolojisi ile ileri bir çekim gücüne sahiptir. Oppo A12 cihazı ön ve arka olmak üzere iki çeşit kameradan oluşmaktadır. Parmak izi okuyucusu bulunmaktadır. Ekran boyutu 6.22 inçtir. Telefonun genel boyutu 155.9 mm eni ise 75.5 mm olarak tasarlanmıştır. Cihazın kalınlığı 8.3 mm olup toplam ağırlığı ise 165 gramdır. Mavi ve siyah seçenekleri vardır. Şimdi Oppo A12 Silikon Kılıf, ​Oppo A12 Kulaklık, ​Oppo A12 Batarya, ​Oppo A12 Kapaklı Kılıf ve daha fazlası teknosehir.com'da sizleri bekliyor.

 

Oppo A12 Kulaklık

Kulaklıklar oldukça işlevsel ürünlerdir. Kullanıcı isteğine bağlı olarak kablolu veya kablosuz kullanılabilmektedir. Oppo A12 kulaklık çeşitleri ile kaliteli ses algısı mümkündür. Kulak içi tasarımları kulak yapısına uygundur. Bluetooth aracılığı ile kullanılan kulaklık türleri pek çok kullanıcıyı memnun kılmaktadır. Özellikle spor etkinliklerinde kablosuz boyundan askılı kulaklık kullanımı oldukça rahattır.

 

Oppo A12 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar hem koruyucu hem de tasarım sağlayıcı niteliktedir. Oppo A12 silikon kılıf esnek yapısı sayesinde rahatça telefon yüzeyine yerleşmektedir. En sert darbede bile telefonun korunmasını amaçlamaktadır. Kılıflar özellikle cihazın renginin solmasını ve yıpranmasını engellemektedir. Birçok renk ve desende bulunan silikon kılıflar çok caiz fiyattan satışa sunulmaktadır.

 

Oppo A12 Batarya

Batarya telefonlarda oldukça önemli bir parçadır. Oppo A12 batarya 4230 mAh kapasitesine sahiptir. Cihazda hızlı şarj özelliği bulunmadığından normal bir şarj özelliğinde batarya dolumu sağlamaktadır. Oyun için ideal bir bataryadır. Gömülü olan batarya sebebi ile kullanıcıların bataryayı çıkarmaları imkansızdır. Bu yüzden teknik servis yardımı almaları gerekir.

 

Oppo A12 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar elastik yapıları sayesinde cihazlara pratik bir şekilde oturtulmaktadır. Oppo A12 kapaklı kılıf kullanımı sayesinde telefon çizik ve darbelere karşı daha korunaklı hale gelmektedir. Özellikle kapaklı kılıflarda bulunana kamera lensi koruyucu kaygan kapaklar parmak izi ve çiziklere karşı koruma sağlar. Kapaklı kılıflar birçok renk ve desende üretildiğinden cihaz görünümünde etkilidir.

 #Oppo A12 Silikon Kılıf, ​#Oppo A12 Kulaklık, ​#Oppo A12 Batarya, ​#Oppo A12 Kapaklı Kılıf

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.