​Oppo A15S Kulaklık | Oppo A15S Silikon Kılıf | Oppo A15S Kapaklı Kılıf | Oppo A15S Batarya

 

Oppo serisine ait cihazlardan biri de Oppo A15S olarak kullanıcı beğenisini sunulmaktadır. Diğer Oppo serilerine kolay bir Android kullanımına sahiptir. 4.5G desteği olan cihaz yüksek çözünürlüğü ile kaliteli bir görüntü sağlamaktadır. Ekran boyutu 6.52 inç olarak ekranın daha verimli ve rahat bir şekilde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. HD kalitesinde bir cihaz olduğundan ötürü resim ve videolar kusursuz olarak kayda alınmaktadır. Oppo A15S çerçevesiz tasarımı olmasına rağmen oldukça şık durmaktadır. Video kayıtta yavaşlatılmış modda efekti ile eğlenceli bir kullanım sağlamaktadır. Üç ayrı kameradan oluşmaktadır. Ön kamera yapay zekâ ile desteklendiğinden görüntü iyileştirici özelliği ile pek çok kullanıcı memnuniyet duymaktadır. Cihazda bulunan zamanlayıcı sayesinde pratik kamera çekimi yapmak mümkündür. ​Oppo A15S Kulaklık, Oppo A15S Silikon Kılıf, Oppo A15S Kapaklı Kılıf, Oppo A15S Batarya ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da sizleri bekliyor.

 

Oppo A15S Kulaklık

Cihazların üstün kalitede iletişim sağlayabilmeleri adına kullanılan aksesuarların da verimli olması gerekir. Oppo A15S kulaklık kullanımı ses düzeyinin güçlü olmasını sağlamaktadır. Kulaklıkların gürültü kirliliğini ayırt edici özelliği ile net duyum imkânı mümkün hale gelmektedir. Boyun askılı ve kulak içi tasarımları ile kulaklık kullanımları çok büyük rahatlık sağlamaktadır.

 

Oppo A15S Silikon Kılıf

Silikon kılıflar esnek ve cihaza uyumlu olarak satışa sunulmaktadır. Oppo A15S Silikon Kılıf sayesinde cihazlar darbelere çok daha dayanıklı hale gelmektedir. Kişiselleştirilmiş birçok renk seçeneği bulunan silikon kılıflar pek çok kişi tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Kişisel zevklere göre de silikon kılıf kullanımı sağlanmaktadır.

 

Oppo A15S Batarya

Batarya bakımında 4230 mAh kapasitesi olan cihaz oldukça etkili bir kullanım sağlar. Oppo A15S batarya özellikle oyun sever kişilerin çok seveceği bir güce sahiptir. Cihazın değişir yapıda bir batarya özelliği bulunmamaktadır. Batarya eskidiğinde teknik servisten yardım alınarak değişim yapılması gerekmektedir.

 

Oppo A15S Kapaklı Kılıf

Cihazları koruma altına alan pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de Oppo A15S kapaklı kılıf kullanımıdır. Ekran yüzeyinin ve cihazın arka bölümünü darbelere karşı koruyarak güvenlik sağlamaktadır. Cihaz yere düşse bile kapaklı kılıf sayesinde telefonun zarar görmesi engellenmektedir. Kapaklı kılıf kullanımları gizliliğin korunmasında da aktif rol oynamaktadır. Bazı kapaklı kılıflarda kamera koruması da bulunmaktadır.

#Oppo A15S Kulaklık, #Oppo A15S Silikon Kılıf, #Oppo A15S Kapaklı Kılıf, #Oppo A15S Batarya

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.