​Oppo A31 Silikon Kılıf | Oppo A31 Kulaklık | Oppo A31 Batarya | Oppo A31 Kapaklı Kılıf

 

Oppo harikası ürünler birçok ürün seçeneği ile dikkat çekmektedir. Oppo A31 cihazı 64GB dahili depolama alanından oluşmaktadır. Hafıza kartı ile bu alanın boyutu genişletilmektedir. Telefonda 4.5G teknolojisi kullanılmaktadır. Tek hat girişi bulunan cihazda ayrıca parmak izi güvenliği bulunmaktadır. Çerçevesiz olarak dizayn edilmiştir. Kırılmaya dayanıklı cam yüzeyi sayesinde korunaklıdır. Cihaz beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Oppo A31 ekran boyutu 6.5 inçtir. Genel ekran boyutu 163.9 mm eni ise 75.5 mm olarak tasarlanmıştır. Cihaz kalınlığı 8.3 mm olmakta birlikte genel ağırlığı 180 gramdır. Cihazın üç ayrı kamera sistemi bulunmaktadır. Cihazda çocuk kilidi ve yüz tanıma özelliği de bulunmaktadır. Hassas dokunmatik özelliği bulunur. Ekrana verilen komutlarla kolayca kullanım sağlamaktadır. ​Oppo A31 Silikon Kılıf, Oppo A31 Kulaklık, Oppo A31 Batarya, Oppo A31 Kapaklı Kılıf ve daha fazlası için teknosehir.com'u ziyaret edin.

 

Oppo A31 Kulaklık

 

Kulak içi ve kulak üstü tasarımları ile sesin kaliteli bir şekilde iletimini sağlayan Oppo A31 kulaklık ürünleri oldukça kullanışlıdır. Kulak içi ve kulak üstü tasarımları birçok alanda sesin düzenlenmesinde etkilidir. Oyun, spor, sesli görüşme gibi faaliyetlerin kulaklık aracılığı ile yapılması sese netlik kazandırmaktadır. Pratik kullanımı ile pek çok kullanıcı tarafından benimsenmektedir.

 

Oppo A31 Silikon Kılıf

 

Silikon kılıflar hem aksesuar hem de koruma amacı ile kullanılabilmektedir. Oppo A31 silikon kılıf birçok renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Telefon yüzeyin çizilmemesi, sert darbelerde çatlamaması amacı ile silikon kılıf kullanımı oldukça sağlıklıdır. Kılıflar telefonun şık görünümünü sağlamak içinde oldukça etkili bir yöntemdir.

 

Oppo A31 Batarya

 

Batarya cihazların kullanımı için oldukça önemlidir. Oppo A31 batarya 4230 mAh değerindedir. Cihazın hızlı şarj desteği bulunmamaktadır. Normal şarj süresi bir saate yakındır. Batarya müzik dinlemek için elverişli konumdadır. Gömülü olan batarya kullanıcı tarafından değiştirilemeyeceği için mutlaka teknik destek alınmalıdır.

 

Oppo A31 Kapaklı Kılıf

 

Cihazın korunmasını sağlamak amacı ile Oppo A31 kapaklı kılıf kullanımı oldukça yararlı olmaktadır. Düşme odaklı çizilmelerin önlenmesi açısından kullanılan kapaklı kılıflar farklı tasarım yaratmak içinde idealdir. Kapaklı kılıflar yumuşak ve esnek olmasından ötürü rahatlıkla cihaza uyum sağlamaktadır. Kamera lensleri kapaklarda bulunan kaydırmalı pencerelerle korunmaktadır.

 #Oppo A31 Silikon Kılıf, #Oppo A31 Kulaklık, #Oppo A31 Batarya, #Oppo A31 Kapaklı Kılıf

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.