​Oppo A52 Kulaklık | ​Oppo A52 Silikon Kılıf | ​Oppo A52 Batarya | ​Oppo A52 Kapaklı Kılıf

 

Oppo seriye ait cep telefonları teknolojik olarak oldukça donanımlıdır. Oppo A52 cihazı şık dizaynı ile kullanıcıları memnun kılmaktadır. 6.5 inç olan ekranı ile gayet kullanışlı bir performans sergilemektedir. Ancak dahili hafızanın 64GB olması depolamayı seven kişilerin dezavantajı olarak görülmektedir. Cihaz 4,5G çekim gücü ile desteklenmektedir. Bununla birlikte cihaz tek hatta uygun olarak tasarlanmıştır. Oppo A52 dört ayrı kamerası ile muhteşem bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Derinlik algı, yavaş çekim özellikleri de bulunmaktadır. Cihazın boyu 162mm eni ise 72.5 olacak şekilde dizayn edilmiştir. Kalınlığı 8.9 olan cihazın ağırlığı sadece 192 gramdır. Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan cihazın NFC desteği bulunmaktadır. ​Oppo A52 Kulaklık, Oppo A52 Silikon Kılıf, Oppo A52 Batarya, Oppo A52 Kapaklı Kılıf ve daha fazlası şimdi teknoşehir'de sizleri bekliyor.

 

Oppo A52 Kulaklık

Duyma algısının kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi adına Oppo A52 kulaklık kullanımı çok akıllıca olacaktır. Son dönemlerde çıkan pek çok kulaklık çeşidi insan kulağı anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Her kulaklık türünün kendine has özelliği bulunmaktadır. Birçok kulaklık gürültü sorununu ayrıştırarak sesi kaliteli şekilde yansıtmaktadır.

 

Oppo A52 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar hem tasarım hem de korunma amacı ile kullanılmaktadır. Oppo A52 silikon kılıf seçenekleri pek çok renk alternatifinde olması kullanıcıların ilgisini daha da arttırmaktadır. Silikon kılıf sayesinde cihaz düşme ve çizilmelere karşı bir korunma mekanizması oluşturur. Yumuşak olan silikon yüzeyi telefona çok rahatlık uyum sağlamaktadır.

 

Oppo A52 Batarya

Bataryanın yüksek mAh değerinde olması cihazın kullanımını da arttırmaktadır. Oppo A52 batarya 5000 mAh olarak oldukça iyi bir performans sağlamaktadır. 18W olan hızlı şarj özelliği ile oldukça pratik ve avantajlıdır. Değişir bataryası bulunmadığı için teknik servis yardımı sağlanmalıdır. Batarya 4G alanında 34 saatlik bir konuşma imkânı sağlamaktadır.

 

Oppo A52 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar son dönemlerde oldukça popüler olan cep telefonu aksesuarlarıdır. Oppo A52 Kapaklı kılıf esnek yapısı ile kullanışlı bir kullanım sağlamaktadır. Hem tasarım hem de koruma adına üretilmiş etkin bir kılıf ürünüdür. Şık tasarımları ile pek çok kullanıcıyı etkilemektedir. Kapaklı kılıflar sadece telefon yüzeyini değil kameralarında korunmasını amaçlamaktadır. Bu yüzden oldukça güvenlidir.

#Oppo A52 Kulaklık, #Oppo A52 Silikon Kılıf, #Oppo A52 Batarya, #Oppo A52 Kapaklı Kılıf

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.