​Oppo A72 Silikon Kapak | ​Oppo A72 Kapaklı Kılıf | ​Oppo A72 Batarya

Oppo serisi beğenilerek kullanılan cep telefonları arasındadır. Oppo A72 hem şık tasarımı hem de dahili depo alanı ile kullanıcıların memnuniyetini almaktadır. Ekran 6.5 inç olmakla beraber hassas dokunmatiği ile kolay kullanım sağlamaktadır. Ekran camı çizilmeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Dahili kapasitesi 125GB olması ile rahatça depolama avantajı sunmaktadır. Bu alan cihazın hafıza kartı desteği sağlaması ile birlikte 256GB kadar yükselmektedir. Oppo A72 cihaz boyutu 162 mm eni ise 75.5 mm olarak dizayn edilmiştir. Cihazın kalınlığı 8.9 olduğundan insan elinin rahatça kavramasına neden olmaktadır. Cihazın genel ağırlığı 192 gramdır. Tek hat girişi bulunmaktadır. Cihaz parmak izi okutması ile oldukça güvenli kullanım sağlamaktadır. 4.5G desteği sayesinde güçlü çekim gücü vardır. ​Oppo A72 Silikon Kapak, Oppo A72 Kapaklı Kılıf, Oppo A72 Batarya ve şimdi daha fazlası teknosehir.com'da.

 

Oppo A72 Kulaklık

Kulaklıklar sesin kalitesine arttıran en önemli unsurdur. Oppo A72 kulaklık ile telefon görüşmeleriniz çok rahat sağlanabilmektedir. Cihaz ait kulaklık kullanımı kişilerin zevkine göre değişkenlik göstermektedir. Kablosuz kulak içi kulaklıklar en çok tercih edilen ürünlerdir. Bununla birlikte boyun askısı olan kulaklıklar spor tercihlerinde kullanılan uygun seçeneklerdir.

 

Oppo A72 Silikon Kapak

Silikon kapaklar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Oppo A72 silikon kapak ile çift koruma sağlanmaktadır. Özellikle telefonun sert darbeler almasını önlemek amacı ile kullanılan silikon kapaklar esnek yapısı ile cihaza kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Birbirinden şık ve ilginç tasarımları ile pek çok kullanıcının olmazsa olmazı silikon kapaklar fiyatları ile de memnun edicidir.

 

Oppo A72 Batarya

Batarya cihazın çalışmasında etkin rol oynayan parçalardır. Oppo A72 batarya 5000 mAh gücü ile oldukça cazip kullanım sağlamaktadır. Cihazın 18W olan hızlı şarj kapasitesi oldukça avantajlıdır. Kullanıcılar kendi kendilerine batarya değişimi yapamazlar. Gömülü bataryası ancak teknik servis desteği ile değiştirilebilmektedir.

 

Oppo A72 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıklar elastik yapıları sayesinde telefona rahatça otururlar. Oppo A72 kapaklı kılıf ürünleri iddialı tasarımları ile telefona ayrı bir tarz vermektedir. Bununla birlikte kapaklı kılıf kullanımı cihazı darbelere karşı koruyucu özelliktedir. Özellikle kapaklarda bulunan kamera lensi koruyucusu ile telefonun kapsamlı bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

 #​Oppo A72 Silikon Kapak, #Oppo A72 Kapaklı Kılıf, #Oppo A72 Batarya

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.