​OPPO A74 4G | ​OPPO A74 4G Kulaklık | ​OPPO A74 4G Silikon Kılıf | ​OPPO A74 4G Batarya | ​OPPO A74 4G Kapaklı Kılıf

 

Oppo A74 4G model akıllı cihaz özellikleri ile gündem oldu. Kendi kategorisinde oldukça yüksek kaliteli özellikleri ile dikkat çekti. 48 megapiksel çözünürlüğe sahip olan ana kamerası sayesinde megapiksel ve de derinlik kamerası ile kullanıcılarına büyük deneyimler yaşatmaktadır. Ayrıca cihazda 4K video kayıt özelliğinin bulunması da cihazı daha kıymetli kılıyor. Bu yüzden de cihaza uygun kaliteli aksesuarların kullanılması çok önemlidir. Bunun için güvenilir bir siteden kaliteli ürünleri almanız büyük yarar sağlayacaktır. ​OPPO A74 4G Kulaklık, OPPO A74 4G Silikon Kılıf, OPPO A74 4G Batarya, ​OPPO A74 4G Kapaklı Kılıf ve daha fazla şimdi teknoşehir'de...

 

Oppo A74 4G Kulaklık

Oppo A74 4G Kulaklık, telefon modellerinin en önemli markaları arasında bulunan Oppo A74 4G modeli için , özellikle tasarlanmış olan kulaklık modelleri ile müzik severler için kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Oppo A74 4G modeli için geliştirilmiş olan kulaklık aksesuarları ön plana çıkmaktadır. Eğlenceli ömürlü bir kullanım imkanı sağlayan Oppo A74 4G kulaklıklar, tüm sesleri ayrıntılarına kadar duyulabilmesine yardımcı olmaktadır. Ses dağılımı eşit olan kulaklıklar sizlere muhteşem müzik dinleme deneyimini yaşatacak.

 

Oppo A74 4G Silikon Kılıflar

Oppo A74 4G Silikon kılıflar kolay kullanım imkanı sağlamaları sebebi ile telefonun alabilecekleri bir darbeye ve çizilmelere karşın koruma sağlanır . Hatta telefon yere düştüğü esnalarda kılıfların kolay kullanımı sayesinde darbelerin dozunu bir miktar da olsa azaltır.

 

Oppo A74 4G Batarya

Oppo A74 4G Batarya, batarya değişimlerinde güvenli sitelerden alışveriş yapmak çok önemlidir. Oppo A74 4G batarya fiyatları ile piyasada yer alan diğer batarya markalarına göre kaliteli olmakla birlikte daha pahalı olabilmektedir. Fakat teknosehir.com kaliteli bataryaları uygun fiyata sunmaktadır.

 

Oppo A74 4G Kapaklı Kılıf

Oppo A74 kapaklı kılıflar, telefonun her tarafını kapsayacak şekilde çiziklere karşın üstün koruma sağlamaktadır. Tercihe göre özel mıknatıslı, düğmeli gibi birçok kullanım detayına sahip olan kapaklı kılıf çeşitleri teknosehir.com sitesinde bulunmaktadır. Telefon modelinize en uygun kapaklı kılıfı satın alarak, cihazına üstün korunma imkanı tanıyabilirsiniz.

 

Ayrıca kapaklı kılıflar cihazın darbelere karşın koruma sağlamasına karşın ayrıca ekran kırılmalarına karşıda koruma sağlamaktadır.

 

Oppo A74 4G telefon modeline ait tüm aksesuarlara Teknosehir.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 #OPPO A74 4G Kulaklık, #OPPO A74 4G Silikon Kılıf, #OPPO A74 4G Batarya, #​OPPO A74 4G Kapaklı Kılıf

 

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.