​Oppo A91 | ​Oppo A91 Silikon Kılıf | ​Oppo A91 Batarya | ​Oppo A91 Kapaklı Kılıf

 

Oppo beğenilerek kullanılan cihazlar arasındadır. Oppo A91 cihazı gerek tasarımı gerek donanım özellikleri ile pek çok kullanıcının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Cihazın en önemli özelliklerinden biri dahili alanın 128GB olmasıdır. 4.5G çekim gibi ile oldukça idealdir. Dört lensli kamera sistemi ile görüntüde harikalar yaratmaktadır. Parmak izi niteliğinin olması telefon güvenliği için kullanıcıya özel alan tanımaktadır. Oppo A91 zarif görünümlü bir cihazdır. Ekran boyutu 6.4 inç olması rahat bir dokunmatik temas yapılmasında da etkilidir. Cihazın genel boyutu 160.2 mm eni ise 73.4 mm olarak tasarlanmıştır. Cihaz kalınlığı 7.9 mm olup cihazın toplam ağırlığı 172 gramdır. Bu yüzden hafif bir telefondur. Renk seçenekleri kırmızı, mavi ve siyah olarak dikkat çekmektedir. Oppo A91 Silikon Kılıf, Oppo A91 Batarya, ​Oppo A91 Kapaklı Kılıf ve daha fazlası için teknosehir.com'u ziyaret edin.

  

Oppo A91 Kulaklık

Kulaklıklar ses düzeninin etkin bir şekilde gelmesini sağlayan ürünlerdir. Oppo A91 kulaklık ürünleri kablolu ve kablosuz olmak üzere birçok seçenekle kullanıcılara alternatif oluşturmaktadır. Özellikle spor yaparken kullanılan kablosuz kulaklık çeşitleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Kulaklıklar kulak içi, kulak üstü ve boyun askılı modelleri ile birçok kişinin memnuniyetini kazanmıştır.

 

Oppo A91 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar cihazı koruyan telefon aksesuarlarındandır. Oppo A91 silikon kılıf ürünleri genellikle telefon yüzeyinin darbe ve çiziklere karşı korunmasını amaçlar. Bunun yanı sıra cihazların daha şık ve kişiselleştirilmiş görünmesini sağlamaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde telefon yüzeyine anında uyum sağlar. Renkleri ile cihaza farklı hava katar.

 

Oppo A91 Batarya

Bataryalar cihazların çalışmasında etkili bir rol oynamaktadır. Oppo A91 batarya 4025 mAh değerindedir. Hızlı şarj özelliği ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı şarjın 20W olması yarım saatte yüzde doksan üç dolum gücü sağlar. Gömülü batarya özelliği olduğundan kullanıcının değiştireceği bir batarya değildir. Bu yüzden teknik servis yardımı alınmalıdır.

 

Oppo A91 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar cihazın çok yönlü bir şekilde korunmasını sağlar. Oppo A91 kapaklı kılıf sayesinde en sert darbelerde bile cihaza zarar gelmez. Yumuşak yapısı ile telefona hemen uyumlanır. Kamera lenslerini koruyan kapaklar sayesinde kamerada çizik ve parmak izi oluşmaz. Renk ve tasarımları telefonu görsel olarak daha şık göstermektedir.

#Oppo A91 Silikon Kılıf, #Oppo A91 Batarya, ​#Oppo A91 Kapaklı Kılıf

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.