​Oppo A92 | Oppo 92 Kulaklık | Oppo 92 Silikon Kapak | Oppo 92 Kapaklı Kılıf

 

Oppo serisinin beğenilen ürünlerinden Oppo A92 kullanıcılardan tam not almaktadır. Son teknoloji ile üretilen ürün özellikleri ile kullanıma elverişlidir. 4.5G desteği ile çalışan telefonun çekim gücü hemen her yerde istenilen kapasitededir. Çift hat desteği olan cihaz kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dahili hafızası 128GB ile gayet sağlıklı bir depolama avantajı sunmaktadır. Oppo A92 cihazın boyutu ekran boyutu 6.5 inçtir. Cihazın boyutu 162 mm eni ise 75.5 mm olarak tasarlanmıştır. Kalınlığı 8.9 olan cihaz sadece beyaz ve siyah renkte üretilmiştir. Kamera sisteminde dört ayrı lens bulunduğundan görüntü kalitesi oldukça net ve genişletilmiştir. Parmak izi okuyucu sayesinde ileri güvenlik kalitesi bulunur. Oppo 92 Kulaklık, Oppo 92 Silikon Kapak, Oppo 92 Kapaklı Kılıf ve daha fazlası şimdi teknoşehir'de sizleri bekliyor.

 

Oppo A92 Kulaklık

Kulaklık ürünleri gürültüyü emerek sesi kaliteli bir şekilde kulağa ileten ürünlerdir. Oppo A92 cihazında kişiye bağlı kablolu ve kablosuz kulaklık kullanımı mevcuttur. Kulaklıklar yapılan eyleme göre de rahat bir kullanım amaçlar. Bluetooth aracılığı ile kullanılan kablosuz bağlantılı kulaklıklar oldukça sık tercih edilmektedir. Kulak içi, kulak üstü ve boyun askılı çeşitlerle kulaklıklar yediden yetmişe herkese hitap etmektedir.

 

Oppo A92 Silikon Kapak

Silikon kılıflar cihazların korunması ve tasarım sağlaması amacıyla üretilmektedir. Oppo A92 silikon kapak renkli çeşitleri ile birçok kitleye hitap etmektedir. Özellikle telefonu çizik ve yıpranmalara karşı korumaktadır. Yumuşak yüzeyi sayesinde cihaza anında uyum sağlar. Sert yüzeye düşen cihaz silikon kılıflar yardımı ile hasarsız kurtulmaktadır.

 

Oppo A92 Batarya

Teknolojik cihazlarla batarya önemli bir yere sahiptir. Oppo A92 batarya 5000 mAh gücü ile oldukça idealdir. 18W gücündeki hızlı şarj özelliği ile oldukça avantaj sağlamaktadır. Oppo serisinde genel olarak gömülü batarya kullanıldığından kullanıcı tarafından bataryanın çıkartılması mümkün değildir. Bu yüzden teknik destek sağlanmalıdır.

 

Oppo A92 Kapaklı Kılıf

Cihazların güvenli çok önem teşkil etmektedir. Oppo A92 kapaklı kılıf kullanımı korunma için oldukça yararlı bir formüldür. Esnek yapısı ile kolayca telefon yüzeyine yerleştireceğiniz kapaklı kılıflar tasarımları ile de cihazı bambaşka bir boyut kazandırmaktadır. Kapakların ekstra kaydırmalı yüzeyi sayesinde kamera lensleri de ayrıca korunmaktadır.

#Oppo 92 Kulaklık, #Oppo 92 Silikon Kapak, #Oppo 92 Kapaklı Kılıf

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.