​Oppo AX7 | Oppo AX7 Kulaklık | Oppo AX7 Silikon Kılıf | Oppo AX7 Batarya | Oppo AX7 Kapaklı Kılıf

Beğenilerek kullanılan Oppo serisi modelleri ile her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Oppo AX7 cihazı dahili depolaması 64GB olması ile pek çok uygulamanın kullanılmasında etkilidir. Ayrıca hafıza kartı desteği sayesinde 256GB alan sağlayabilmektedir. Cihazda ön ve arka olmak üzere iki ayrı kamera bulunmaktadır. Cihazda gömülü bir radyo avantajı bulunmaktadır.Oppo AX7 cihazının ekran boyutu 6.2 inçtir. Telefonun genel boyutu 155.9 mm eni ise 75.4 mm olarak tasarlanmıştır. Cihaz kalınlığı 8.1 mm iken ağırlığı 168 gramdır. Buda cihazı oldukça hafif kılmaktadır. Altın, pembe ve mavi renkleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Parmak izi okutucu sayesinde cihazın güvenliğini pratik bir biçimde sağlamaktadır. Oppo AX7 Kulaklık, Oppo AX7 Silikon Kılıf, Oppo AX7 Batarya, Oppo AX7 Kapaklı Kılıf ve daha birçok ürün teknoşehir'de.

 

Oppo AX7 Kulaklık

Cihaz veriminin daha da artması açısından Oppo AX7 Kulaklık kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü kulaklıklar ses kalitesini düzenleyerek sesin net bir şekilde algılamasına yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte kulaklık modelleri de çeşitlenmektedir. Bluetooth özelliği ile sesi algılayan kulaklıklar kulak içi tasarımları ile oldukça kullanışlı olmaktadır.

 

Oppo AX7 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar dizayn amacı ile kullanıldığı gibi telefonu korumak içinde kullanılmaktadır. Oppo AX7 silikon kılıf ürünleri esnek ve yumuşak olması ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Telefon yüzeyi ile uyum sağlayan kılıf özellikle darbe anında cihazın hasar almasını engellemektedir. Silikon kılıflar kolayca çıkarılıp takılabilmektedir. Renk ve desenleri ile kullanıcıların hayal gücünü yükseltir.

 

Oppo AX7 Batarya

Batarya cihazlar için son derece önemlidir. Oppo AX7 batarya 4230 mAh değerinde bir cihazdır. Hızlı şarj etme özelliği bulunmadığından standart bir şarj kapasitesine sahiptir. Cihaza gömülü olan bataryası sebebi ile kullanıcı tarafından değiştirilmesi mümkün değildir. Batarya değişimi teknik servis ile yapılabilmektedir.

 

Oppo AX7 Kapaklı Kılıf

Cihazların zarar görmemesi adına birçok aksesuar geliştirilmiştir. Oppo AX7 kapaklı kılıf sayesinde cihaz hem korunur hem de renkli hoş bir görünüme sahip olur. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri iler kapaklı kılıflar her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Kapaklı kılıflar cihazın ön ve arka yüzeyine bir bariyer oluşturarak zarar görmesini engeller.

 #Oppo AX7 Kulaklık, #Oppo AX7 Silikon Kılıf, #Oppo AX7 Batarya, #Oppo AX7 Kapaklı Kılıf 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.