​Oppo Reno Silikon Kılıf | ​Oppo Reno Kapaklı Kılıf | ​Oppo Reno Batarya | ​Oppo Reno Kulaklık

Oppo teknolojisi birçok modeli ile başarı sağlamaktadır. Oppo Reno cihazını dahili depo alanı oldukça geniştir. Dahili hafıza alanı 256 GB olduğundan oldukça kullanışlıdır. Cihazda tek hat kullanım özelliği bulunmaktadır. 4.5G uyumlu cihaz oldukça geniş bir çekim gücü sağlamaktadır. Dokunmatik oldukça hassas ve etkilidir. Ön ve arka kameradan oluşan bir kamera sistemi bulunmaktadır. Oppo Reno cihazının ekran boyutu 6.4 inçtir. Cihazın genel boyutu 156.6 mm eni ise 74.5 mm olarak tasarlanmıştır. Kalınlığı 9 mm olan cihazın toplam ağırlığı 185 gramdır. Gövdesi cam ve alüminyumdan oluşmaktadır. Cihaz siyah ve yeşil renklerde üretilmiştir. Cihazda NFC mesajlaşma özelliği bulunmaktadır. Oppo Reno Silikon Kılıf, Oppo Reno Kapaklı Kılıf, Oppo Reno Batarya, Oppo Reno Kulaklık ve daha fazlası için şimdi sitemizi ziyaret edin, fırsatlardan yararlanın.

 

Oppo Reno Kulaklık

Ses kalitesinin ileri seviyede algılanması adına kulaklık kullanımı çok yarar sağlamaktadır. Oppo Reno kulaklık modelleri hem çok kullanışlı olması hem de uygun fiyatlardan satışa sunulması ile büyük beğeni toplamaktadır. Kulak içi ve kulak üstü modeller oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle bluetooth özellikli kulaklıkla kullanım açısından çok pratiktir. Gürültü ayırt edici niteliği ile ses kalitesi oldukça verimlidir.

 

Oppo Reno Silikon Kılıf

Silikon kılıf kullanımı yumuşak ve esnek olmasından ötürü oldukça koruyucu bir yapıya sahiptir. Oppo Reno silikon kılıf ürünleri pratik bir şekilde telefon yüzeyine yerleştirilmektedir. Yumuşak yüzeyi sayesinde çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tasarım amaçlıda kullanılabilen silikon kılıflar çok cüzi fiyatlardan satılmaktadır. Her renk ve desende olan kılıflar birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir.

 

Oppo Reno Batarya

Cihazın çalışması için batarya çok önemli bir kriterdir. Oppo Reno batarya 3765 mAh gücündedir. Hızlı şarj özelliği ile dikkat çeken cihaz 20W ile beş dakikalık bir şarj dolumu ile iki saatlik kullanım sağlamaktadır. Gömülü bataryası olan cihaz kullanıcı tarafından değiştirilemez. Bu yüzden batarya değişimlerinde mutlaka teknik servis yardımı alınmalıdır.

 

Oppo Reno Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar düşme anında telefonu koruyan özel aksesuarlardır. Oppo Reno kapaklı kılıf cihazın ön ve arka yüzeyini koruyarak darbe veya çizik almasını engeller. Arka yüzeyinde bulunan kaydırmalı pencereleri sayesinde kamera lenslerinin de korunmasında etkilidir. Kullanıcı isteğine bağlı olarak istenilen renk ve desende kullanılabilmektedir.

 #Oppo Reno Silikon Kılıf, #Oppo Reno Kapaklı Kılıf, #Oppo Reno Batarya, #Oppo Reno Kulaklık

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.