​Oppo Reno 4 Lite | ​Oppo Reno 4 Lite Silikon Kılıf | ​Oppo Reno 4 Lite Batarya | ​Oppo Reno 4 Lite Kapaklı Kılıf 

 

Oppo telefonlar teknolojinin gelişiminde umut vaat edicidir. Oppo Reno 4 Lite cihazı kullanımı memnuniyeti oldukça fazladır. Özellikle dahili alanının geniş olması kullanımı daha avantajlı hale getirmektedir. Dahili hafızası 128GB genişliğindedir. 4.5G çekim gücünü desteklemektedir. Dört kameralı kullanım kapasitesi ile fotoğraf ve videolar daha canlı ve estetik biçimde oluşturmaktadır. Oppo Reno 4 Lite cihazı son teknoloji ile uyumlu olduğundan parmak izi okutma özelliği sağlamaktadır. Tek hat ile kullanım sağlamaktadır. Ekran boyutu 6.43 inç olduğundan dokunmatik ekranda pratiklik oluşturur. Ekran boyutu 160.14 mm eni ise 73.77 mm olarak tasarlanmıştır. Kalınlığı 7.48 olan cihazın toplam ağırlığı 164 gramdır. Beyaz ve siyah renk olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır. Şimdi Oppo Reno 4 Lite, ​Oppo Reno 4 Lite Silikon Kılıf, Oppo Reno 4 Lite Batarya, ​Oppo Reno 4 Lite Kapaklı Kılıf ve daha birçok seçenek teknosehir.com'da...

 

Oppo Reno 4 Lite Kulaklık

Kulak sağlığının dikkate alınarak üretilen cep telefonu uyumlu kulaklık ürünleri oldukça sık kullanılmaktadır. Oppo Reno 4 Lite kulaklık sayesinde sesler birbirine karışmadan net bir şekilde kulağa iletilmektedir. Özellikle yürürken, spor yaparken kablosuz bağlantı ile kullanılan ürünler oldukça beğeni toplamaktadır.

 

Oppo Reno 4 Lite Silikon Kılıf

Silikon kılıf esnek üretimi açısından cep telefonları ile tıpa tıp uyum sağlamaktadır. Oppo Reno 4 Lite silikon kılıf tasarımları ile beğeni kazanmaktadır. Silikon kılıf kullanımı telefonun çizilmesini ve yıpranmasına engel olmaktadır. Farklı desen ve renk seçenekleri bakımından oldukça zengindir. Bu yüzden pek çok kullanıcı için silikon kılıf kullanımı bir bağımlılık halini almıştır.

 

Oppo Reno 4 Lite Batarya

Batarya cep telefonlarında önemli bir özelliğe sahiptir. Oppo Reno 4 Lite batarya 4015 mAh değerindedir. Güçlü bataryasında hızlı şarj özelliğin olması büyük bir avantaj sağlar. Kullanıcının tek başına batarya değiştirmesi olanak dışıdır. Gömülü bataryası ancak teknik servis aracılığı ile değişebilmektedir.

 

Oppo Reno 4 Lite Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıf kullanımı cihazın daha güvenli şekilde korunmasında oldukça etkilidir. Oppo Reno 4 Lite kapaklı kılıf sayesinde ön ve arka cephe çizik ve darbelere karşı üstün koruma sağlar. Özellikle kamera lens kilidi ile geniş koruma imkânı sağlamaktadır. Ayrıca şık tasarımları ile telefona ayrı bir tasarım sunar.

#Oppo Reno 4 Lite, #​Oppo Reno 4 Lite Silikon Kılıf, #Oppo Reno 4 Lite Batarya, ​#Oppo Reno 4 Lite Kapaklı Kılıf

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.