​Oppo Reno 4 Pro Kapaklı Kılıf | ​Oppo Reno 4 Pro Silikon Kılıf | ​Oppo Reno 4 Pro Batarya

 

Oppo serisinin en beğenilen telefonlarından olan Oppo Reno 4 Pro ekran kapasitesi 6.5 inçtir. Ekranın bir başka özelliği ise 3D kapasitesi olmasıdır. Depolama sınırı 256 GB olduğundan rahat bir şekilde uygulama, resim ve video saklanalabilmektedir. 4.5G özelliğindeki cihaz şık tasarımı ile herkesin kendine hayran bırakmaktadır. Cihazın parmak izi okuyucu özelliği olması ile cihaz güvenliğini ve özel hayat koruma altına alınmaktadır. Oppo Reno 4 Pro hızlı şarj etme özelliği ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Hassas bir dokunmatik algısı bulunmaktadır. Kamera özellikleri bakımından oldukça ideal bir cihazdır. Cihazın dört kamerası bulunmaktadır. Otomatik odaklama sayesinde resim ve videolar netlik kazanmaktadır. Ağır çekim niteliği ile kullanıcıların yaratıcılığını güçlendirir. Gömülü radyosu bulunur. Oppo Reno 4 Pro Kapaklı Kılıf, Oppo Reno 4 Pro Silikon Kılıf, Oppo Reno 4 Pro Batarya ve daha fazlası için şimdi teknosehir.com'u ziyaret edin.

 

Oppo Reno 4 Pro Kulaklık

Kulaklık kullanımı oldukça hassastır. Oppo Reno 4 Pro Kulaklık çeşitleri kullanıcılıkların şahsi beğeni ve plistekleri doğrultusunda farklılık göstermektedir. Kulak içi ve kulak üstü olmak üzere pek çok ürün bulunmaktadır. En çok kullanılan kulaklık çeşitleri bluetooth özelliği olan cihazlardır. Bu kulaklıklar kulak içi olarak askılı veya askısız olarak üretilmektedir.

 

Oppo Reno 4 Pro Silikon Kılıf

Silikon kılıflar cihazınızı kazalara karşı koruyan etkili ürünleridir. Oppo Reno 4 Pro silikon kılıf kişinin tercihine bağlı olarak çeşitli renk ve desenlerde olabilmektedir. Pek çok kullanıcı özel olarak silikon kılıfı tasarlayarak kendi sitilini yaratmaktadır. Silikon kılıflar esnek olması nedeni cihazla bol ya da küçük gelmeden birebir olarak uyum sağlar.

 

Oppo Reno 4 Pro Batarya

Batarya kapasitesi 4000 mAh olan Oppo Reno 4 Pro batarya kolay şarj edilebilmesi sayesinden oldukça kullanışlıdır. 65 W ile hızlı şarj özelliği ile hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlamaktadır. Otuz altı dakikada yüzde yüz dolum sağlamaktadır. Bataryanın servis desteği olmadan değişimi imkansızdır.

 

Oppo Reno 4 Pro Kapaklı Kılıf

Cep telefonu aksesuarı olarak kullanılan Oppo Reno 4 Pro kapaklı kılıf birçok kullanıcı tarafından benimsenmiştir. Cihazı ön ve arka darbelere karşı korunmasında yardımcı bir üründür. Kapaklı kılıflar sayesinde cihazın yüzeyi yıpranmadan kalabilmektedir. Buna ek kapaklı kılıflarda gelen aramalar gizlilik içerisinde cevaplanma olanağı bulmaktadır.

#Oppo Reno 4 Pro Kapaklı Kılıf, #Oppo Reno 4 Pro Silikon Kılıf, #Oppo Reno 4 Pro Batarya

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.