Oppo Telefon Kılıfları: Tarzınızı Teknoşehir ile Yenileyin

16 Mayıs 2022
Oppo Telefon Kılıfları: Tarzınızı Teknoşehir ile Yenileyin

Hayatımız için vazgeçilmez hale gelen cihazlardan biri de cep telefonlarımız dır. Bu nedenle cep telefonlarımızın korumasını sağlamalı ve dikkatli kullanmalıyız. Akıllı telefonları darbelerden korumak için telefon kılıfı kullanabilirsiniz. Oyun oynamak, film izlemek, iş yapmak, müzik dinlemek gibi aklımıza gelen her alanda kullandığımız cep telefonları çok hassas cihazlar olduğu için düşme, darbe gibi etkenlerden korumak, cihazların kullanım süresini uzatacaktır.

Cep telefonları maliyeti nedeniyle sık sık değiştirilebilecek ürünler değildir. Bu nedenle ekipmanlarınızı en iyi şekilde koruyabilmeniz önemlidir. Telefonunuzu yere düşürdüğünüzde veya bir şeye çarptığınızda telefonda kaçınılmaz olarak çizik, çatlak gibi durumlarla karşılaşacaksınız. Oppo kılıf modelleri, telefonunuzun bu durumda minimum zarar görmesini sağlar. Bu ve bu tarz olayları önlemek için Oppo cep telefonu kılıfları idealdir.

Cep telefonu kılıfı üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturularak, düşürüldüğünde darbe veya çarpmanın hızı büyük ölçüde azaltılır. Telefon kılıfı farklı malzemelerle üretilebilir. En yaygın malzemelerden biri silikondur. Esnek yapısı sıklıkla tercih edilmektedir. Telefonu iyi sarabilir ve daha rahat bir tutuş sağlayabilir. Silikon kalıplarda monokrom, şeffaf, desen ve illüstrasyon çeşitlerini bulabilirsiniz. Ayrıca silikon kaymaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede masadan veya ellerden kaymayı ve düşmeyi en aza indirebilirsiniz. Esnek yapısı ile şokların etkisini büyük ölçüde önleyebilir. Farklı renk seçenekleri olduğu gibi farklı zevklere uygun ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Silikon koruyucu kılıf, telefonunuzu en iyi şekilde sarabilecek yüksek kalitede üretilmiştir. Yumuşak ve esnek yapısı koruma sağlayabilir ve görünmez kazaları önleyebilir.

Oppo Ravel Silikon

Parmak izi veya leke bırakmayan pürüzsüz yüzeyi ile telefonunuzun görünüşünü orijinal kılan Oppo ravel silikon kılıf modelleri, kenar kısımlarında bulunan extra güçlendirilmiş silikon yapısı ile telefonunuzu koruma altına alır. Özel manyetik fonksiyonu ile araç içerisinde dahi telefonunuzu sabitlemenizi kolay hale getirir.

Oppo Premiere Silikon

Ultra ince yapısı ve pürüzsüz yüzeyi ile Oppo premiere silikon modelleri, cihazınızı çizik, kir ve şoklardan koruyarak muhafaza eder. Mükemmel şekilde dizayn edilmiş tasarımı ile cihaz üzerinde bulunan tüm slotlara erişmenizi sağlar. Esnek, ince ve uzun ömürlüdür. İnsan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermez.

Oppo Negro Silikon

Ultra slim fit bir yapıya sahip, özel silikon malzemesi ile terleme yapmayan bir yapıya sahiptir. Karbon tasarımı ile leke yapmayan özelliğe sahiptir. Kolay kolay kirlenmeyen bir yapıya sahip olmasının yanı sıra esnek yapısı nedeni ile çok rahat bir biçimde çıkarıp takabilirsiniz. Oluşabilecek en şiddetli darbelere karşı dahi dayanaklık gösterir.

Oppo Premier Silikon

Saf ve pürüzsüz yapısı, cihazınızın konforunu arttırır. İçeriğinde zararlı madde bulundurmaz. Özel tasarımı ile cihazınız üzerinde bulunan tüm slotlara erişmeniz sağlanır. Darbe, çizik ve şoklara karşı dayanıklıdır. İçeriğinde sağlığa zararlı bir materyal yoktur. Uzun süre kullanılabilir.

Oppo Süper Silikon

Şeffaf ve pürüzsüz dokusu ile cihazınıza farklı bir görünüm kazandırır. Mükemmel kalıp kesimleri ile Oppo cihazlarınız ile tamamen uyum içerisindedir. Ultra ince ve esnek yapısı ile telefonunuzun çizilmesini önler. Darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Kolayca çıkarılabilen ve takılabilen bir yapıya sahiptir.

Oppo Lazer Silikon

Kenar kısımlarının renkli ve şeffaf olması ile beraber, mükemmel ince tasarımı cihazınızın orijinal görünümünü arttırır. Özel yapı maddesi ile dışarıdan gelen tüm darbeleri içine emerek cihazınızın zarar görmesini büyük oranda engeller. Oppo lazer silikon modelleri ile kılıfı çıkarmadan cihazınızın tüm slotlarına rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Oppo Ravel Silikon

Kenar kısımlarının extra güçlendirilmiş yapısı ile Oppo telefonlarınızın maksimum seviyede korunmasını sağlar. Tam 150 dere yukarı ve aşağı yönde hareket eden halkası ile sizlere daha rahat kullanım imkânı sunar. Yüzük aparatı sayesinde stand işlevi görür. Cihazınızın her bir noktasını kavrayan silikon gövdesi ile size güven verir.

Oppo Kapaklı Kılıf

Stand olabilme özelliği ile daha rahat bir kullanım imkânı sunar. Cihazınız ile eşleşen kalıpları ve özel slot yerleri ile harika bir şekilde dizayn edilmiştir. Kartlık bölgesi ile önemli olan belgelerinizi koyabileceğiniz bir cüzdan işlevi de görür. Cihazınızı her türlü darbeye karşı korur. Uzun ömürlüdür ve sağlığa zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.

Oppo Ays Kapak

Mat görünümlü ultra ince yapısı ile bir kılıftan daha fazlasıdır. Normal kılıf modellerine göre daha zor kirlenir ve kolayca temizlenebilir. Soft case kılıfı çıkarmadan tüm slotlara erişim sağlanır. Mükemmel kalıp kesimi ile cihazınıza tam uyar. Kolayca takılıp çıkarılmasının yanı sıra telefonunuzun ön yüzünü kaplamaz.

Oppo Lensi Kapak

Pastel renklerden oluşmuş tasarımı ile Oppo lensi kapak modelleri, telefonunuza renkli bir görünüm katar. Arka yüzeyi leke, kir ve çiziklere karşı dayanıklıdır. Parmak izi yapmayan ve kaygan olmayan bir yapıya sahiptir. 1. Sınıf TPU yumuşak silikon yapı malzemesi ile daha konforlu bir cihaz deneyimi yaşayabilirsiniz. Darbe ve şoklara karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca özel kamera koruması bulunmaktadır.

 

 

 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.