OTG Network Adaptör | Type-C OTG Kablo | Lightning Metal OTG

 

USB On-The-Go olarak bilinen USB OTG ya da yalnızca OTG olarak kısaltılır. 2001'in yıllarından sonra kullanılan, tabletler ile akıllı telefonlar gibi aynı şekilde USB aygıtları da birer USB flash, dijital kameralar, mouseler ya da diğer USB aygıtlarına izin verilecek biçim de bir ana makine olarak çalışmasına izin veren bir aygıttır. USB OTG kullanım şekilleri cihazların ana makine ya da cihazın işleyişi arasında ileri geri geçiş yapabilme İşlevini sağlar. Mesela;bir mobil cihazın çıkarılabilir olan medyadan ana cihaz olarak okunması mümkündür. Fakat bir ana bilgisayara bağlanmasına kendisini USB Büyük Depolama Aygıtı olarak sanabilir. İki USB cihazının bağlanmasında bunlardan biri USB OTG cihazı olması sebebiyle , bir iletişim bağlantısı kurtarmayı başarır.

 

OTG Network Adaptör

Adaptör AC akımı ne kadar düzgün bir biçimde DC akımına çevire biliyorsa o ölçüde kalitelidir. Bu durumda da tabi ki daha kaliteli elektronik malzeme ile daha üstün teknolojileri ile daha fazla maliyete ihtiyaç var demektir. Piyasalarda yer alan ucuz ve de garantisiz olan OTG Network adaptörlere iş görür gözüyle bakmanız cihazın zarar görmesine sebep olur. Notebookların bataryasına ihtiyaç dan fazla veya eksik olarak volt-amper diğer adıyla watt gönderimi söz konusu ise bu da batarya ya direk gözle görünür biçimde zarar vermese bile pil hücrelerine büyük ölçüde zarar vererek ömrünü kısaltır. Bağlantının USB olması da USB kısmını bozar. Yani bataryanız bozulur. Bu yüzden orjinal OTGNetwork Adaptör kullanılması önemlidir 

 

Sandisk Dual Drive 32 GB M3.0 Micro OTG Flash Disk

Android Akıllı telefonlarınıza ve de Networklarınıza anında yer açabilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive 32 GB sayesinde telefonlarınızda yer alma tüm içerikleri bilgisayarınıza aktarmanızı kolaylaşır. Bir ucunda yer alan mikro USB konektörü sayesinde diğerinde USB 3.0 konektörü de bulunan bu sürücü, içeriği ile cihazlar arasında; Android akıllı telefonlarda ya da tabletlerde , notebook , PC ya da Mac bilgisayarlara kolayca taşımanızı sağlar. USB 3.0 konektörünün sahip olduğu yüksek performansı sayesinde USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak tüm cihazlarla uyumludur. Android cihazlarınıza SanDisk Memory Zone uygulaması ile cihazların belleğini ya da içeriklerinizi yönetmenize de yardımcı olur.

 

Type-C Otg Kablo

DM Type-C USB Dönüştürücü olarak bilinen Type-C OTG Kablo, Type-C çıkışlarına sahip aygıtlarına USB OTG desteğiyle akıllı telefonlarda ve de notebook gibi cihazlarda kullanılmasını olanak sağlar. Ayrıca USB OTG desteğine sahip olan kablo herhangi bir ek kuruluma da ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda da bu ürünün 304 kod ifadesi olan paslanmaz çelik kaplaması da bulunmaktadır. Böylelikle de kablonuz mükemmel bir dayanıklılığa sahip bir kablodur. 

 

Type-C Otg

USB OTG Dönüştürücü olarak bilinen Type-C OTG bağlantı portallarını geniş yuvalı USB bağlantı portuna çevirerek işlev görür. Böylelikle de USB üzerinde çalışan birçok birimi telefonunuza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Bu dönüştürücü, Type-C bağlantı portuna sahip olan ve de OTG desteği sunan tüm cihazlar için uyumludur. Type-C USB OTG Dönüştürücü bütün çevre birimleri ile kullanılabilir. Type-C USB OTG Dönüştürücü şeri ile flaş bellek, mouse, klavye ve diğer tüm cihazlara bağlayabilirsiniz. Ayrıca yazıcılardan çıktı almakta mümkündür. 

 

Micro Otg Kablo

Micro USB OTG Dönüştürücü Kablo sayesinde ihtiyaç duyulan zamanlarda akıllı cihazlara farklı cihazlara bağlantısı sağlanmaktadır. Bu ürün ile dönüştürücü ihtiyaç duyduğunuz anlarda Micro USB girişlerini standart olan USB girişine çevirerek mouse, klavye ya da USB bellek gibi harici aygıtlara telefonları bağlayarak kullanımı sağlar. OTG desteğine sahip olan tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılmaktadır 

 

Zore 3.0 Micro Metal OTG 16 GB

Telefonunuz , Tabletinizde ET, Laptop, PC , TV gibi cihazlarda kullanabilirsiniz. Herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulamadan Pc'den telefonlara , telefonlarınızdan Pc'ye anında aktarım yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve özel belgelerinizi içinde yedekleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kolayca açabilirsiniz. Kaliteli ve üstün güvenli koruma sağlayan bu ürünü kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 

 

Type-C Metal OTG 64 GB

USB Type-C yuvası sayesinde sadece yüksek hızlı olan Micro-B yuvası ile yaklaşık olarak aynı boyutlardadır. Genel açıdan da standart olan A yuvalarından daha oldukça küçüktür. USB Type-C tamamen simetrik bir biçimde bir üründür. PC ana bilgisayarlara ya da cihazlara özel ucu yoktur. Her marka ve modele uyum sağlar. Ek olarak fa , konektör ana PC ya da cihazlar USB Type-C yuvalarına da kolaylıkşa çevrilebilir. Kullanıcılar bu geniş bellekli USB'yi sevecekler dir. 

 

Lightning Metal OTG 64 GB

Lightning Metal OTG 64 GB , yeni bir konektör özelliklerden daha fazlasıdır. Çünkü İphone enerji dağıtımları destekleri ile başlayan bir dizi yeni özellikleri tanımlar. 64 GB özelliği sayesinde , notebook bilgisayarlar vb. tüm ürünlerden İ phone cihazların güç almasını da sağlar. Dosya aktarımı artık birçok cihazlarda , tablet, e-okuyucu ve diğer tüm taşınabilir cihazlar da aktarım sağlamak için standart olan cihazların kullanılmasınada aynı şekilde destek verir. Böylelikle şarjlar da sorun yaşama zulmüne de son verir. Bunun yanında da üstün şarj özelikleri ile de tüm dosyaları destekleyerek standart bir taşınabilir metalin yerini alabilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.