Oyun Aksesuarları | Pubg Oyun Aksesuarları | Playstation Kolu

 

Oyun aksesuarları, oyun oynarken size kolaylık sağlamaktadır. Oyundan alınan zevki üst düzeye çıkaran alternatifler, oyun aksesuarlarıdır. Bu sayede oyunu farklı bir duygu ve deneyim ile oynarsınız. Kişinin ihtiyacına en uygun ve en üst düzey deneyimi vermeyi amaçlayan bir uygulamaya sahiptir. Simülasyon oyunları, yarış oyunları, futbol oyunları vb. alanda oyun konsollarına uyumlu çeşitli aksesuarları burada bulabilmek mümkün olmaktadır. Joystick, farklı tuş imkanı vb. durumlar ile her oyunda ayrı bir deneyim ve haz yaşayacaksınızdır. PS2, P3, P4, PS 5 oyun konsolları ile uyumlu aksesuarları görebilmek için sizler de buradaki yerinizi alın. Xbox oyun konsolları içinde farklı oyun konsolu imkanını gene burada bulabilirsiniz. Her alternatiften ve kaliteli uygun koşullardan yararlanmak adına sizler de mutlaka oyun aksesuarlarını inlemeyi unutmayın.

Bu alanda yer alan oyun aksesuarları oyuncunun kullanım kolaylığını sağlamaktadır. Ergonomik tasarım yapısı ile birlikte şekillenen ve üst düzey çalışma imkanı ortaya koyan oyun konsollarının kullanımına ilişkin her detayı sizler de bu alanda bulabileceksiniz. Oyun konsolosunun yanı sıra aynı zamanda laptop için de oyun aksesuarlarını bulabilmeniz kolay hale gelecektir. Uygun fiyatlar ve bütçenize göre her ürünü bulmanın kolaylığını sizler de yaşayabilirsiniz.

Pubg Oyun Aksesuarları

Pubg oyun aksesuarları oldukça gelişmiş ve profesyonel olarak hizmet sağlayan birçok ürünü barındırmaktadır. Sizler Pubg oynarken rahat ve patik hamleler yapın diye tasarlanmış ürünlerdir. Kaliteli ve birbirinden farklı alternatifler ile sizlere orijinal bir deneyimi sunacaktır. Bu sayede güvenilir ürünler ve nitelikli, amacına uygun oyun aksesuarları kullanmış olursunuz.

 

Pubg Telefon Tutacağı

Pubg telefon tutacağı ile birlikte şık ve rahat tasarımları kolaylıkla bulabilirsiniz. Burada yer alan telefon tutacağı siz pubg oynarken telefonunuzu sabitleyerek sizin kolay şekilde oyuna adapte olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu ürünü kullanarak diğer oyunculardan daha hızlı ve pratik olursunuz.

 

Call Of Duty Aksesuar

call of duty aksesuar, bu oyunu oynarken sizlere kolaylık sağlayacak niteliktedir oyunun en çok tercih edilenler listesinde olması sizi oyuna adapte yapacaktır. Çok sevilen ve oldukça fazla fanı bulunan bu oyun ile birlikte izler de oyun aksesuarı kullanarak daha hızlı adapte olabilirisiniz.

 

Pubg Oyun Konsolu

pubg oyun konsolu siz bu oyunu oynarken kolay kullanım sağlamaktadır. Bu amaç ile hazırlanmış ve kolay kullanım ile birlikte sizlere oldukça büyük rahat yapı sunmaktadır. Ergonomik yapısı ile sizi Pupg de daha hızlı ve pratik bir hale koyacaktır. Bu sayede nitelikli ve kaliteli imkanlar ile uygun çalışmaları bu alanda bulabileceksiniz.

 

Ps4 Direksiyon Seti

Ps4 direksiyon seti içerisinde yarış direksiyonu ve pedalı bulunan bir settir. PS4 ve PS 5 ile uyumludur. Blootooth aracılığı ile cihaza direkt olarak bağlanır. Yarış oyunlarında oldukça kolay oynamanızı ve hızlı olmanızı sağlamaktadır. Lüks araçlardan esinlenerek oluşturulmuş bir direksiyondur. Bu nedenle oldukça konforludur. Tutuşu iyidir. Titreşim özelliğinin birden fazla olması sizi gerçek bir araba yarışında oynuyormuşçasına heyecanlandırabilmektedir.

 

Playstation Kolu

Playstation Kolu ürünü sağlamdır. Rahat bir tutuş için özle doku ile üretilmiştir. Birden fazla titreşim fonksiyonuna sahiptir. Bu sayede oyunu gerçeklik hissi ile oynamanız mümkün olur. PS 4 ve PS 5 ile uyumlu olması, bu kolları orijinal hali ile kolay kullanmanızı sağlar. Kolay şarj ve kolay kulanım ile birlikte ergonomik yapıya sahiptir. Şarj göstergesi bulunur. Tutuş kapasitesi oldukça gelişmiştir.

 

Telefon Oyun Konsolu

Telefon oyun konsolu farklı nitelikte ürünlerdir. Bunlar markaların modellerine göre değişiklik gösterebilir. Bu oyun konsolları telefona sabitlenerek daha hızlı ve güvenli şekilde oyun oynamanıza yardımcı olur. Özellikle telefon oyun konsolları ile birlikte araba yarışlarında hız kazanabilirsiniz. Bunun dışında her türlü oyunu oynamanız mümkün olur. Hız, güven ve sağlamlık vardır. Telefon şarjdayken oynamanıza yardımcı olan yapısı bulunur. Kolay kullanım ve ergonomik yapı sayesinde birçok farklı markanın telefon oyun konsolunu sizler de akıllı cep telefonların için tercih edebilirisiniz.

 

Playstation 4 Kolu

Llaystation 4 kolu, PS 4 için tasarlanmış orijinal üründür. Her oyunu kullanım için ideal özellikte bunmaktadır. Bu sayede kaliteli ve profesyonel nitelikte oyun içerisinde saatler geçirmenizi kolaylaştırır. Titreşim özelliği ile sizi oyunun içinde alır. Oyun kolu ile kolay oyuna adapte olabilirisiniz. Yüksek hassasiyet bulunan bir üründür. Paket içeriğinde 1 adet PS 4 kolu ve şarj kablosu çıkmaktadır.PS 4 e şarj kolu yardımı ile takılarak şarj olur. Göstergesi ışık şeklindedir. Ortalama 2,5 saat şarj yapma süresi bulunur. Günlük 10 saat tam şarj ile oynama imkanı sağlar. 

 

Playstation Kolları

Playstation kolları sizin oyun içinde gerçeklik hissi ile tutmaktadır. Bu kolların birden fazla titreşim özelliği ile birlikte her farklı oyunda oyun kolunuzu keşfedebilirsiniz. Profesyonel sınıf tasarımları bulunan bir üründür. Hızlı ve yüksek hassasiyet ile birlikte nitelikli özelliklerinizi sizler de keşfedebilirsiniz. Analog oyun çubuğu, tetik düğmesi ve kullanım kolaylığını ağlayacak tuş dizaynını siz de seveceksiniz. Sizin en rahat oynayacağınız şekilde dizayn edilmiş playstation kollarını bu alandan fazlası ile bulabileceksiniz.

 

Playstation 3 Kolları

Playstation 3 kolları ile birlikte PS 3te sizler de fark yaratabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel tasarımı ile birlikte birçok özellik bulunmaktadır. Ürünün titreşim kalitesi, birden fazla titreşim seviyesinin olması, kolay tutuş özelliği ve el yormayan farklı bir tasarımı bulunmaktadır. Ürün içerisinden bir adet kol ve şarj aparatı çıkmaktadır. Bu sayede güvenilir ve orijinal ürünü orijinal şekilde cihaz ile şarj edebilirsiniz.

 

Taşınabilir Oyun Konsolu

Taşınabilir oyun konsolu, yüksek performans sağlar. Kolay uygulama ve kullanım oluşturmaktadır. Taşınabilir oyun konsolu ile birlikte kolay kullanım ve oyuna adapte olabilme imkanını yakalayabilirsiniz. Güvenilir nitelikli ürünler ile birlikte üstün kalite ve teknoloji alanından yararlanmanız da bu doğrultuda kolay olacaktır.

 

Kablosuz Pc Oyun Kolu

Kablosuz pc oyun kolu wireless ile ya da bluetooth aracılığı ile oyuna bağlantı sağlamayı kolaylaştıran bir üründür. Kablonun olması oyuna direkt olarak bağımsız şekilde adapte olmanızı kolaylaştırmaktadır. Bilgisayar ya da oyun konsolunda kullanımı uygundur. Kablosuz özelliği tüm oyun kolları için geçerlidir. Bu sayede oyun içerisinde bağımsız olarak kullanım sağlarsınız.

 

Pubg Oyun Konsolu Fanlı

Pubg oyun konsolu fanlı özelliğiyle daha uzun vadeli oyunda kalmanıza yardımcı ürünlerden oluşmaktadır. Marka ve modellerde oluşan farklılık ile oyuna adapte süreciniz de değişebilmektedir. Üst düzey ve yüksek kalite ürünler olabildiği gibi en ekonomik nitelikte titreşim özelliği başta olmak üzere farklı nitelikleri bulunmayan uygun fiyatlı ürünler de vardır.

 

Zore 3in 1 Klavye Mause Oyun Seti 

Zore 3in 1 klavye mause oyun seti Android cihazlar ile uyumludur. Bluetooth ile bağlantı kurma kolaylaşır. Oyun oynarken şarj yapabilirsiniz. İstediğiniz görüş açısına uyumluluk göstermektedir. Bu sayede ergonomik ve kolay oyun oynama imkanı sunar.

 

Zore Patriot Araç Şarj Başlığı

12 V araçlar için ve 1 A akım gücüne sahip bir üründür. Araç içi şarj edebilme kolaylığını sizlere sağlayan uygun ve profesyonel bir yapısı ardır. Oldukça kolay kullanım gerekten bir üründür. Ekonomik fiyatı ile birlikte her araçta bulunabilir.

 

Zore Playstation 5 Şarj İstasyonu 

Zore Playstation 5 şarj istasyonu oyun kolunu şarj edebilmek için tasarlanmıştır. Silikon pedler ürünü kaydırmaz. 2 girişi sayesinde iki farklı oyun konsolu kolunu aynı anda şarj edebilme özelliğine sahiptir. Şarj göstergesi ile birlikte kolların şarj olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

 

Zore Playstation 3 Oyun Konsolu 

Zore Playstation 3 Oyun Konsolu 10 metre uzaklık ile bluetooth mesafesi bulunmaktadır. Çift titreşim özelliği ve dayanıklı bataryası ile uzun süreli kullanım sağlamayan bir üründür. PS 3 ler için geliştirilmiş bir üründür. Farklı renk seçenekleri bulunmakladır.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.