Wiwu Park Numaratörü | Park Numaraötü Nedir?

 

Araçların sağlıklı bir şekilde korunabilmesi adına Wiwu park numaratörü kullanımı oldukça güvenli bir yoldur. Park numaratörü sayesinde pek çok aksilikten kurtulmak mümkündür. Genel kullanım amacı araç sahiplerinin olası problemleri önlemek adına park numaratörü aracılığı iletişim bilgisi açık bir şekilde paylaşmasıdır. Yanlış park durumunda park numaratörü sayesinde iletişim sağlanarak hatadan rahatça dönülebilmektedir. Böylece aracın çekilmesini gibi sorunlarla karşı karşıya kalmak söz konusu değildir. Bunun yanı sıra hırsızlık ve araca kasten zarar verme durumlarında numaratör yardımı ile araç sahibine durumu bildirmek ve önlem almak açısından sağlıklı olacaktır. Telefon numaranızı numaratöre ürün içeriğinde bulunan sayılarla oluşturabilirsiniz. Park numaratörüne tanımlanan numara ile aracınızın korunması sağlanacaktır.

 

Park Numaratörü ile Hızlı Güvenlik

Araç güvenliğini sağlamak açısından iletişim numaralarının belirtilmesi çok yararlı bir düşüncedir. Park numaratörü ile hızlı güvenlik sağlamak çok önemlidir. Bilindiği üzere trafik kazaları ansızın gelişen olaylardır. Kazalara acil olarak müdahale edilebilmesi, numara üzerinde kişilerin tespit edilebilmesi işleri kolaylaştıran faktörlerdir. Wiwu park numaratörü alüminyum kaplama ile oldukça şık ve dayanıklıdır. Ayrıca telefon numaranızın offline ve online olduğunu belirtmek için ayarlama yapmak mümkündür. Bu sayede iletişim bilgilerinizin erişebilirliği kişilere bildirilmiş olacaktır. Park numaratörü arabanın sol alt köşesine herkesin görebileceği bir yere yapıştırılması gerekir. Böylece arabanızı güvenli olarak park yerine bırakmış olursunuz.

 

Hem Numaratör Hem Koku

Wiwu park numaratörü kullanmak her açıdan oldukça avantajlıdır. Ömür boyu kullanımı ile oldukça ekonomiktir. Güvenliği yanı sıra araç içinin hoş kokmasını için geliştirilmiş bir yapısı bulunur. Hem numaratör hem koku olarak kullanılabilen özelliği bulunmaktadır. Araba kokusu bittiğinde atmak yerine farklı kokular doldurma özelliği ile kullanım lüksü sağlamaktadır. Yapışkanlı yapısı ile araçta istenilen yere pratik bir şekilde yapıştırılmaktadır. Koku doldurma işlevi nedeniyle kolayca takılıp çıkarılabilmektedir. Dayanıklı yapışkanı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Araç başında olmadığınız anlarda iletişim bilgileriniz sizin en önemli yardımcınız haline gelecektir. Gelişen teknoloji sayesinde artık her şey pratik hale gelmektedir. Numaratör kullanarak sizde aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.