Realme 5İ Silikon Kılıf | Realme 5İ Kapaklı Kılıf | Realme 5İ Batarya | Realme 5İ Kulaklık

Oppo markasının ülkemize gelmesiyle birlikte modeller hızlı bir şekilde kullanıcı ile buluşmaktadır. Realme 5İ 2020 yılının Ocak ayında en gelişmiş özellikleri ile satışa sunulmuştur. Mavi ve yeşil renklerde üretilmiş olan telefon renkleriyle huzur vermektedir. Ekran boyutu 6.5 inç olması dokunmatik ekranda büyük rahatlık sağlamaktadır. Cihaz çoklu dokunmatiği desteklemektedir. Realme 5İ görüntü kalitesi ile oldukça dikkat çeken üründür. Gerek HD kalitesi ile gerek donanımda bulunan yapay zekâ kaynağından ötürü oldukça beğeni toplamaktadır. Dört farklı kamera lensi olan cihaz her kameranın ayrı özelliği ile bütünleşip profesyonel bir görüntü oluşturmaktadır. Dahili hafıza ortalama orandadır ancak kullanıcının kart kullanımı ile bu alanı büyütme imkânı bulunmaktadır. Telefon uygun fiyat aralığımda satışa sunulmuştur. Şık ve ince olması satın alma kapasitesini arttırmaktadır. Realme 5İ Silikon Kılıf, Realme 5İ Kapaklı Kılıf, Realme 5İ Batarya, Realme 5İ Kulaklık ve daha fazlası şimdi TeknoŞehir'de sizleri bekliyor.

Realme 5İ Kulaklık

Kulaklık kullanımını kaliteli bir şekilde sağlayabilmek için mikrofon sisteminin güçlü olması gerekir. Realme 5İ kulaklık ürünleri gelişmiş mikrofonu sayesinde iletişimi etkin kılmaktadır. Özellikle kulaklık aracılığı ile komut verme özelliği olan cihazlarda mikrofon büyük önem taşımaktadır. Kablolu veya kablosuz seçiminize göre ses sisteminizi yönetebilirsiniz.

Realme 5İ Silikon Kılıf

Silikon kılıfların genel hedefi telefonu korumaktır. Realme 5İ silikon kılıf telefonun arka yüzeyinin korunmasında etkilidir. Özellikle renkli cihazlarda silikon kılıf kullanımı cihazın rengini koruma amacı ile de kullanılabilmektedir. Bununla birlikte telefonu farklı renk alternatifleri ile kullanmak keyifli olacağından silikon kılıf kullanımları oldukça yoğundur.

Realme 5İ Batarya

Batarya yüksek mAh değerinde olması telefonun kullanımını arttırmaktadır. Realme 5İ batarya 5000 mAh sayesinde uzun süreli batarya kullanımı sağlanabilmektedir. Bataryanın sağlıklı şekilde kullanılması açısından aşırı soğuk ile temas etmemesi gerekir. Soğuk ve sıcak etkileşimi bataryayı olumsuz etkilediğinden itina gösterilmelidir.

Realme 5İ Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar cihaz için güvence sağlayan ürünlerdir. Realme 5İ kapaklı kılıf modellerinde cüzdanlı tasarımlar her zaman ön plandadır. Cüzdan bölmesinin olması cihazla beraberinde para taşımaya olanak sağlar. Cüzdan işlevinin yanı sıra kılıfın cihaza her şekilde koruma sağlaması çok önemli bir özelliğidir. Genellikle kapaklı kılıflar kadın kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır.

 #Realme 5İ Silikon Kılıf, #Realme 5İ Kapaklı Kılıf, #Realme 5İ Batarya, #Realme 5İ Kulaklık

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.