Realme 6İ Silikon Kılıf | Realme 6İ Kapaklı Kılıf | Realme 6İ Batarya | Realme 6İ Kulaklık

Realme cihazları kullanıcılar tarafından en beğenilen cihazlar arasında yer almaktadır. Realme serisinden Realme 6İ tasarımı ve donanımı ile oldukça başarılı bulunmaktadır. Geniş bir hafıza depolaması bulunan cihaz, çift hat desteği de sağladığından birçok kullanıcı tarafında tercih edilmektedir. Cihazda hem çentik hem de damla çentik teknolojisi bulunmaktadır. Böylece tasarım kullanıcının isteği doğrultusunda rahatlıkla değiştirilebilmektedir. Realme 6İ ekran yüzeyi kırılmaya dayanıklı bir camdan üretildiği için kolayca darbe almaz. Cihazda ileri teknoloji multi tounch özelliği kullanılmaktadır. Bu sayede çoklu dokunmatik algısı üstün düzeydedir. Cihaz 4.5G uyumu ile yüksek performans sağlamaktadır. Radyo özelliği açısından müzik severler için oldukça etkileyicidir. Cihar.z Android olduğundan pratik ve kullanışlıdır. Realme 6İ Silikon Kılıf, Realme 6İ Kapaklı Kılıf, Realme 6İ Batarya, Realme 6İ Kulaklık ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da.

Realme 6İ Kulaklık

Cep telefonunda kaliteli iletişim sağlayabilmek, müzik dinleyebilmek veya dizi film heyecanı yaşamak için kulaklık kullanımı çok önemlidir. Realme 6İ kulaklık ile cihazın ses düzeyi daha da netleşerek etkili hale gelmektedir. En çok kullanılan kulaklık ürünleri kulak içi olarak kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır. Ancak boyun askılı kulaklıklarda son dönemlerde oldukça popülerdir.

Realme 6İ Silikon Kılıf

Telefonun gerek korunması gerekse farklı bir tasarım havası vermek yardımcı aksesuarlarla oldukça kolaydır. Realme 6İ silikon kılıf korunma ve dizayn açısından oldukça özeldir. Yumuşacık dokusu sayesinde cihazı darbe ve çizilmelere karşı korur. Eşsiz renkleri ile kullanıcılara eğlenceli bir kullanım sağlar. Kullanımı pratik olan silikon kılıflar telefonla birebir uyumludur.

Realme 6İ Batarya

Batarya cihazların çalışması için gerekli parçalardır. Realme 6İ batarya 5000 mAh ile adeta sınırları zorlamaktadır. Üstün performansı sayesinde birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan cihaz hızlı şarj özelliğine de sahiptir. Oyun sever kullanıcılar için oldukça ideal bir bataryadır. Gömülü olarak cihazda bulunur.

Realme 6İ Kapaklı Kılıf

Cihazların korunması adına birçok aksesuar geliştirilmiştir. Realme 6İ kapaklı kılıf darbe önleyici özelliği sayesinde cihazın kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. Sert darbeler karşısından telefonu ön ve arka yüzeylerinden koruyarak bariyer oluşturur. Yumuşak ve elastik yapısı ile cihazda darbe sonucu bir çizik bir oluşması mümkün değildir. Kamera lens koruyucu penceresi ile üstün koruma sağlar.

#Realme 6İ Silikon Kılıf, #Realme 6İ Kapaklı Kılıf, #Realme 6İ Batarya, #Realme 6İ Kulaklık

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.