Realme C2 Silikon Kılıf | Realme C2 Kapaklı Kılıf | Realme C2 Batarya | Realme C2 Kulaklık 

Oppo markasının en beğenilen modellerinden olan Realme C2 cihazda pratiklik arayanların tercihi olarak gayet kullanışlı bir üründür. 2020 yılının en çok satan markalarından biri olan Oppo birbirinden farklı özellikteki modelleri ile kullanıcıları kararsız bırakmaktadır. Cihaz 4.5G uyumlu olarak oldukça hızlı veri sağlamaktadır. Özellikle HD görüntü kalitesi kusursuzdur. Realme C2 cihazında ekran gövdenin yüzde 79.53 oranını kapsamaktadır. Çentikli tasarımı sayesinde çerçevesiz bir ekrana sahip olsa da tasarımı değişebilmektedir. Çoklu dokunmatiği sayesinde çok daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. Dahili hafızanın da makul bir oranda olması kullanıcı tercihini güçlendirmektedir. 64GB olan hafıza alanını kart sayesinde yükseltme ayrıcalığı cihazdaki alan özelliğini etkilememektedir. Realme C2 Silikon Kılıf, Realme C2 Kapaklı Kılıf, Realme C2 Batarya, Realme C2 Kulaklık ve daha fazlası için TeknoŞehir'i ziyaret edin.

Realme C2 Kulaklık

Kulaklık kullanımı ses düzeyinin etkili bir biçimde gelmesi açısından kullanılan ürünlerdir. Realme C2 kulaklık ürünlerinin hemen hepsi son teknolojiye uygun olarak üretilmektedir. Bu yüzden gürültü önleyici olarak üstün bir performans sağlamaktadır. Dış seslerden etkilenmeyecek şekilde üretilen kulaklık ürünleri gürültüyü algılayıp, kulağa rahatsız edici seslerden arındırır. Böylelikle sadece duymak istediklerinizi duyarsınız.

Realme C2 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar güvenle kullanılan ürünler olması nedeniyle herkes tarafından tercih edilmektedir. Realme C2 Silikon kılıf dıştan oldukça yumuşak ve elastiktir. Kılıfların iç kısımları ise daha sert olarak tasarlandığından cihazı korunması için idealdir. Böylelikle cihazlar sert düşmelerde bile güvenle kullanılabilir niteliktedir.

Realme C2 Batarya

Batarya cihazların enerji kaynağıdır. Bu enerji sayesinde cihazlar rahatlıkla çalışabilirler. Realme C2 batarya yüzde yüz güç ile çalışmaktadır. Normal koşullarda bir sene boyunca ideal bir şekilde şarj ayrıcalığı sunmaktadır. Bir senede yaklaşık 450 kere şarj olabilme imkânı sunar. Ancak bir sene sonunda batarya gücünde yüzde yirmi bir azalma oluşmaktadır.

Realme C2 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıf modeller geçmişten günümüze sürekli yenilik halindedir. Realme C2 kapaklı kılıf telefonun güvenliği için geliştirilmiş ürünlerdir. Üç tarafı korunaklı olan minik bir çanta gibi olan çekmeli kapaklı kılıflar cihazın korunmasında etkili olduğundan hala tercih edilmektedir. Ancak modern teknolojide artık mıknatıslı kapaklar kullanım pratikliği açısından daha çok tercih edilmektedir.

#Realme C2 Silikon Kılıf, #Realme C2 Kapaklı Kılıf, #Realme C2 Batarya, #Realme C2 Kulaklık

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.