Realme C3 Silikon Kılıf | Realme C3 Kapaklı Kılıf | Realme C3 Kulaklık 

Teknolojinin ilerlemesi ile Oppo efsane modelleri ile birçok kullanıcı için çeşitli alternatifler sunmaktadır. Realme C3 cihazı muhteşem renk ve tasarımı ile oldukça etkileyicidir. C3 serisi 64 GB olarak etkili bir depolama alanı oluşturmaktadır. Hafıza genişletme özelliğinin var olması ile isteğe bağlı olarak bu oran yükseltile bilmektedir. Realme C3 suya dayanıklı olması ile de oldukça başarılıdır. Yağmura karşı dirençli olduğundan rahatça kullanımı sağlanabilmektedir. Cihazın parmak izi kullanımı güvenlik olarak profesyoneldir. Tanımladığınız parmak izi harici hiç kimse cihazın açma yetkisine sahip değildir. Kamerası ile çağımızın en iyi cihazlarından biridir. Üç kamerası olan cihaz yapay zekâ desteği sayesinde fotoğraflarınız daha hoş bir hale gelecektir. Realme C3 Silikon Kılıf, Realme C3 Kapaklı Kılıf, Realme C3 Kulaklık, Realme C3 Batarya ve birçok seçenek şimdi teknosehir.com'da sizleri bekliyorç

Realme C3 Kulaklık

Rahat iletişim kurabilmek adına kulaklık kullanımı büyük rahatlık sağlamaktadır.

Realme C3 kulaklık suya dayanıklı özellikleri ile pek çok kullanıcının tercihi haline gelmektedir. Kulaklıklar tere karşı duyarlı olduklarından eğer suya dayanıklı değillerse çabucak bozulup ses kalitesini düşürürler. Ancak suya dayanıklı olan kulaklık ürünleri uzun ömürlü olduklarından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Realme C3 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar telefonu muhafaza edilebilmesi için oldukça kullanıştır. Realme C3 silikon kılıf esnek olması ile telefonun arka yüzeye kolayca yerleştirilir. Silikon kılıflar çeşitli mıknatıslı objeler ile de karakterize edilebilir. Arka kapaklara takılan minik objeler silikon kılıfların çok daha enerjik ve şirin görünmesine neden olabilmektedir.

 

Realme C3 Kulaklık

Teknolojinin gelişim göstermesi ile kulaklık ürünleri adeta devrim yaratmaktadır. Realme C3 kulaklık çeşitlerinde biyometrik özellikler sayesinde kalp ritmini kulaktan algılamaktadır. Böylece aktivite sırasında kalp sağlığınızı da kulağınız aracılığı ile takip etmenizi mümkün kılar. Biyometrik kulaklıklar kablosuz, bluetooth özellikli olarak üretilmektedir.

 

Realme C3 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar hemen her kullanıcı tarafından severek kullanılan ürünlerdir. Realme C3 kapaklı kılıflar ince ve hoş dokusu ile oldukça kullanışlıdır. Penceresiz olan modellerinde sola açılan kapak sayesinde arayanı görmek mümkündür. Ekranı tamamen kaplayan kapak sayesinde görüşmeler etrafa yansıtılmadan sağlanabilmektedir. Her renk ve modelde olan kapaklı kılıf koruyucular telefonun daha sağlıklı kullanımı için ideal ürünlerdir.

#Realme C3 Silikon Kılıf, #Realme C3 Kapaklı Kılıf, #Realme C3 Kulaklık, #Realme C3 Batarya

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.