Reeder Silikon Kılıf | Reeder Kapaklı Kılıf | Reeder Kulaklık | Reeder

 

7 farklı ilçede Teknik servis hizmeti bulunan, Türkiye menşeili firma ve son zamanlarda Reeder markasını çok duyulmaya başlandığı bu yıllarda özellikle Reeder P13 modeli ile piyasada yeni oyuncu haline gelmiştir. 

Reeder oyunculara yönelik yürüttüğü ar-ge çalışmalarında üstün performans sergilediği gözle görülür şekilde kanıtlamış ve oyun testlerinde pubg gibi FPS oyunlarında güzel işler ortaya koymuştur. 

Reeder markası, Çinli marka Zore ile yaptığı anlaşma ile artık Reeder model telefonlarda rengarenk seçenekleri ile silikon 1. sınıf  Reeder kılıf çıkartmakta. Reeder yaptığı anlaşmalar çerçevesinde Reeder P13 Silikon kılıf fiyatlarını kendi kullanıcıları için yarı fiyatına satma kararı almış ve zore firması da bu anlaşmayı desteklemiştir. 

Peki Reeder markası hangi telefon aksesuarlarını çıkartıyor?; Reeder kapaklı kılıf, Reeder silikon kılıf, Reeder şarj aleti, Reeder kulaklık, Reeder kırılmaz cam,  Reeder akıllı saat, Reeder bluepod , Reeder akıllı çocuk saati, gibi ürünleri piyasa sunmuş ve üstün başarı sağlamıştır.

 

Reeder kapaklı kılıf

Sitemizde yer alan Zore markalı ürünlerde her zaman bilinmesi gereken en altın kural fiyattır. Markayı bilenlerin Reeder kapaklı kılıf ürünlerinin ne kadar kaliteli ve dayanıklı olduğunu bilirler. Türkiye piyasasında sayılı olarak getirilen kılıflar bazı kullanıcılar tarafından yedekte durması açısında iki adet ve daha fazlası alındığı araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır.

 

Reeder silikon kılıf

Sitemizde sizler için sınırlı sayıda getirttiğimiz Reeder silikon kılıf birden fazla renk seçenekleri ile satışa sunmuş bulunmaktayız. Kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile deformeye karşı dayanıklı silikon kılıf tercihler sebepleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Zore markası silikon kılıf üretirken baz aldığı tek nokta renk atmasına ve kirlenmeye karşı etkili ürünlerin piyasaya sürülmesi

 

Reeder şarj aleti

Hızlı, voltaj korumalı ve telefona göre voltaj veren akıllı Reeder şarj aleti piyasaya sunulmuş durumda. Rakiplerine göre çıkarttığı ürün hem kaliteli hem de daha ucuz satışa sahip. Kullanıcıların olumlu gelen yorumlarına bakıldığında herkes bilindik markadan bu markaya geçmeye başlamıştır. 

 

Reeder kulaklık

yüksek ses ve bas konusunda kendini geliştirmiş. Reeder kulaklık fiyat konusunda kullanıcılarını hep destekleyen ve iki yıl boyunca garanti süresine sahip kulaklıklarda sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Reeder kırılmaz cam  

Reeder Telefonlarının kalitesini arttırmak için Reeder kırılmaz cam çıkartmıştır. Oyuncuları düşünülerek  tasarlanmış kırılmaz cam son geliştirmelerle birlikte bir kağıttan daha da ince hal almış ve kullanıcıların dikkati çekmiştir. Hassasiyet konusunda hiçbir aksama yaşatmayan Reeder. Artık piyasada yeni bir oyuncu ve söz sahibi olmuştur.

 

Reeder akıllı saat

Gelişen dünyaya ayak uyduran ve akıllı saatler konusunda büyük adım atarak kendinden baya söz ettiren  piyasada ismini geçiren bir marka oldu. Reeder akıllı saat S1 max modeli ile piyasaya ilk giriş yapmasının ardından satış rekorları kırarak rakiplerine taş çıkartan özellik ve dayanıklılık ile adını tarihe yazdırdı.

 

Reeder bluepod  

Artık günümüzde, aksesuarların kablosuz olarak gelişmesinden dolayı Reeder bluepod piyasaya sürüldü. Rakiplerine göre uzun şarj ömrüne sahip olan bu kulaklık fiyatıyla da tam yerli sermayeyi desteklemek ve Reeder P13 kullanıcılarına yaptığı jest diyebiliriz.

 

Reeder akıllı çocuk saati

Gelişen teknoloji ile birlikte artık çocuklarımızı teknoloji sayesinde korumayı her birey gibi bizde istiyoruz. Sitemizde bulacağınız Reeder akıllı çocuk saati fiyatlarına ek olarak indirimli alma fırsatı sunuyoruz sizlere. akıllı çocuk saati ile çocuklarınızı nerede olduğunu çok rahat görebileceksiniz. Şık tasarımı ile çocuklarınız bileğinden hiç çıkarmak istemeyecek.

Reeder markası fabrikaları her ne kadar Türkiye de bulunsa da Çin de yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde çok daha uygun fiyatlara oradan parçaları alıp, ülkemizde birleştirme işlemi yapılmaktadır. Destek konusunda kendisini ön plana çıkartmaya çalışan ve sürekli yatırımlara ara vermeden devam eden Reeder, Artık Türkiye iç piyasasında söz sahibi konumunda yer almaktadır.  Akıllarda kalan soru işaretlerine her zaman çözüm bulan özel ekip kurulduğunu bildirmek isteriz.

 #Reeder kapaklı kılıf, #Reeder silikon kılıf, #Reeder şarj aleti, #Reeder kulaklık, #Reeder kırılmaz cam,  #Reeder akıllı saat, #Reeder bluepod , #Reeder akıllı çocuk saati

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.