Reeder P13 Blue Silikon Kılıf | Reeder P13 Blue Kapaklı Kılıf | Reeder P13 Blue Kırılmaz Ekran

Sınıfının en küçük fakat işlevsel olarak da bir o kadar zıttı olan Reeder P13 Blue, 6,1 inçlik ekranı ile her kesime hitap etmek için üretilmiş ve tamamen fiyat performans ürünü olmakla birlikte %100 Yerli olmasından dolayı ram konusunda oldukça bonkör davranmış firma diyebiliriz.

Rakipleri ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlara sağlam cihazlar üretmiş bir markadan bahsediyoruz.

Reeder P13 Blue telefon modelinin sitemizde Reeder P13 Blue kulaklık, Reeder P13 Blue batarya,Reeder P13 Blue silikon kılıf, Reeder P13 Blue kapaklı kılıf, Reeder P13 Blue kırılmaz ekran gibi ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.

 

Reeder P13 Blue telefon özellikleri

2019 haziran üretimli Reeder P13 Blue telefon özellikleri ile dikkat çekiyor. Bir çok oyuncunun özellikle tercih ettiği modeller arasında yer almaya başlaması ile birlikte Bir ay gibi kısa bir sürede 15.000 Adet satış hacmine ulaşmayı başarmış telefondan bahsediyoruz.

 • 6,1 inç IPS LCD – SD 60hz Ekran
 • 16 GB Depolama Alanı (SD kart ile 128 GB kadar destekleme)
 • 3 GB ram
 • 4080 Mah batarya
 • 1080P full hd 30fps kamera
 • 4 çekirdekli işlemci 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53
 • 171 Gram - 0.390 W/kg sar değeri
 • Çift sim kart ve Yüz tanıma sistemi
 • 71.300 Antutu puanı

 

Reeder P13 Blue Oyun testi

Reeder P13 Blue telefon ailesinin en küçüğü olmasının yanı sıra sağlam işlemci ve ram optimizasyonu sayesinde en güçlü oyunları bile Reeder P13 Blue oyun testi sonuçlarında güzel performanslar sergilemiştir.

Reeder P13 Blue modelinin oyun isimleri

 • Pubg ( Akıcı modda)
 • Mobile Legends: Bang Bang
 • clash of clans

 

gibi oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.

 

 

Reeder P13 Blue kulaklık

Reeder P13 Blue kulaklık Kutu içerisinde standart olarak gelmektedir. Daha fazla yüksek ses ve ekstra bas ihtiyacınız var ve mikrofon konusunda sesinizin net gitmesini istiyorsanız. Reeder P13 Blue kulaklık satın almalısınız. Birbirinden farklı kulaklık modelleri ile en 3.5mm jack girişi ile Reeder imzalı kulaklıkları her telefon modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Reeder P13 Blue batarya

Telefon modeli fark etmeksizin her zaman orijinal batarya kullanmanız gerekmekte. Aksi taktirde patlama riski çok fazla olmaktadır. Reeder P13 Blue batarya ihtiyacınız olduğunda sitemizden satın alabilirsiniz. Zore markasının imzasının taşıyan her telefon bataryası, voltaj korumalıdır. Isınmaya karşı kendisini korur ve patlamanın önüne geçer.

 

 

Reeder P13 Blue silikon kılıf

Reeder markasının Zore markası ile iş birliği içerisinde olmasından dolayı Reeder P13 Blue silikon kılıf üretilmeye başlandı. Özel olarak üretilen bu kılıflar tamamen silinme,solma,kopma,kırılma gibi etkenleri ortadan kaldırmış bulunmakta. Ayrıca anti bakteriyal özelliği sayesinde elinizin terlemesi sonucunda kesinlikle bakteri üretmez.

 

Reeder P13 Blue kapaklı kılıf

Yoğun iş temposunda kullanılan ve sürekli darbeye maruz kalan telefonlarınızı korumanın en etkili yolu kapaklı kılıf tercih etmek. Reeder P13 Blue kapaklı kılıf sayesinde telefonlarınızı toz ve sudan korumak için her zaman orijinal ürünler tercih etmeye özen gösteriniz. Reeder markasının bazı ürünlerinde %99 oranında su geçirmeme özelliği olduğunu biliyor muydunuz?

 

Reeder P13 Blue kırılmaz ekran

Reeder P13 Blue kırılmaz ekran ve diğer ismi ile Reeder P13 Blue kırılmaz cam, Reeder P13 Blue ekran koruyucu olarak Türkiye piyasasında yer almaktadır. Reeder P13 Blue modelini sıfır olarak aldığınızda içerisinde ekran koruyucu sabit olarak gelmektedir. Ekstra olarak darbelere daha karşı dayanıklı olmasını isterseniz. Zore markasının Reeder P13 Blue modeli için üretmiş olduğu telefonunuzu darbe,vurma, çarpma gibi etkilere karşı koruma sağlar.

#Reeder P13 Blue kulaklık, #Reeder P13 Blue batarya, #Reeder P13 Blue silikon kılıf, #Reeder P13 Blue kapaklı kılıf, #Reeder P13 Blue kırılmaz ekran

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.