Ring Light | Zore Ayaklı Işık Kaynağı | Zore Tripod Tutucu Ring Light

Youtuber ışığı olarak da bilinen ve piyasada birçok farklı renkte seçenekleriyle ortaya acıkan ring light artık Teknoşehir güvencesi, el sizlerin ayağına geliyor. Uygun fiyat ve kaliteli ürün seçimleri ile birlikte sizler de Ring light ihtiyacınızı bu alanda giderebilirsiniz. Güvenilir ürün çeşitleri ve birbirinden farklı ürün yelpazesi ile birlikte daha profesyonel bir çalışma ile sizler de kaliteden ödün vermeden profesyonel bir başlangıç sağlayabilirsiniz.

Sitemizde genel olarak Zore markasının ürünleri bulunmaktadır. En kaliteli ürünü en ucuza ve garantili şekilde sahip olmanızı sağlayan Zore markasının bayisi olmaktayız. Amacımız düşük komisyon seçenekleri ile daha fazla kullanıcıyı mutlu etmek. Teknolojiye ayak uyduran ürünler bizim sitemizde https://teknosehir.com

 

Zore Ayaklı Işık Kaynağı

iki farklı renk seçeneği ile zore markası piyasaya sürdüğü Zore Ayaklı Işık Kaynağı ile açık veya kapalı mekanları istediğiniz gibi geniş ya da dar açı ile aydınlatma olanağı sağlar.  RGB ve Beyaz olmak üzere 2 farklı ürün bulunmaktadır. 15 cm ayak genişliği ile istediğiniz yere monte edebilir veya ekstra Tripod ayaklarını alarak kullanabilirsiniz. 180 Derece yukarı aşağı ve 360 derece dönebilen ışık başlığı ile 1 Metre mesafeden 150cm boyutunda resim veya ışık verir.

 

Zore Işıklı Telefon Tutucu Ring Light

Üç farklı ayarlanabilir renk tonu ile (Beyaz ışık, sıcak ışık ve doğal ışık renk tonları) birlikte ayarlanabilir renk tonu ile ışığı kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. 360 derece oynar başlığı ile youtuberlerin en çok kullandığı telefon aksesuarlarından birisidir. Zore Işıklı Telefon Tutucu Ring Light Bu ürünün telefon tutacağı tamamen kaliteli malzemeden olduğu için titremelere veya darbelere karşı ekstra koruma sağlamakla birlikte kayma düşme gibi etkenler meydana gelmez.

 

Zore şıklı Tripod Telefon Tutucu Ring Light

Zore markasının Youtuber veya influencerlar için çıkarttığı Zore şıklı Tripod Telefon Tutucu Ring Light sayesinde 16 cm çapında olan ve 360 dönebilen başlığı sayesinde kolay kullanım sağlar. Tek bir usb girişi ile hızlı çalışma özelliğine sahiptir. 3 Farklı ayarlanabilir renk tonu ile istediğiniz ortamda tam net şekilde videolar çekmenize yardımcı olur. 3 adet ayağı ile istediğiniz yere konumlandırarak farklı açılardan görüntü alabilirsiniz.

 

Zore Selfie Işığı

Telefonunuzun gücünden beslenen Zore Selfie Işığı sayesinde karanlık ortamlarda en net şekilde video veya fotoğraf çekmenize olanak sağlamaktadır. Üç farklı renk tonu bulunmaktadır. Bunlar ise : Beyaz ışık, sıcak ışık ve doğal ışık renk tonlarını 36 led lambadan gücünü almaktadır. Zore markasının ürünleri tamamen güç tasarruf modlu şekilde gelmektedir. Her zaman kolay ve güvenilir ürünler sunan Zore markasının bütün ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Led Ring

Ring light aydınlatma cihazı çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Özellikle bunun en temelinde, çekim ve yüz odaklı headshot çekimi ye almaktadır. Tek bir daire florasan ampulden oluşmaktadır. Bu daire florasanın içerisinde küçük led ampuller yer almaktadır. Özellikle ayarlanabilir yapısı ile birlikte odaklama özelliği geliştirilmiştir. Yuvarlak yapıda olması, odaklanacak bölgeyi çevreleyen aydınlatması için dizayn edilmiştir. Led ring profesyonel çekimler için oluşturulmuş profesyonel bir halka ışıktır. Farklı renkte olması işin eğlenceli kısmını da size sunabilmek içindir. Ancak klasik modellerde beyaz, kırık beyaz ve sarı olmak üzere ü. Renk bulunmaktadır. Bu renkler + ya da – ile artırılıp azaltılabilir. Kolaylıkla ışık tonu ayarı, kontrast ayarı yapılabilir.

 

Ring Light 14 İnch

Ring Light 14 inch ve 2 mt. Uzunluğunda olan youtuber ışığıdır. Kuaför çekimleri, makyaj çekimleri, ajans çekimleri gibi portre ve yakın çekim ağırlıklı da kullanılmaktadır. Dairenin ortasında yer alan boşluğa akıllı cep telefonu konulabilir olması kişinin kendi kendini de kolaylıkla çekebilmesi için tasarlanmıştır. İster ön kamera ister arka kamera ile ayarlanabilir. Her akıllı cep telefonuna uygun şekilde yararlanabilen iç telefon tutucusu yer almaktadır. Ortadan çekim yapma olanağı sağlar. Bu sayede mevcut ışığı kameranın yanlarından yansıtır. Çekilen obje ya da kişi için dengeli bir oran ile her bölgenin kolaylıkla ışık aşmasını sağlar. Özellikle ışık yapısının ayarlanabilir olmasıyla birlikte ve farklı renk seçeneklerinin sunulması ile birlikte birçok kişinin evinde yer alan ışık haline gelmiştir.

 

Telefon Ring Light

Telefon Ring Light ile birlikte akıllı cep telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun kolay, pratik ve profeysonel bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Her boyutta telefon ile uyumludur. Ring light ile zarif dolgular ile çekimlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Portre ve headshot çekimleri için, youtube canlı yayın akışı için kendi video ve fotoğraf çekimleriniz için kullanabilirsiniz. Güvenilir bir çalışma sağlaması ve profesyonel çekim kalitesi ile artırılmış gerçeklik hissi verilir. Ev ortamında da artık stüdyo ve ajans çekimleri yapabilmek mümkün olacaktır. Işık nesne üzerine tam donanımlı ve verimli nitelikte gelmektedir. Ürün fişe takılarak çalışmaktadır. Ancak priz aparatı ürün içerisinde çıkmamaktadır. Usb kablosu ile birlikte, laptop ya da tablete takılarak da elektriğin olmadığı yerlerde ışık çalışmaları yapılabilir. Bu açıdan bakıldığında işlevsel bir üründür.

 

Ring Fill Light

Kamera merceğinin çevresinde dairesel bir etki ile profesyonel çözümsel süreçler sunan ring fill light ile artık daha kolay ve daha popüler çekimler sağlayabilirsiniz. Birkaç tane alarak çevrenizde şekillendirebilir ve flash özelliğin, kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir yapısı ile boyu uzayıp kısalabilir. Ayrıca yukarıdan çekim ya da aşağıdan yukarı şeklinde çekim yapabilmek için de yukarı aşağı şekilde ayarlanabilir yapısı bulunmaktadır. Ürün boyu iki metreye kadar çıkabildiği için farklı boyutlarda çekim yapabilme imkânına sahip olabilirisiniz. Tek bir ring light ile ya da birkaç ring light ile farklı profesyonel çekim çalışmaları sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Ev tipi stüdyo çekimleri için sizler de bu konudan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Ring Light Fiyat

Ring Light fiyat belirlemesi yaparken ürünün kullanışlılığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatına göre oldukça fazla şekilde performans gösterebilir. Yani uygun bir üründür. Göstermiş olduğu performans ise fiyatından çok daha üsttedir. Teknoloji çağında olmamız nedeni ile sosyal medyaya sık sık fotoğraf koymamız, youtube ile ilgilenmemiz vs. nedeni ile sizler de bu ışığa sahip olabilirisiniz. Özellikle kullanım açısından bakıldığında size uygun fiyat aralığında stüdyo kalitesinde çekim imkânı sunduğu için son derece önemli çalışmaları bulunmaktadır.

 

14 inç Ring Light

14 inç ring light sizlere kaliteli bir fotoğraf ve video çekimi imkanı sağlamaktadır. Moda çekimleri, makro çekimler, headshot çekimler, portre çekimler için eşsiz deneyimler yaşamanıza yardımcı olacaktır. Gölgeleri yumuşatan ışık dağılımları ile bu alandaki zarif çekimleri sizler de keşfedebilirsiniz. Son dönemin renkli ışıkları ile birlikte çılgın çekimler yapmak için de gene aynı ışıkların renkli versiyonlarından yararlanmak mümkün olmaktadır.

 

Selfie Ring

Selfie Ring ile birlikte sizler de kaliteli selfie çekimleri yapabilirsiniz. Daha güvenilir ve daha sağlıklı çekimler için bu noktadan her zaman yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve garantili ürünler ile birlikte çekim etkisini bir de bu alanda denemelisiniz. Kimseden yardım almadan tek başınıza çekim yapabileceğiniz eşsiz alanların yaratılması bu noktada mümkündür.

 

Ring Light Youtube

Ring Light Youtube yakın çekimlerde ya da uzak çekimlerde sizlere kaliteli bir çekim efekti sunma konusunda yardımcı olmaktadır. Bu alandan incelendiği zaman güvenilir ve sağlam yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Beyaz, kırık beyaz ve sarı yani gün ışığı olmak üzere üç çeşit türü bulunur. Bu üç tür içinde ışık ayarı yapabilmek mümkündür. Bunun dışında sarı, yeşil, mavi gibi birçok farklı renkte Youtube için eğlenceli vakit geçirmek adına çekim yapmanıza yardımcı olur. Yatay ya da dikey şekilde telefonu içindeki telefon tutucuya yerleştirirsiniz. Kamera çekimlerinizi ya da fotoğraf çekimlerinizi bu sayede ışık yardımı ile yapabilirsiniz. Karanlık ve kör nokta kalmadan çekimler sağlarsınız. Yüzün her tarafının aydınlanmasını ve mat bir görüntü elde ederek daha net çıkmanızı kolaylaştıran unsurları içermektedir.

 

Selfie Lamp

Selfie Lamp sizlerin kolayca selfie çekebilmesine yardımcı ürünlerdir. Ayarlanabilir boyutu ile birlikte telefon tutucu özelliği ile birlikte kaliteli ve birbirinden kolay, pratik ürünleri bu alanda bulabilmek mümkün olabilmektedir.

 

Led Selfie

Led Selfie denilince akla gelen Ring Light ile birlikte sizler de hayalinizde yer alan selfie fotoğraflarını kolaylıkla çekebilirsiniz. Ön kamerayı açarak, kamera tutucu yardımı ile birlikte tek başınıza daha kaliteli selfieler çekebilirsiniz. Özellikle bu sayede daha güvenilir ve profesyonel alanda sunulan imkanlar ile sizler de led ışığı farklı ışık ayarı ve renklerde kullanarak birbirinden eşsiz özellikte güzel ve kaliteli selfieler çekebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.