Sanal Gerçeklik Gözlükleri | VR Gözlük | Zore Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal Gerçeklik Gözlükleri gelişen teknolojik imkânları oynanan oyunlarda, izlenen video ve filmlerde daha kaliteli bir gerçeklik hissi sunması ile ön plandadır. Teknolojiden beklenti gerçeklik hissidir. Ne denli kaliteli olursa o kadar fazla ve iyi kalitede görüntü ortaya çıkabilmektedir. Sanal gerçeklik gözlükleri kendine özgü bir taraşımı ile ortaya çıkmaktadır. Bu gözlüklerin Playstation, Xbox ya da akıllı cep telefonları ile uyumlu olabilmeleri, mevcut aynı marka TV ile uyumlu olabilmeleri teknolojik çağı yakalamamıza vesile olmaktadır. Hangi amaç doğrultusunda ve nerede kullanılması uygun ise sanal gerçeklik gözlükleri bu şekilde sizlere profesyonel bir kolaylık sağlamaktadır. Sadece eğlence amaçlı değil, tıp sektöründe ve eğitim sektöründe de kullanım alanı bulmaktadır. Bu sayede daha somut veriler ışığında bilimi de etkileyen çalışmaları sunmaktadır. Ancak daha çok eğlence ve oyun amaçlı kullanım sağladığı görülmektedir. 

Sanal gerçeklik gözlükleri tasarımları oldukça gelişmiştir. Minimal tasarımlar sayesinde daha hafif ve daha kullanılabilir özellikte olanları piyasaya sürülmektedir. Bilgisayar destekli olarak ya da akıllı cep telefonu destekli olarak uygun kalite koşullarında çok fazla marka ve modele ait ürün bulabilmek mümkündür. 

Sitemizde bulunan Zore markasının ürünleri bulunmakta ve bunlar şu şekilde ;

 • Zore G05 VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G06 VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G07E VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G04E VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G06A VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G04BS VR Shinecon Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 • Zore G06EB VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

ürünleri sitemizden 99.99TL den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Her zaman Teknolojiyi ayağınıza en ucuza getirmekten gurur duyuyoruz. 

Neden Zore markasının ürünlerini tercih etmeliyiz?

Daha önce sanal gerçeklik gözlüğü kullanmış kullanıcılar bilirler ki belli süre kullanım sonrasında sağlık problemleri ortaya çıkmakta ve bunlar şu şekilde.

 • Geçici süre körlük
 • gözde karıncalaşma
 • mide bulantısı
 • baş dönmesi 

gibi genel olarak bu belirtiler görülür, Zore markasında bu sağlık problemleri en az seviyeye indirgenmiştir. Kullandığı mercekler 1. sınıf olmakla birlikte uzun süre test edilmiş ürünlerdir.

VR Gözlükler

VR gözlükler farklı boyutta gerçeklik özelliğine sahiptir. Sanal gerçeklik ortamları ile birlikte farklı bir boyuta yolculuğa çıkarsınız. Bu gözlüğü takan kişiler, gerçeklik hissini yoğun şekilde ortaya koymaktadır. VR gözlükler ile birlikte ortak katılımlı ortamlar yaratılır. Bu sayede birçok katılımcı ortak katılım ile bu sanal gereklik gözlüklerini kullanarak birbiri ile etkileşime girer. Sanal evrenler oluşturulması ve fiyatı ile de ürünün profesyonelliğini gösterdiği görülmektedir. Zore VR gözlüklerine ucuza sahip olurken, öte yandan sağlığınızı bozacak etkenler ortadan kaldırılmıştır. Bir çok VR gözlüklerde mide bulantısı, geçici süre körlülük, gözde karıncalanma ve daha fazlası olmakta fakat Zore gözlüklerinde bu en az seviyeye indirgenmiştir. 

Sanal Gözlük

Sanal gözlük, sanal gerçeklik ortamında kullanılır. Bu ortamlarda kullanılmak üzere, oyun oynama, video izleme ve etkileşimde bulunmak üzerine üretilmiş gözlüklerdir. Bu sayede teknoloji sayesinde sanal evren içerisinde bir ortamda diğer kullanıcılar ile etkileşim haline girebilirsiniz. Gerçek dünyadaymış hissiyatı ile birlikte sizler de eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu sayede gerçek dünyadan uzakta sanal dünyada kendi gerçekliğinizi kurabilirsiniz. Sanal gözlük kullanarak, her oyunun içerisinde birebir etkileşimli şekilde var olabilirsiniz.

VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü

VR Box sanal gerçeklik gözlüğü en üst düzey kalitede üretim sağlanan gözlük tipleridir. Bu gözlükler ile birlikte diğer ilgili gözlük kullanıcılarından çevrim içi olanları ile etkileşime girmeniz mümkün olur. Bu sayede bir oyunun içerisinde arkadaş grubunuz ile sizler de var olabilirsiniz. Üst düzey gerçeklik ve daha üst düzey teknolojik imkânlar ile VR gerçekliğini sizler de yaşayabilirsiniz. 

Gerçeklik Gözlüğü

Gerçeklik gözlüğü farklı model ve markalar ile bu alanda yerini almıştır. Bütçenize uygun niteliklerde ve teknolojik imkanların oluşturulmasına zemin hazırlar nitelikte sanal gerçeklik gözlüklerini ilgili konuda bu alanda bulabilmek mümkün olmaktadır. Farklı markaların birbirinden farklı ve özel çeşitleri ile birlikte sizler de bu alandaki yerinizi alabilirsiniz. 

Sanal Gerçeklik Gözlükleri Fiyatları

Sanal gerçeklik gözlükleri daha çok eğlence için tercih edilir. Sanal gerçeklik gözlükleri fiyatlarıda sunulan kaliteye ve çalışmaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Her ürünün farklı modelinin mevcut olması ile birlikte sizlere yönelik sütün kalitede hizmet sağlanması ve sunumu kolaylaşacaktır. Her bir sanal gözlüğün hangi amaç ile kullanılacağı farklı yöntemler ile tasarlanmıştır. Bu tasarımlar da ek hizmet olarak fiyatını etkileyen unsurları oluşturmaktadır. Ürünün birbirinden farklı nitelikte donanıma sahip olması, fiyatına yansıyan unsurları oluşturmaktadır. Sizler de markaları inceme sağlayarak, bu marka ve modelleri birbirine bağlı nitelikte olan ürün kategorileri bölümünde bulabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü için sizin belirlemiş olduğunuz kriterleri karşılayan ürün tiplerini tercih etmelisiniz. Bu kriterleri karşılayan ürünlerin fiyatları birbirine yakın olacaktır. Farklı marka ve modellerine ait sanal gerçeklik gözlükleri için sizler de bu alandaki yerinizi alabilirsiniz. 

Zore Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Zore Sanal Gerçeklik Gözlüğü farklı renk ve yapılarda birçok çeşidi barındırmaktadır. Zore markasına ait birçok ürün ayrıcalığını görebilmek için sizler de sitemizdeki son güncellemeleri takip ediniz.  Türk firması olan Zore, 99.99TL den başlayan fiyatlarla bizlere en uygun şekilde hizmet vermektedir. Sanal gerçeklik gözlüğünde bulunan göz koruma mercekleri sayesinde, Gözlerinizin bozulma riski ortadan kalkar ve kesinlikle gözleriniz yorulmaz. Mide bulantısı yapmaz. Sizlere Türk markasının başarısını ucuza sunduğumuz için mutluyuz. 

En İyi Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik gözlükleri her markanın modeline uygun değişim göstermektedir. Kullanım amaçlı oluşturulan modellerde bir markaya ait farklı onlarca çeşit sanal gerçeklik gözlüğü bulmak mümkündür. Her bütçeye uygunluğu ile ve her cihaz ile uyumluluk sağlaması ile sizler de sanal gerçeklik gözlüğünüzü kendi kriterleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygunluğu söz konusu olan bir ürün olduğu için sitemizde, her bütçeye uygun farklı marka ve modellerde sanal gerçeklik gözlükleri bulunmaktadır. Ek cihazlar ile kullanılabilen, yalnız telefon ve tablet ile kullanılabilen, TV ye ya da playstation, Xbox gibi cihazlara bağlanabilen yapıda sanal gerçeklik gözlüklerini burada bulabilirsiniz. Bir ürüne bağlı kalarak ya da bir ürüne bağlı kalmadan direkt sanal gerçeklik gözlüğü ile sanal teknolojik ortama giriş sağlamak da mümkün. En iyi sanal gerçeklik gözlüğü kategorisinde farklı marka ve modelleri bu alanda bulabileceksiniz. 

En İyi VR Gözlük

En iyi VR gözlük ile birlikte VR teknolojisini sizler de sitemizde bulabilirsiniz. Güvenilir, sağlam ve dayanıklı olacak şekilde her alandan uygun koşullarda yararlanmak mümkün olacaktır. 

Viar Gözlüğü

Viar Gözlüğü sanal gerçeklik gözlüğü konusunda teknolojide gelinen son noktadır. Özellikle sanal etkileşim heyecanı ile birlikte daha güvenilir ve daha profesyonel bir çalışma imkânını müşterilerin lehine sunacaktır. 

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Tavsiye

Sanal gerçeklik gözlüğü tavsiye sizlere kendi kriterlerinizi belirleme noktasında yardımcı olmaktadır. Bu nedenle kendi kriterleriniz ile örtüşen tavsiyelere kulak vermek yerinde olacaktır. Sanal gerçeklik gözlüklerinin sunduğu imkânlar ve kapsadığı hizmetler birbirinden farklılık içermektedir. Bu nedenle ilgili alandan yararlanmak için sizler de sitenin popüler ürünlerine göz atamalısınız. 

Everest Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Everest Sanal Gerçeklik Gözlüğü uygun fiyatı ve profesyonel çalışma koşulu ile sizleri bir cihaza bağlanarak gerçek dünyadan alarak sanal dünyaya götürür. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanımında en uygun fiyatlı markadır diyebiliriz. Fiyatına uygun nitelikte sık kullanılan ve tavsiye edilen ürün niteliğindedir. 

Ucuz Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Ucuz sanal gerçeklik gözlüğü ile her bütçeye uygun gözlük bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel nitelikte yer alan sanal gerçeklik gözlükleri ile birlikte bu alandaki yerinizi sizler de alabilirsiniz. Özellikle herkesin kendi bütçesine ve kriterlerine uygun sanal gerçeklik gözlüklerini filtreme yöntemi ve sıralama yöntemi ile birlikte daha sağlıklı şekilde sağlayabilmeniz mümkün olacaktır. Her bütçeye uygun gözük çeşitleri ile birlikte uygunluk ile kaliteyi sizler de burada bulabileceksiniz. 

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kaç Lira?

Sanal gerçeklik gözlüğü kaç lira diye birçok alanda soru sorulmaktadır. Bu durumu şu şekilde açıklamak daha uygun olacaktır. Sanal gerçeklik gözlükleri ile birlikte kalite ve üstün koşullardan yararlanmak adına her fiyata ve her performansa yönelik ürün bulabilmek mümkün olmaktadır. Ortak etkileşimli ürün kullanıcı ya da sadece sanal gözlük olarak eğlence amaçlı kullanım fiyat farkını da gözler önüne getirmektedir. Sanal gerçeklik gözlükleri fiyat aralığını sağlayabilmek için sizler de sitemizden kendi bütçenize uygun nitelikte ürün bulabilirsiniz. 

Sanal Gerçeklik Fiyatları

Sanal gerçeklik gözlükleri birçok marka ve model içerir. Bu seçenekler ile birlikte piyasada mevcut bir çeşitlilik hakimdir. Üst düzey teknolojik imkânlar ile donatılmış ürünlerdir. Kullanım kolaylığı ve rahat yapısı ile eğlence sektöründe var olan yeni nesil bir teknolojik üründür. Artık ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanım alanı bulmaktadır. Tek tık ile açılma kolay kullanım ve bir anda kendinizi başka bir dünyada bulabilme özgürlüğünü sunar. Baş yapınıza göre ayarlayabileceğiniz bantları bulunur. Sağlığa herhangi bir yan etkisi ve olumsuzluğu bulunmayan sanal gerçeklik gözlükleri son yüzyılın icadıdır. Kolay kullanım ve rahatlığı ile birlikte sizlere özgür dünyanın kapılarını aralayacaktır. Sanal gerçeklik fiyatları incelendiği zaman da bu özgür dünyayı sunma kriterlerine uygun olarak geniş bir fiyat aralığı olduğu görülür. Bu durum da her bütçeye ve her kritere uygunluğu için insanların bu ürüne kolay ulaşabilmelerine vesile olur. 

Sanal Gereklik Gözlüğü En Ucuz

Sanal gerçeklik gözlüğü en ucuz arıyor iseniz bu sitede en minimum fiyat ve en üst düzey teknolojik imkânlar ile çeşitliliğe göz atmalısınız. Güvenilir, kaliteli marka ve modellerin uygun kampanyalarını görebilmek için sitemizi sıklıkla takip etmenizi öneririz.  Her zaman en uygun fiyatlı şekilde Zore markasının sanal gerçeklik gözlüğünü 99.99 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En Ucuz Sanal Gerçeklik Gözlükleri

En ucuz sanal gerçeklik gözlükleri bu sitede sizleri beklemektedir. Bu sayede kendi bütçenize uygun ve kendi kriterleriniz doğrultusunda ilgili ürün seçimlerini bulabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünü bulabilmek burada mümkün olmaktadır. Ürün araştırması yapmalı, farklı fiyat çeşitliliğinden yararlanmak gibi ürün çeşitliliğini sağlamak açısından kasmalı ve profesyonel bir çalışmayı bu alanda sizler de uygun koşullarda bulabilirsiniz. En ucuz sanal gerçeklik gözlüğünü bulabilmek için sitenin filtreleme araçlarını kullanmanız yerinde olacaktır ucuzdan pahalıya sıralama gerçekleştirmek ya da filtreleme ile birlikte kendi bütçe fiyat aralığınızı bu alanda bulabilmek son derece önemli olacaktır. 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.