Şarj Aletleri
TA46990
₺369,90 KDV Dahil
₺436,48 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Şarj Aletleri
TA43236
₺744,90 KDV Dahil
₺878,98 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Şarj Aletleri
TA43235
₺658,90 KDV Dahil
₺777,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1

Şarj Aletleri 

 

Gelişen Teknoloji ile birlikte En hızlı ve en güvenilir olanların ayakta kaldığı bu piyasada Tutunan firmaların sırrı tamamen Müşterilerin isteklerini dinleyip Ar-ge ekipleri tarafından, Zamanın hep en iyisini üretmek için çalışmak zorundalar. 

Şarj Aletleri konusunda bir çok çeşit ve tasarımlara sahip olması şu şekilde; 

 

• Hızlı Şarj aleti

• Voltaj korumalı şarj aleti

• minimalist Tasarım

• Telefona göre Voltaj veren Şarj aletleri

Firmalar yeni bir ürün piyasaya sürerken Yukarıda ki verdiğimiz dört örnek sayesinde yol haritası çiziyorlar. 

Özellikle voltaj korumalı şarj aleti konusunda bir çok marka sınıfta kalırken Adını duymadığınız “Zore markası” bu konuda oldukça hassas davranarak, Telefon markası farketmeksizin hızlı ve güvenli şekilde şarj etme özelliği aktif konumdadır. 

Zore markasının bizlere sunmuş olduğu ve sitemizde de yer alan;

• Zore Hızlı şarj aleti

• Zore Araç şarj aleti

• Zore 2 girişli şarj aleti (aynı anda 2 telefonu hızlı şarj etme özellikli)

• Zore batarya şarj aleti

• Zore kablosuz şarj aleti 

ürünler bu şekilde, https://teknosehir.com olarak Zore markasının Bölge bayisi olduğumuzu ve sadece bizim sitemizden indirimli şekilde satın alabileceğinizin bilgisini vermek istiyoruz. 

Aşağıda vereceğimiz bütün aksesuar ürünlerin tamamına sitemizden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Orjinal Şarj Aleti

Her Marka kendine has olarak ürettiği orijinal Şarj aleti mutlaka vardır. Sıfır telefon aldığınızda bir çok marka şarj aletini ücretsiz olarak vermektedir. Bütün markalar bu telefonları kendisine göre üreterek ve uzun süre kullanım sağlamak için voltaj ayarlamalarını ona göre yapmaktadır. Fakat Dünyada ilk kez zore markası şarj aletleri bütün telefon modelleri ile uyumludur. Çünkü Telefonun ihtiyacına göre voltaj vererek güvenli ve hızlı şekilde şarj eder.

 

Zore Şarj Aleti

2004 Yılında kurulmuş ve sürekli kendisini Türk kullanıcıların isteklerine göre geliştiren sayılı kaliteli firmalardan birisidir. Bizde Teknoşehir olarak Zore markasının Bayisi olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü ürettiği ürünler geçekten performans odaklı olmasının yanı sıra uzun süre kullanıma dayanıklı ürünlerdir. Zore Sarj aleti bütün telefon markalarını hızlı şekilde şarj etme özelliğine sahiptir, Sitemizde Zore Hızlı şarj aleti ,Zore Araç şarj aleti,Zore 2 girişli şarj aleti,Zore batarya şarj aleti,Zore kablosuz şarj aleti ürünlerini sitemizden bulabilirsiniz.

 

Pil Şarj Aleti

Genelde kullanıcıların çoğu, Telefonun şarj giriş kısmı bozuk olduğu için çift batarya kullanmak zorunda kaldıkları için pil şarj aleti ürünleri kullanma gereği duyuyorlar. Sitemizden Bu ürüne 39.90 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bataryanızı güvenli şekilde şarj ederek kesinlikle şişirme yapmaz ve Zore markasının imzası bulunmaktadır. 

 

Type- C Şarj Aleti

Günümüzde ki bir çok şarj aleti, type c girişlidir. type c şarj aleti bir çok model ve marka olmakla birlikte, telefon modelimize ve modeline göre farklı type c şarj aleti tercih etmemiz gerekli. Telefonunuza zarar vermeyen, doğru voltaj veren ürünlere yönelmenizi tavsiye ederiz.

 

Hızlı Şarj Aleti

18w, 30, 33w gibi ekstra hızlı şarj aleti mevcut. Günümüz telefonları artık bu hız konusunda sürekli kendisi ile yarışır oldu.  Bir çok marka artık 15 dakikalık şarj ile 2 saat ekran süresi veren telefonlar üretmekte. Fakat 15 dakikalık şarj ihtiyacını hızlı şarj aleti ile sağlamakta. Bu yüzden her zaman telefonumuzun ihtiyacına göre şarj cihazı seçmeliyiz. Telefonumuzun ihtiyacına göre şarj aleti seçmeliyiz aksi taktirde cihazımız ve biz zarar görebiliriz. 

 

Şarj Aleti Koruyucu

Şarj kablosunun kırılmasına, Şarj cihazının ise darbelere karşı ekstra koruma sağlayan şarj aleti koruyucu sayesinde tercih edilmektedir. Telefon aksesuarlarını uzun süre kullanabilmek için koruyucular kullanmak zorundayız. Telefonumuz kadar şarj aletini korumamız gerekli.

 

Batarya Şarj Aleti

Eski veya yeni bataryalarımızı şarj etme gereksinimi duyuyoruz. Zore markasının üretmiş olduğu batarya şarj aleti sayesinde hiçbir model batarya ayrımı yapmadan hızlı ve güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bataryanızın ihtiyacına göre ayarlamalar yapmak.

 

Araç Şarj Aleti

Seyahat esnasında telefonumuzu ve giyilebilir teknoloji ürünlerimizi şarj etmek için araç şarj aleti tercih etmeliyiz. Sitemizden araç telefon aksesuarlarını indirimli şekilde satın alabilir ve memnun kalmadığınız taktirde  7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Telefon Şarj Aleti

Telefon modeli farketmeksizin telefonumuzu uzun süre kullanabilmek için telefon şarj aletiihtiyacımız olmakta. Telefonumuzu riske atmadan doğru telefon şarj aleti seçimi yapmalıyız. Telefonumuzun kitapçığında bilgileri sitemizde aratarak doğru ürünü satın alabilirsiniz. 

 

şarj makinesi

Türkiye de Şarj aletinin diğer ismi şarj makinesi olarak geçmekte. Aslında ikisi de aynı ürünü temsil etmektedir. Uygun fiyatlı şarj makinesi ürünlerini sitemizden bulabilirsiniz. Zore markası her zaman öncü markaların lideridir. 

 

Çoklu Şarj Aleti

Birden fazla telefonumuzu aynı anda hızlı şekilde şarj etmek için çoklu şarj aleti tercih etmemiz gerekli. Usb girişli olan çoklu şarj aleti sayesinde type-c veya diğer telefonları şarj etmenize olanak sağlar.

 

Akıllı Saat Şarj Aleti

Giyilebilir teknoloji günümüzde yaygınlaşmaya başladı. Gün boyunca bizi takip eden ve en son analizleri görebileceğimiz şekilde kodlanmış Akıllı saatler sayesinde artık daha güvendeyiz. akıllı saatlerde sürekli çalışabilmesi için akıllı saat şarj aleti gereksinimi duyarlar. Akıllı saatlerin çoğu Type-c ile şarj olmaktadır 

 

Kablosuz Şarj Aleti

Teknoloji gelişmekte, Kablo derdinden kurtulduk fakat bu özelliği telefonumuzun desteklemesi gerekli. Sadece telefonumuzu koyduğumuz da hızlı ve güvenli şekilde şarj etmek için bu ürün kullanıcıları büyük dertten kurtarmıştır.

 

Taşınabilir Şarj Aleti

Tasinabilir şarj aletinin diğer ismi ise power bank olarak geçmektedir. Nerede olursanız olun Telefonunuzu veya şarj ihtiyacı duyan bütün aletlerinizi hızlı şekilde şarj edebilirsiniz. 

 

Hızlı Şarj Başlığı

Bütün telefon üreticilerinin telefonlarını artık hızlı sarj adaptörü ile beslemektedirler. Her sekmentte  hızlı sarj adaptörü markası bulunmaktadır. Fakat cihazımız için en iyisini tercih etmeliyiz. 

 

18w Şarj Aleti

Bir çok telefon üreticisi artık 18w şarj aleti ile telefonları şarj etme kolaylığı sağlamaktadır. Zore markasının üretmiş olduğu 18w şarj aletini indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda her ay paylaştığımız kuponları girerek daha fazla ürünü daha ucuza alabilirsiniz.

 

Araba Şarj Aleti

Yolculuk esnasında kullandığımız telefonları veya diğer cihazları şarj etmek için araba şarj aletikullanmalıyız. Sadece arabalara özel üretilmiş olan araba şarj aleti sayesinde telefonumuzu hızlı şekilde şarj edebiliriz. Ucuz fiyatlı ürünlere yöneldiğinizde hızlı şarj özelliği kalkmaktadır.

 

Şarj Aleti Fiyatları

Kablo ve hızlı şarj adaptörü ile birlikte, şarj aleti fiyatları sitemizde 69,90 TL den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Merdiven altı ürünlerin çoğu 15 TL den başlamakta fakat telefonunuzun patlama riski vardır. Sağlığınız her şeyden önemlidir.

 

Güneş Enerjili Şarj Aleti

Genelde kampçıların kullandığı bu hayat kurtarıcı ürün güneşin olduğu her yerde cihazlarınızı sınırsızca ve ücretsiz şekilde şart etme olanağı sağlar. güneş enerjili şarj aleti ebatlarını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca güneş enerjili şarj aleti ve Power bank ile bir kere para ödeyerek yıllarca ücretsiz elektirik sahibi olabilirsiniz.

 

Şarj Başlığı

Bir çok boyutta şarj başlığı bulunmakta. Her markanın farklı tasarımlarını görmekteyiz. Type-C Şarj Başlığı, Orjinal şarj başlığı gibi ürünleri sitemizden bulup satın alabilirsiniz.

 

Andorid Şarj Aleti

Genel olarak android şarj aleti Type-C olmaktadır. En yaygın olarak kullanılan bu üründür. Zore markası bu konuda Ar-ge ekibi ile android şarj aleti konusunda rakiplerinin önüne geçmek için yıllardır çalışmakta.

 

30w Şarj Aleti

Xiaomi , Samsung, oppo, iphone, mi, Realme gibi markaların artık 30w şarj aleti tercih eden telefon üretmekte. Bu yüzden 30w şarj aleti fiyatları oldukça pahalı. Sadece telefonunuzun orjinal markalı ürünlerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

 

33 watt Şarj Aleti

33 Watt şarj olayını sadece Mi, poco, Zore, Xiaomi markalarının şarj aletlerini tercih etmelisiniz. Aksi taktirde telefonunuzun güçlü şarj ihtiyacını karşılayamazsınız.  33 watt şarj aleti sayesinde telefonunuzu ortalama yarım saat içerisinde %100 olarak şarj etmenize olanak sağlar. 

 

Kablosuz Şarj Aleti

Kablosuz şarj özelliği indüksiyon yolu ile kablo olmadan sadece aletin cihazın üzerine telefonunuzu koyarak şarj olmasına olanak sağlayan üründür. Telefon içerisinde bulunan manyetik alan sayesinde   bu kablosuz sarj cihazı ile eşleşerek şarj olmasını sağlar

 

Şarj Aleti İphone

İOS işletim sistemi telefonlara uygun şarj aleti iphone tercih edilmekte. Bütün apple ürünlerinde frekans koruması olduğu için mutlaka orjinal ürünlerini tercih etmek zorundasınız. Fakat zore markası Apple frekans olayını aşarak güvenli şekilde şarj aleti iphone ürününü piyasaya sunmuştur.

 

 

ince uçlu şarj aleti

Nokia Edge internetli telefonlara geçiş yaparken şarj aletlerinide inceltti. Halen daha bir çok nokia kullanıcısı ince uçlu şarj aleti arayışı içinde. Askerlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. 

 

Akıllı Şarj Aleti

Dünyada sadece Zore markasının üretmiş olduğu akıllı şarj aleti sayesinde telefon modeli farketmeksizin, Voltaj ayarlaması yapmaktadır. Siz sadece sarj kablosunu cihazınıza takın ve gerisini Zore markasının güvenilirliğine bırakın. 

 

Nokia Şarj Aleti

Ülkemizde en çok kullanılan (2010 yılına kadar ) telefon markası Nokia olmakla birlikte birden fazla şarj aleti çıkartmıştır. Belirli yıllarda ürettiği telefon modelleri ile kendisine ait toplam beş adet farklı kablosuz sarj cihazı bulunmaktadır. Sitemizden bu beş farklı şarj aletlerine ulaşabilirsiniz.