Sony | Sony Telefon Kılıfı | Sony Ekran Koruyucu | Sony Silikon Kılıf | Sony Lens Koruyucu

İlk kez Türkiye ye 28.03.1990 tarihinde giren ve Türkiye de ilk olarak sony walkman mp3 çalarlar falan derken büyüyüp giden sayılı firmadan birisi. 

Gelişen teknolojiye sürekli ayak uyduran ve yatırımları ile herkesi büyüleyen ender markalardan birisi. 

Yıl 2005 falan olduğunda Sony Televizyon konusunda yatırım yaparak Türkiye iç piyasasında oldukça satış yapmış ve Japon kalitesinin her zaman daha dayanıklı ve daha kaliteli olduğunu bu şekilde vurgulamıştır. 

Türkiye de artık, Japon markalarının tamamı en sağlam ürünler olarak bilinir. Çin ise tam tersi simgeler. 

Akıllı telefonların piyasaya girmesinden sonra Sony 2008 yılında ilk akıllı telefonunu Xperia X1 olarak piyasaya giriş yaptı.

Su geçirmez özelliği ile o dönemin en çok satılan telefon modelleri listesine adını yazdırdı. 

Türkiye de her zaman sevilen markalar arasında ve ismi jenerik olmasından dolayı sürekli akıllara gelmektedir. 

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye dede  yapmış olduğu yatırımlar ile ön plana çıkmış ve Sony akıllı telefon modellerinin aksesuar dağıtımını Zore markasına vermiştir. 

Zore markası Türkiye asıllı olmasından dolayı Türk halkının çıkarlarını koruyarak Her zaman %100 uyumlu ve orijinal ürünler piyasaya sürmüştür.

Sony telefon kılıfı, Sony Ekran Koruyucu, Sony Silikon Kılıf, Sony lens koruyucu ve daha fazlası için teknosehir.com.

 

Sony Firması hakkında bilmedikleriniz.

 • 1985 yılından beri 21 tane Farklı ortaklığa imza atmıştır. 
 • 20 yılda dünya genelinde 500 den fazla ödül aldı. 
 • 10 farklı ülkede üretim fabrikası bulunmaktadır. 
 • Ar-ge Sistemi oturmuş En köklü firma.
 • 7 mayıs 1946 da Japonya da kuruldu. 

 

Sony Akıllı telefon aksesuarları

Sitemizde sizin telefon modelinizin markası fark etmeksizin koruma sağlayacak bütün aksesuarları bulabilirsiniz. 

Sony Akıllı telefon aksesuarları %100 orijinallik garantisi ile Tekno şehir olarak bu kategorilerde ürünleri indirimli olarak sizlere sunmaktayız. 

 • Sony silikon kılıf  
 • Sony kapaklı kılıf  
 • Sony silikon kapak  
 • Sony nano ekran koruyucu 
 • Sony saat ekran koruyucu  
 • Sony kamera lens koruyucu
 • Sony seramik ekran koruyucu 
 • Sony akıllı saat kordon
 • Sony şarj aleti 
 • Sony kırılmaz ekran
 • Sony ekran koruyucu 
 • Sony batarya
 • Sony USB kablo
 • Sony Power bank 

Sitemizde Sony markalı telefonların tamamını sitemizde bulabilirsiniz. İndirimli ve ücretsiz sahip olmak için referans sistemimize katılmayı unutmayınız. 

 

 

Sony Silikon Kılıf  

Günümüzde binlerce adını dahi duymadığımız silikon kılıf üreticileri mevcut. Türkiye piyasasında Türk kullanıcılar fiyat konusunda en ucuzunu aldığı için sağlığının ne kadar tehlikede olduklarının farkında değil. Sony silikon kılıf üretilmeye başlandığından beri Zore markası Türkiye iç piyasasına kaliteli ürünler sunmaya başladı. Zore markası Sony telefon modelleri ile %100 uyumlu silikon kılıf sunmaktadır. 

 

 

Sony Kapaklı Kılıf  

Toz ve Suya karşı ekstra korumalı olan IP66 sertifikalı Sony kapaklı kılıf artık karşımızda. İndirimli şekilde satın almak için tekno şehir sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Zore markası Sony ürünlerinin satışını üstlendiği için kafa karışıklığına sebep olabilir. 

 

 

Sony Silikon Kapak  

İnce yapısı sayesinde telefonunuzun arka kapak kısmını geçirilerek kullanılır ve darbelere karşı ekstra koruma sağlar. Silikon esnek yapısı ile sararma , kırılma ve kopma gibi etkenleri ortadan kaldıran Sony silikon kapak zore markasının da desteği ile indirimli olarak satışa sunulmuştur. Sitemizden renk ve farklı desen çeşitlerini satın alabilirsiniz.

 

 

Sony Nano Ekran Koruyucu 

Nano Ekran koruyucular, Diğer koruyuculara göre daha esnek, %90 daha kırılmaz ve daha ince yapıya sahip oldukları için en çok tercih edilen aksesuar çeşididir. Sony nano ekran koruyucu kendi kullanıcılarını daha da güvene almak için uygun fiyatlı olarak piyasaya sürmüş ve Zore markalı ürünleri de alabilirsiniz.

 

 

Sony Saat Ekran Koruyucu  

Sony akıllı telefonları, Akıllı saatleri ile tam uyumlu yapıp piyasaya sunduğundan beri, Hayatımız oldukça güzelleşti ve kolaylaştı.  Günlük hayatta darbelere karşı saatimizin ekranını korumamız gerekli. Bu yüzden Sony saat ekran koruyucu tercih etmeliyiz. Sony Japon harikası ürünleri uygun fiyatlı sitemizden bulabilir ve indirimli olarak satın alabilirsiniz.

 

 

Sony Kamera Lens Koruyucu

Gelişen Teknoloji ile birlikte artık kameraların bombeli olmasından dolayı çizilmeler oldukça fazla oluyor. Telefonumuzu herhangi bir yere koyduğumuzda veya cebimizde hareket halindeyken çizilme, kırılma, çatlama olasılığı oldukça fazla.  Ufak bir çizik dahi düzgün fotoğraflar çekmemize engel olmaktadır. Bu yüzden Sony akıllı telefonlarımız da Sony kamera lens koruyucu tercih etmeliyiz.

 

 

Sony Seramik Ekran Koruyucu 

Normal ekran koruyuculara göre Seramik yapısı daha güvenli ve koruyucudur. Sony seramik ekran koruyucu kendine özel bileşeni ile ekstra güvenlik sağlayan ve esneyen yapısı ile telefonumuzu daha fazla darbelerden korur. Sony bu konuda uzman ve zaten Japon ürünlerini sorgulamamak gerekir.

 

 

Sony Akıllı Saat Kordon

Sony, Günümüzde ki en iyi teknoloji üreticilerinden birisi, 1947 yılından beri sürekli müşterilerin isteğine göre hareket ettiği için bu kadar dünya çapında tutulan firma olmuştur. Sony akıllı saat üretirken şekillendirilebilir kordon çeşitleri ile günlük zevkinize göre alıp kullanabilirsiniz. Sony akıllı saat kordon çeşitliliğini renk, boy, metal gibi özelliklerle ekstra olarak destekleyen Zore markası, Türkiye pazarına oldukça sağlam kordon çeşitleri getirerek, Sitemizde satışa sunmuş durumda.

 

 

Sony Şarj Aleti 

Diğer marka telefon üreticilerinin kullanıcı ayırt ettiğini biliyor muydunuz? Sony şarj aleti kesinlikle marka/model ayırt etmeksizin bütün telefonları korumalı şekilde şarj eder. Ayrıca hızlı şarj özelliği destekleyen telefonların isteklerine göre voltaj ayarlaması yaparak, kesinlikle bataryayı öldürecek şekilde şarj işlemi yapmaz.

 

 

Sony Kırılmaz Ekran

Ekran koruyucu ve kırılmaz ekran arasında hiçbir fark yoktur. Sadece ülkemizde ki telefon kullanıcıları bu tarz hitap etmektedirler. İkisinin arasında kesinlikle fark olmayan ve marka modele göre değişkenlik gösteren, kalite sınıfını da fiyatı belirleyen kırılmaz ekran koruyucular günümüz teknolojisinde artık en çok tercih edilen aksesuarlardır. Sony kırılmaz ekran bir Japon harikası ve en güçlü bileşene sahip kırılmaz ekran üreticisi.

 

 

Sony Ekran Koruyucu 

Günümüzde binlerce telefon markası mevcut hemen hemen hepsi aynı görüntüye ve büyüklüğe sahip. Günlük hayatta birden fazla senaryo yaşayıp görüyoruz. Telefonumuzu her zaman düşürme ve kırılma ihtimalimiz mevcut. Sony ekran koruyucu kendi kullanıcılarını düşünen ve uygun fiyatlı şekilde Türkiye iç piyasasında satışa sunan kaliteli ve güvenilir marka. Zore markası ürünleri Sony ürünleri ile birebir uyumludur.

 

 

Sony Batarya

Patlamalara karşı en güvenli batarya üreticisi Sony diyebiliriz. Çünkü bir çok bilindik markaya Devre ve voltaj korumalı ürünler sunduğu için herkesin telefonu ne olursa olsun, Batarya kısmında veya telefonun herhangi bir noktasında Sony markasının imzası bulunmaktadır. Sony batarya konusunda Ar-ge ekibi ile bütün güvenlik önlemlerini alarak ilerleyen, Bütün testlerden geçtikten sonra ürünü sunan bir firma.

 

 

Sony USB Kablo

Sony kalitesi her geçen gün kendini kanıtlamakta. Japon teknolojisi şimdi plastik usb kablosu ile birleşti. Son teknoloji ürünü olan Sony USB kablo rakiplerini geride bıraktı çünkü, Sony artık bakır iletken tel kullanmıyor. Eski tip iletken teller belli bir süreden sonra kopma yaptığı için Sony bu konuda önlemini almış durumda.

 

 

Sony PowerBank 

Birden fazla boyutlarda ve mah kapasitesi tercihi ile piyasada en sağlam ürün sunan Sony Power bank ürünleri , 3.000Mah , 5.000 mah, 7.000 mah ve 10.000 mah olarak piyasada satışa sunulmuş durumda fakat özel olarak Dünya genelinde sayılı olarak üretilip piyasaya sürülen 20.000 mah lık sony power bank bulunmaktadır.

#Sony telefon kılıfı, #Sony Ekran Koruyucu, #Sony Silikon Kılıf, #Sony lens koruyucu 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.