Turkcell T50 Silikon Kılıf | Turkcell T50 Kapaklı Kılıf | Turkcell T50 Cep Telefonu Kılıfı

Kalınlığı 7.8 mm olan ve ince, şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Turkcell T50 akıllı telefon 5 inçlik geniş bir ekrana sahip. Ayrıca güçlü ve hızlı performansının olmasının yanında dört çekirdeklidir. 4G internet teknolojisini destekliyor olan yapısı sayesinde Turkcell T50 herkes için kolaylıkla ve rahatlıkla kullanıma hazır. 13 megapiksel arka kameraya sahip olması sayesinde dilediğiniz fotografları net ve canlı çekebilme özelliğine sahip olabiliyorsunuz. Arka kamerası sayesinde de gerçek hayatta gözümüzle gördüğünüz gibi fotoğraflar çekebilmeniz mümkün oluyor. Bu sayede istediğiniz an istediğiniz fotoğrafı çekebilirsiniz ve istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Bunun yanında köşeli tasarımı ile oldukça zarif görüntüsü olan Turkcell T50 akıllı cep telefonu kasasının yapısı ile de oldukça sağlam bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca piyasadaki en iyi iletişim sistemini size sunuyor. Android 4.4.2 işletim sistemi sayesinde ve 4G desteği ile oldukça hızlı bir internet bağlantısı kurabiliyorsunuz. Arama olduğunda ya da mesaj geldiğinde bildiriminiz olduğunu göstermek adına yanan bildirim ışığı sayesinde de o an görmediğiniz aramaları veya mesajları takip edebilmeniz için olanak sağlıyor. Turkcell T50 Silikon Kılıf, Turkcell T50 Kapaklı Kılıf, Turkcell T50 Cep Telefonu Kılıfı ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da sizleri bekliyor.

 

Turkcell T50 Özellikleri

Turkcell T50 özellikleri ilk çıktığı yıllarda adından sıkça bahsettiren, Televizyonlar, internet siteleri ve dergilerde sürekli bu telefonun reklamı dönüyordu. Turkcell Yatırımını bu telefonunu üzerine oldukça fazla yatırdı ve sonuç olarak o dönemde, Hem hat satışları hem de telefonun taksitli satılmasından dolayı 10.000 civarında satış hacmini yakalamıştı. Turkcell T50 özellikleri konusunda biraz detaylıca anlatmak gerekirse;

  • 2300 mAh batarya / 8 Saat ekran süresi / 240 saat bekleme süresi
  • 5.0 İnç / IPS LCD / 720x1280 (HD) Piksel 60hz ekran
  • 1 GB ram
  • 16 GB depolama alanı ve Micro SD kart desteği YOK
  • 1.2 GHz / 4 Çekirdek 1.2 GHz ARM Cortex-A7 işlemci
  • Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi
  • Sensörler : Pusula, Yakınlık Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, İvmeölçer

 

Turkcell T50 Oyun Testi

1GB ram ile zamanın en hızlı telefonları arasında yer alan, 2014 yılının neredeyse bütün teknolojiyi bize tam tamına sağlayan telefon modeli diyebiliriz. Şuan dahi farklı bir işletim sistemi yüklenerek Turkcell T50 telefonumuzda rahatlıkla oyun oynayabiliriz. Turkcell T50 oyun testi konusuna bakacak olursak. Bu telefon ile şuan için sadece basit oyunlar oynayabiliriz. Çünkü Android sürümü düşük kalmaktadır.

 

Turkcell T50 Kulaklık

Turkcell T50 kulaklık yüksek kalitelerde bir ses düzeyi sunması ile ön plana çıkıyor. A kalite olup 3.5 mm jack girişi bulunuyor. Ayrıca telefonunuza gelen çağrıları kulaklığınız sayesinde cevaplayabiliyorsunuz ve çağrıları sonlandıra biliyorsunuz. Bunun haricinde müzik dinlerken, film ve dizi izlerken de sunduğu yüksek kalitedeki ses imkanı sayesinde tercih edilebilir bir kullanım sunuyor. Kopmaya dayanıklı silikon kablo yapısı özelliği ile esnek ve yumuşak olması sayesinde çabuk bozulmuyor.

 

Turkcell T50 Batarya

Turkcell T50 batarya özellikleri doğrultusunda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Telefon 2300 mAh kapasitede bataryaya sahiptir. Bunun yanında uzun süreli telefon kullanımlarınız için tercih edilmesi gereken bir batarya özelliklerine sahiptir. Bataryasının çabuk bitmiyor oluşu ve hızlı şarj edilebiliyor oluşu sebebi ile eğer uzun süreli telefon kullanımlarınız oluyorsa kesinlikle tercihinizin bu yönde olması gereken bir batarya olduğunu söyleyebiliriz.

 

Turkcell T50 Silikon Kılıf

Turkcell T50 silikon kılıf kullanma sebeplerimiz arasında kılıfın esnek bir yapıya sahip olması ve şeffaf bir görünüm de sunuyor olması vardır mutlaka. Bu özellikleri ile birçok kullanıcıyı etkiliyor olan silikon kılıf telefonunuzu toza, darbeye, çiziğe karşı yüksek seviyede koruyor. Silikon kılıfın esnek yapısı sayesinde telefonunuzdan istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz ve istediğiniz zaman takabiliyorsunuz. Ayrıca geniş renk seçeneğinin bulunması da kullanıcılar için ilgi çekici oluyor.

 

Turkcell T50 Kapaklı Kılıf

Turkcell T50 kapaklı kılıf için kullanacağınız kapaklı kılıfların birçok avantajı bulunuyor. Örneğin yanınızda cüzdan taşımak istemiyor olabilirsiniz. Bunun için tek bir parça olarak kullanabileceğiniz kapaklı kılıf sayesinde ve içerisinde bulunan bölmeler sayesinde kartlarınız, paranız ve telefonunuzu aynı yerde taşıyabiliyorsunuz. Ya da telefonunuzun darbelere karşı korunmasına çok dikkat ediyorsanız bu kapaklı kılıf tam olarak siz kullanın diye üretilmiş diyebiliriz. Telefonunuzun arka ve ön kısmını koruyor olması sayesinde darbeleri ve çizikleri önlemesi telefonunuza verdiğiniz özen ve koruma için oldukça kullanışlı bir ürün.

 

Turkcell T50 Kırılmaz Ekran

Turkcell T50 telefonunuzun ekranına uygulayacağınız kırılmaz ekran sayesinde telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz. Turkcell T50 kırılmaz ekran Telefonu temiz kullanmak sizin için önemli ise kırılmaz ekran taktırmak mutlaka tercihiniz olmalı. Çünkü bu sayede telefonunuzda oluşabilecek hasarlar minimum seviyeye iner, telefonunuz ilk günkü haliyle kalır. Bu sayede telefonunuzun asıl ekranındaki çizik, kırık oluşmasını engellemiş olursunuz. Ayrıca telefonunuzun kırılmaz ekranında oluşan hasarlar da kırılmaz ekranınızı değiştirdiğinizde o kötü görüntüden kurtulmuş olursunuz.

 #Turkcell T50 Silikon Kılıf, #Turkcell T50 Kapaklı Kılıf, #Turkcell T50 Cep Telefonu Kılıfı

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.