TCL Silikon Kılıf | Silikon Kapaklı Kılıf | TCL Şarj Aleti | TCL Marka Kılıf

 

Global olarak kendilerini her zaman az ama  kaliteli ses getiren ürünler ile piyasada boy gösteren marka olarak bilinir. Türkiye piyasasına ilk girdiği yıllarda her ne kadar tepki görse de fiyat performans olarak oldukça üst segment cihazlar üreten tcl firması Çin de bulunan fabrikası ve çalışanları ile en kaliteli malzemeleri kullanarak Türkiye piyasasında yer alıyor. 

Tcl markası Türkiye de en çok tutulan modeli olarak tcl 10 plus ile eski köklü markalara taş çıkartacak performanslı telefon modeli ile satış rekorları kırmış modelden bahsediyoruz.  Tcl telefon modelleri ile uyumlu zore markası ürünlerini web sitemizde bulabilir ve satın alabilirsiniz. 

%100 orijinal olan ve bütün tcl telefon aksesuarlarını sitemizde listeleyebilirsiniz.  Başlıca sitemizde bulunan TCL aksesuarları şu şekilde : TCL silikon kılıf, TCL kapalı kılıf, TCL orijinal batarya, TCL şarj aleti, TCL usb kablo, gibi ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. 

 

TCL Silikon Kılıf

Telefonun görüntünü bozmayan ve silikon kılıf takılı iken belli belirsiz olan yapısı ile genelde tercih sebebidir. TCL silikon kılıf üretimini sadece  kullanıcılarına özel çıkartmış ve covid-19 döneminde ar-ge çalışmasına daha fazla özen göstererek tcl firması silikon kılıfları üretimini yıllanmış firma zore markası ile anlaşma sağladı. Zore markasının deforme, sararma, solma, kırılma, kopma gibi etkenleri ortadan kaldırdığı için güzel bir ortaklık projesi olmuştur.

 

TCL Kapaklı Kılıf

Günlük hayatta kullanılan telefonların ve her geçen gün hassas olan telefon modelleri ile düşme olasılığı eskiye göre artık %100 artmış durumda. Bu tarz kullanıcıları düşünen Tcl firması, TCL kapalı kılıfüreterek. Sadece kullanıcılarının ulaşabileceği az ve kaliteli bunun yanında uygun fiyatlı ürün çıkartarak kullanıcılarını mutlu etmiştir.

 

TCL Orijinal Batarya

Batarya konusunda her zaman müşterilerine değer veren ve fahiş fiyatlar uygulayan köklü firmalardan uzak durulması gerektiğini bir çok yerde gördünüz ve test ettiniz. TCL orijinal batarya kullanıcılarına çok uygun fiyata sunmuş ve voltaj koruma sistemi ile yoğun kullanımlar sonucunda ısınma probleminden kaynaklı batarya patlamalarını ortadan kaldırmış firmadır. 

 

TCL Şarj Aleti

TCL markası sadece kullanıcılarına özel sunduğu özel voltajlı şarj aleti ile başka telefonları yavaş şarj ederken, kendi telefonlarını full yapma süresi 30 dakikaya kadar düşürmüş konumda. 

Kullanıcılarını memnun eden TCL şarj aleti olumlu yorumları toplayarak bir çok kullanıcının şarj aletinden dolayı bu telefonu almış kullanıcıların yorumlarını görmekteyiz.

 

TCL Usb Kablo

Veri aktarımı konusunda uzmanlaşmış bunun yanında hızlı şarj özelliğine sahip ve usb 3.2 destekleyen TCL usb kablo piyasaya geçtiğimiz aylarda sürdü. Türkiye de sınırlı sayıda getirilen usb kablo elimizde sınırlı sayıda kalmıştır. 

Biz Tekno Şehir olarak %100 orijinal ürünleri tedarik edip satmaktan mutluluk duyuyoruz. Bütün ürünlerimizi kredi kartı ile 3d güvenli ödeyerek alabilir ve 7 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.  Bütün ürünlerimizde iki yıl garanti bulunmaktadır.

 #TCL Silikon Kılıf, #Silikon Kapaklı Kılıf, #TCL Şarj Aleti, #TCL Marka Kılıf

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.