Teknoşehir Neden Wiwu Markasını Tercih Ediyor?

09 Mayıs 2022
Teknoşehir Neden Wiwu Markasını Tercih Ediyor?

Türkiye pazarında oldukça fazla ürün yelpazesine sahip olan wiwu markası, Asıl Fabrikası Çin de bulunan ve üretimlerini telefon aksesuarının yanı sıra bilgisayar aksesuarlarına da özen gösteren ve çıkarttığı ürünler ile bir çok kullanıcının ilgi odağı olmuş durumda. 

Türkiye de en çok tutulma sebeplerinden en büyük etken ise fiyat olmuştur. Fiyatı uygun olmasından dolayı Türkiye iç piyasasında oldukça fazla satıldı ve enteresan şekilde kullanıcı yorumları olumlu şekilde geri dönüş kazanmaya başladı. Wiwu Türkiye wiki hakkında detaylı bilgiyi sadece bizim sitemizden bulabilirsiniz. 

Kaliteli ürünler üretmesinde ki en büyük etkenlerden birisi olan Wiwu şimdilerde kendi kurduğu Türkiye öneri & şikayet bürosu ile bütün Türkiye halkının dönüşlerini ve teknik desteğini en hızlı şekilde sağlayan yapıyı kurmuş durumda.

Wiwu Türkiye piyasasında başlıca ürün yelpazesi gurupları şu şekilde : Wiwu Type-c hub, Wiwu 3 in 1 usb kablo, Wiwu Type-c to HDMI kablo, Wiwu 11 in 1 Type-c hub, Wiwu vga adaptörü, Wiwu ses adaptörü, Wiwu araç telefon tutucu, Wiwu araç şarjı, Wiwu kulaklık, Wiwu laptop standı, Wiwu ipad klavye, Wiwu power bank, Wiwu bluetooth kulaklık, Wiwu stylus dokunmatik çizim kalemi, Wiwu  selfie çubuğu, Wiwu parmak izi okuyuculu asma kilit, Wiwu airbuds bluetooth kulaklık, Wiwu üniversal şarj aleti, Wiwu cep telefonu soğutucu fan, gibi ve daha fazlası ürünleri web sitemizde bulabilir ve %100 orijinal garantisi ile satın alabilirsiniz.

 

Wiwu Type-c hub

Birden fazla giriş ve çıkış kısımlarının olduğu ve şarj etmekten ziyade farklı cihazlar arasında bağlantı kurup veri transferi yapmak için bu tarz cihazlar tercih edilmektedir. Wiwu Type-c hub cihazı sayesinde  Type-c girip birden fazla kullanacağınız cihaza dönüşmektedir.

 

Wiwu 3 in 1 usb kablo

Sizleri 3 farklı kablo taşıma sıkıntısını ortadan kaldıran Wiwu 3 in 1 usb kablo ile artık tek kablo boyutunda üç kablo taşıyacaksınız. Portatif olmasının yanı sıra hızlı veri transferi ve hızlı şarj özellikleri bulunmaktadır. 

 

Wiwu Type-c to HDMI kablo

Bir ucu  Type-c diğer ucu  HDMI olan ve görüntü aktarmak için kullanabileceğiniz akıllı sistemler arasında en üst sırada yer almaktadır. Wiwu Type-c to HDMI kablo ürünlerini sitemizden bulup satın alabilirsiniz. 

 

Wiwu 11 in 1 Type-c hub

En büyük özelliklerinden birisi portatif olma özelliği ile 11 farklı girişi type-c çıkışı ile bağlayabilir veya tam tersine bağlayabilirsiniz. İş  ve öğrenci dünyasına kolaylık sağlayan oldukça minimal bir üründen bahsediyoruz. Wiwu 11 in 1 Type-c hub Bu ürünün girişleri bu şekilde : 4Adet 3.0 USB, 1Adet HDMI, 1Adet VGA,  RJ45 Ethernet, 1Adet 3.5mm kulaklık çıkışı, 1adet çok fonksiyonlu type-c çıkışı HDMI çıkışı 4K - 30 Hz görüntü aktarım kalitesi bulunmaktadır.

 

Wiwu vga adaptörü

Alüminyum gövdesi ile her zaman görüntü aktarım sırasında ısınmaya karşı koruma etkisi bulunduğundan dolayı tercih edilmektedir. Wiwu vga adaptörü ile bütün bağlantıları destekleyen teknoloji sistemi ile birbirine bağlayıp görüntü aktarmanızı sağlayan cihazdır. 

 

Wiwu ses adaptörü

Bütün ses ayarlarını düzgün şekilde yapan, tiz, bas ve sol sağ ses çıkışı ayarlarını dengeleyen , araçlarınızda dahil bir çok alanda sorunsuzca Wiwu ses adaptörü ile müzik dinleyebilirsiniz. Dayanıklı gövde yapısı ile darbeye ve ısınmaya karşı %100 koruma sistemi entegreli wiwu cihazları sitemizden bulabilirsiniz.

 

Wiwu araç telefon tutucu

Araç kullanırken bize en büyük yardımcı telefon aksesuarlarından diğeri de Wiwu araç telefon tutucu ile telefonunuzu sabitleyecek ve dikkatiniz dağılmadan güvenli şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Wiwu akıllı sistemler her geçen gün gelişmesi ile birlikte kablosuz şarj özelliği bulunan araç telefon tutucular bulunmaktadır.

 

Wiwu araç şarjı

Piyasada yer alan bir çok marka üretimi olan Araç şarj cihazı ne yazık ki telefonlarımızı hızlı şarj etme özelliğine sahip değil. Araçların voltaj çıkışları her ne kadar yeterli olsa da hiçbir firma bunu stabilize haline getirmemiş ve Wiwu araç şarjı ile en yeni teknoloji ve ar-ge çalışması ile bu özelliği entegre etmiştir. 

 

Wiwu kulaklık

Marka takıntısı olan kullanıcıların Orijinal ürünler konusunda ne kadar hassas olduğunu herkes biliyor fakat Wiwu kulaklık bu kullanıcıların ön yargısını kırmak için dünya genelinde ilk üçe girecek teknolojilere imza atmış durumda. Birden fazla kulaklık çeşidi bulunan kablolu, bluetooth ve kablosuz gibi özellikli ürünlerde tiz, bas gibi sorunları ortadan kaldırarak ekstra bas özelliği ile dinlediğiniz her şeyi net bir şekilde anlamanıza yardımcı oluyor.

 

Wiwu laptop standı

Alüminyum kasası ile 10kg ye kadar laptop bilgisayarlarınızı kaldırma özelliğine sahip, bunun yanı sıra hava deliklerini kapatmayan Wiwu laptop standı tasarımı ile bilgisayarınız daha rahat hava alacak ve ısınmaya karşı oluşacak sorunları ortadan kaldıracak.  Bunun yanı sıra 180 dereceye kadar ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

 

Wiwu ipad klavye

Apple ipad klavye konusunda bir çok firma çalışma gerçekleştirmiş fakat Apple kendi çıkarttığı özel yazılım ile sadece kendi ürünlerini tanımaktadır. İki yıllık arge çalışma sonucu Apple’nin sınırlarını ortadan kaldıran Wiwu ipad klavye çıkarttı ve %100 uyumlu şekilde çalışmakta. Sitemizde indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

 

Wiwu power bank

Günlük hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan ve telefona bağımlı yaşayanların vaz geçilmez ürünlerin birisi de power bank’tır.  Kampta kullanılan power bank üretimi dahi piyasasına giren Wiwu power bank voltaj koruma özelliği ile telefona göre voltaj vererek. Telefonlarınızı korumaktadır. 

 

Wiwu bluetooth kulaklık

Teknoloji ilerledikçe kullanıcılar tamamen kablolu hayattan kurtulma isteklerinden dolayı frekans yolları ile bağlantı kurulan diğer bir alan ise kulaklıklarda yer almaktadır. Wiwu bluetooth kulaklık hem bilgisayar kulak üstü kulaklık içinde hem de normal günlük hatta kullandığımız minik görünmeyen yapılı bluetooth kulaklıklar üretmektedir.

 

Wiwu stylus dokunmatik çizim kalemi

Bilindik telefon üreticileri cihaz konusunda her ne kadar iyi olsalar bile, cihaz yanında gelen kalem ne yazık ki kullanıcıların isteklerine cevap veremiyor. Özellikle tasarım dünyasında en yaygın olarak kullanılan Wiwu stylus dokunmatik çizim kalemi üretmesinden sonra bütün kullanıcılar direk bu kalemi kullanıp mutlu yorumlar bıraktığı testler sonucunda ortaya çıkmıştır.

 

Wiwu selfie çubuğu

Kolumuzun yetmediği yerde destek aldığımız bazı telefon aksesuarları arasında en çok kullanılan ve en çok satılan Wiwu selfie çubuğu ile bütün sevdiklerimizi artık anılarımızı ölümsüzleştirebileceğimiz. Portatif katlanabilir ve taşına bilir kullanıcıların en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisidir.

 

Wiwu parmak izi okuyuculu asma kilit

Gelişen teknoloji ile artık günlük hayatımız da teknolojinin önemi her geçen gün fark edilir duruma gelmiş durumda. En güzel örneklerden birisi ise Wiwu parmak izi okuyuculu asma kilit sayesinde anahtar taşıma derdinden kurtulup ve sadece sizin açabileceğiniz bir kilit düşünün ve zorlamalara karşı size bildirim gönderen wifi sistemli modelleri de oluşmaktadır. 

 

Wiwu airbuds bluetooth kulaklık

Artık her markanın rahatlıkla farklı isimlerle görebileceğimiz piyasada binlerce ürünler bulunmakta. Fakat ne kadar sağlı sorusuna ne yazık ki birkaç tanesi ayakta kalır. Wiwu airbuds bluetooth kulaklıkile uzun şarj ve baş ağrısı yapmayan özel teknoloji sistemi ile ekstra bas severler için oldukça ilgi odağı olmuş ve rakiplerinin çok önünde olan bir markadır. 

 

Wiwu üniversal şarj aleti

Telefon, bilgisayar, tablet veya başka bir cihazımızı şarj etmek için yüzlerce farklı adaptör ve voltaj çeşitliliği ile kafa karıştıran ürünler var. Bunların tamamını ortadan kaldıran Wiwu üniversal şarj aleti ile bütün cihazlarınızı akıllı voltaj ayarlama özelliği ile cihazlarınız artık en hızlı ve sağlam şekilde şarj olacak.

 

Wiwu cep telefonu soğutucu fan

Genelde oyuncuların sevdiği ürünler arasında yer alır ve oldukça rağbet görmektedir. Isınan telefonların soğumasına yardımcı olan Wiwu cep telefonu soğutucu fan uygun fiyat ve orijinallik garantisi ile sitemizde bulunan sınırlı sayıda ürünlerden alabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.