Turkcell Silikon Kılıf | Turkcell Kapaklı Kılıf | Turkcell Cep Telefon Kılıfları | Turkcell  

 

Ülkemizde 3 büyük operatörler arasında yer alan “Turkcell” Gelişen teknoloji ile birlikte kendini bu değişime adayan ve çıkarttığı telefon modelleri ve aksesuarları ile sağlam,kaliteli, ucuz, sağlıklı ürünlere yönelerek rakiplerinin önüne her zaman geçmiştir. 

Turkcell kendi telefon kullanıcılarına uygun fiyatlı ürünleri hibe edercesine uygun fiyatlık ta ürünler çıkartma. Bunların bazıları ise : Turkcell silikon kılıf, turkcell batarya, Turkcell ekran koruyucu, turkcell cam ekran koruyucu, turkcell  kapaklı standlı kılıf,  gibi ürünleri yurt dışında kendine has kiraladığı fabrika da ürünleri Türkiye de ki kullanıcılarına özel indirimli ve kaliteli ürünleri ülkemize getirmektedir. 

Turkcell Zore markası ile kurmuş olduğu ortaklık sayesinde Turkcell aksesuarları konusunda kaliteli ve portatif ürünleri çıkartıp kullanıcılara sunmak için ortak imza attılar. 

Yıllanmış tecrübelerini birleştiren iki firma Türkiye pazarlarında yer almaktadır. Turkcell Silikon Kılıf, Turkcell Kapaklı Kılıf, Turkcell Cep Telefon Kılıfları, Turkcell ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da sizleri bekliyoru.

 

Turkcell Silikon Kılıf

Kullanıcılara her zaman tutuş hissiyatını ön planda tutan milyonlarca kullanıcıya sahip turkcell, Kendine müşterilerine özel Turkcell silikon kılıf çıkartmışlar ve bakteri konusunda geliştirdikleri özel formül ile renk atma, kararma, soyulma gibi ekstra karışımlar ile sağlam, esnek ve kaliteli ürünler son kullanıcı ile buluşmuş durumda.

 

Turkcell Batarya

Turkcell, Zore firması ile anlaşma sağlandığını belirttik ve sayılı markaların sadece başarabildiği voltaj korumalı batarya sistemi ile ekstra koruma sağlayan Turkcell batarya satışını uzun deneyler sonucunda satışa çıkarttı ve üretimleri sadece kendi telefonlarında kullanıp, kendi kullanıcılarının uzun süreki Turkcell ürünlerini kullanmasını hedeflemiş sayılı firmadır.

 

Turkcell Ekran koruyucu

Turkcell kendi müşterilerinin önemini bir çok kez çıkarttığı ürünlerle dolaylı olarak bizlere bildirdi. Sadece kendi ürünlerini kullanan müşterilerini her zaman kollayan Turkcell, Çinli firma Zore ile anlaşması sonucunda Turkcell Ekran koruyucu ile piyasanın en iyi ürününü sırf rakiplerine hava atmak için bu konuda hassas davranarak en kaliteli ürünü kullanıcılarına sunmuştur.

 

Turkcell Cam Ekran koruyucu 

Gelişen teknoloji ile birlikte telefon modelleri inceldikçe kırılma olayları artış göstermiş durumda. Araştırmalar sonucunda kullanıcıların %99’u çok çabuk kırılan ekran problemlerini dile getirmiş durumdalar. 

Turkcell kendi kullanıcılarına neredeyse uygun fiyatı ile hediye etmek amacı ile Turkcell cam Ekran koruyucu ürünü çıkartmış ve teşekkür dilekleri odağına girmiş firmadır.

 

Turkcell Kapaklı Standlı Kılıf

Kullanıcı odaklı ve istekler doğrultusunda sürekli kendini gelişime sürükleyen Turkcell firması 2000 li yıllardan beri diğer 2 rakibinin önüne geçmiş bulunmaktadır. 

Turkcell kapaklı standlı kılıf sayesinde kullanıcılarına kırılmayan, yıpranmayan ve şık tasarımlı ürünler ile görücüye çıkmış durumda ve bunlara sürpriz ek özellik olarak stand özelliği sayesinde video izlemeyi sevenlerin ilgi odağı olmuş durumda.

 #Turkcell Silikon Kılıf, #Turkcell Kapaklı Kılıf, #Turkcell Cep Telefon Kılıfları, #Turkcell

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.