Vestel Telefon Kılıfı | Vestel Silikon Kılıf | Vestel Kapaklı Kılıf | Vestel Şarj Aleti

Dünyada önde gelen beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında özgün üreticilerden biri olan Vestel Türkiye’ de tv pazarının ve beyaz eşyanın yerli tasarım ve üretimin lideri olarak günümüzde faaliyetlerine devam etmektedir. Vestel 1984 yılında kurulduğundan beri Türkiye de en çok tercih edilen ve sevilen bir markadır. Üretim tesisleri Manisa şehrinde yer alan tek lokasyon da üretim yapan yerli firmamızdır. Ülkemizin ihracat şampiyonu olan Vestel teknoloji ve tasarım alanında harika işlere imza atmıştır.

Her alana da sürekli kendini geliştiren ve uzman ar-ge ekibi ile bütün müşteri yorumlarını dikkate alarak ilerleyen firmadır. 

Bugünlere kadar gelmesinin ve Türkiye de en çok tercih edilen marka olmasında ki en büyük sebeplerinden birisi de budur. Her zaman müşterilerinin iyiliği ve güvenliği için adım atan ve atmaya da devam eden yerli firmamız Vestel, Dünya çapında kendine özel çıkarttığı telefon modelleri ile de söz ettirmekte. 

Vestel telefon konusunda bilindik markalardan bile çok daha iyi özelliklere sahip telefon modelleri çıkartıp bunları da Türk kullanıcılarına uygun fiyatlı sunması ayrı bir incelik. 

Yıllanmış teknolojisi ile Vestel hızlı olması ile güvenlik duvarının sağlamlığı ile bizim için ayrı bir tercih sebebi olarak kullanıcılarını her zaman mutlu etmektedir. Vestel büyük yatırımlar sayesinde büyük övgü toplayan kendi pazarında oldukça ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Harika ötesi teknolojisi ile Vestel elektronik, beyaz eşya ve dijital ürünler alanlarında her zaman kendine hayran bırakıyor. Şimdi sizde en uygun fiyatlara Vestel Telefon Kılıfı, Vestel Silikon Kılıf, Vestel Kapaklı Kılıf, Vestel Şarj Aleti ve daha fazlasına teknosehir.com'dan ulaşabilirsiniz.

 

Tekno şehir olarak hangi vestel telefon aksesuarlarını satıyoruz? 

Vestel markasının ürettiği telefonların Aksesuar dağıtımını üstlenen zore markasının satışa çıkarttığı ürünler ise ; Vestel silikon kılıf, Vestel kapaklı kılıf, Vestel kırılmaz cam, Vestel ekran koruyucu, Vestel batarya, Vestel şarj aleti, Vestel usb kablo  gibi ürünleri web sitemizden satın alabilirsiniz. 

 

Vestel Silikon Kılıf

Türkiye’ de yıllanmış teknolojisi ile Vestel firması tamamen kullanıcıların taleplerine uygun üretilmektedir günümüzde. Farklı model ve seçenekler ile Vestel silikon kılıf en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Vestel firması her zaman uygun fiyat ve desen seçenekleri ile kullanıcıları hep mutlu etmektedir. Silikon kılıf konusunda kırılma – bükülme – kopma ve çizilme gibi etkenleri ortadan kaldırmıştır. 

 

Vestel Kapaklı Kılıf

Sürekli darbe alan telefonlar için inanılmaz kullanımı rahat olan ve Vestel firmasının övgü toplayan ürünlerden birisidir. Günümüzde en çok tercih edilen Vestel kapaklı kılıf farklı model ve renkler ile Vestel ürünlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Oluşacak darbelere karşı bizi yarı yolda bırakmayan Vestel kapaklı kılıf kullanıcılarının vazgeçilmezidir.

 

Vestel Kırılmaz Cam

Şeffaf ve ince yapısı ile Vestel dijital ürünlerin kurtarıcı meleği elbette Vestel kırılmaz cam. Günlük yaşantımızda oluşan darbelere karşı teknolojik ürünlerimizin zarar görmesini engelleyen en güzel ürünlerimizden biridir. Sağlamlığı ile rakip firmaları geride bırakan üründür.

 

Vestel Batarya

Vestel dijital ürünlerimizin kalitesi gibi Vestel batarya da sık kullanımlara rağmen yarı yolda bırakmayan bataryalardan biridir. Kullanılan kapasitesi zamanla azalacaktır fakat Vestel batarya bu konuda da sağlamlığı ile kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Piyasadaki diğer bataryalara göre daha uzun ömürlüdür. Voltaj koruma özelliği ile ısınma durumlarında patlamaya karşı ekstra koruma sağlamaktadır.

 

Vestel Şarj Aleti

Telefonlarımızın kutusundan çıkan şarj cihazları sıkça bozulmaktadır. Bu nedenle piyasadaki kalitesiz şarj aletlerini tercih etmemeliyiz Tamda kalitesini görmezden gelemeyeceğimiz ürün olan Vestel Şarj aleti piyasadaki diğer ürünlere göre daha hızlı şarj ve voltaj dalgalanmalarına karşı rakip firmaları geride bırakmaktadır. Vestel şarj aleti ile cihazınıza zarar vermeden daha yüksek hızda şarj edebilirsiniz. Ayrıca markanın çıkartmış olduğu şarj aleti diğer markalar gibi telefon ayırt etmeksizin hızlı şarj etmektedir.

 

Vestel USB Kablo

Günümüzde teknolojik cihazların bir yerden bir yere aktarım yapmasına ve cihazı şarj etmeye yardımcı olan usb kablolar piyasada kolaylıkla bulmakta sıkıntı çekmediğimiz bir üründür. Pazarda en kaliteli ve güvenilir olan tek ürün Vestel usb kablo tabi ki. USB kablonun diğer kullanım alanı ise veri transferi transferini sağlamaktır. Sitemizden hızlı ve indirimli şekilde satın alabilirsiniz. 

 #Vestel Telefon Kılıfı, #Vestel Silikon Kılıf, #Vestel Kapaklı Kılıf, #Vestel Şarj Aleti

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.