Vivo Y11S Parfe Kapak | Vivo Y11S Silikon Kılıf | Vivo Y11S Kapaklı Kılıf | Vivo Y11S Telefon Kılıfları

Vivo Y11S, 2020 kasım ayında ilk kez piyasaya sürüldü. Büyük ekran severler için 6,51 inçlik ekran boyutu ile bizlere HD+ görüntü sunmasının yanı sıra 60hz ekran yenileme süresi ile rakiplerine taş çıkartacak fiyat performans ürünü diyebiliriz. 3 GB ram, 32 GB depolama alanı ve 8 çekirdekli işlemcisi ile basit oyunlarda akıcı derecede hizmet vermektedir. Vivo Y11S Parfe Kapak, Vivo Y11S Silikon Kılıf, Vivo Y11S Kapaklı Kılıf, Vivo Y11S Telefon Kılıfları ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da en uygun en hesaplı fiyatlarla.

 

Vivo Y11S telefon özellikleri

Vivo Y11S telefon özellikleri ile rakiplerinden daha uygun fiyatlı olmasından dolayı ve ufak çaplı oyun oynayan, oyuncularında dikkatimi çekmiş bulunmakta. Hep birlikte maddeler halinde Vivo Y11S telefon özelliklerini inceleyelim.

  • 8 çekirdekli 8x 1.8 Ghz ARM Cortex-A53 işlemci
  • 3 GB ram
  • 32 GB depolama alanı (Hafıza kartı ile 128 GB ye kadar yükseltme)
  • 5000 Mah batarya kapasitesi
  • 10 W hızlı şarj özelliği
  • Adreno 506 grafik işlemci (basit oyunlar için)
  • 11 saat oyun süresi, 16 saat normal kullanım süresi
  • 6,51 inç Full HD+ 60hz ekran

 

 

Vivo Y11S Ekran Koruyucu

Vivo Y11S model ekran koruyucuları ile ekranınızın güvenliğini sağlayabilir ve tüm darbelere karşı ekranınızı koruma altına alabilirsiniz. Çeşitli kimyasal maddeler ile kuvvetlendirilmiş bir yapıya sahip bu kırılmaz camlar çok yüksek derecede bir darbeye karşı bile dayanıklı olurlar. Yapısında kullanılan birçok madde ile Vivo Y11S model telefonunuzu diğer ekran koruyuculara göre daha güçlü bir şekilde korur.

Tüm Vivo Y11S modellerine uygun olarak üretilen bu ekran koruyucular telefon ekranınızda oluşabilecek çiziklere ve darbelere karşı dayanıklı davranırlar. Sertliği 8-9H olan cama sahip bu ekran koruyucular telefonunuza gelen keskin objelere karşı daha dayanıklıdırlar. Kırıldıklarında ise parçalanmaz, gelen darbeyi içine emerek telefon ekranınızda en ufak bir çiziğin dahi olmasını engeller. Telefonunuzu kullanırken sizleri rahatsızlık vermeyecek kadar ince tasarlanmıştır. Telefon ekranınızı uzun vadeli koruyarak ekran üzerinde iz bırakmaz.

 

Vivo Y11S Parfe Kapak

Cihazınızı daha rahat ve daha güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz parfe kapak kılıfları ile daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ultra seviyede inceliği ile Vivo Y11S modelleri ile tamamen uyumlu olarak çalışır. Ayrıca telefonunuzda bulunan hassas düğmeler için özel tasarlanmış yüksek kenarlar ile düğmeleri koruma altına alır. Kamera bölümünde kameranızı en iyi şekilde korur.

Yapısındaki madde nedeniyle sizlere daha konforlu bir yüzey sağlar. Kolay kolay kirlenmeyen ve kaygan olmayan bir yapısı vardır. Kirlendiğinde ise kolay bir şekilde temizlenebilir. Özel boyalar ile tasarlanmış kenar kısımları ile ilgi çekici bir özelliğe sahiptir. Telefonunuzu yere düştüğünde veya herhangi bir çarpma anından en iyi şekilde koruyarak cihazınıza zarar vermez.

 

Vivo Y11S Nano Kamera Lens Koruyucu

Kameranız ile çekeceğiniz fotoğraf veya videonun çözünürlüğünü hiçbir şekilde değiştirmeyen Vivo Y11S kamera lens koruyucu ile kameranızda oluşabilecek tüm darbeleri engelleyerek telefon kameranızın hasar görmesini veya çizilmesini engeller. Ayrıca kamera üzerinde toz biriktirmez ve Vivo Y11S marka cihazlar için tamamen uyumlu çalışır.

 

Vivo Y11S Silikon Kılıf

Tamamen orijinal bir görünüme sahip olmasının yanı sıra uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Deri silikon yüzeyi ile telefonunuzu ultra seviyede koruma altına alır. Telefonunuza gelen her türlü darbeyi en aza indirerek telefonunuzun hasar almasını engeller. Vivo Y11S cihazlarınıza özel olarak tasarlanmış olduğu için Vivo Y11S model telefonunuza tam uyar. Kolay bir şekilde takabilir ve çıkarabilirsiniz.

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Vivo Y11S Kapaklı Kılıf

Mıknatıslı kapatma kopçası ile daha iyi bir telefon deneyimi yaşatan Vivo Y11S kapaklı kılıfları ile cihazınıza gelebilecek tüm darbelere karşı sizi korur. Ayrıca kapaklı kılıflar ile küçük bir cüzdana sahip olabilirsiniz. Kartınızı veya paranızı koyabileceğiniz küçük gözenekleri ile sizlerin işini birçok açıdan görür. Cihazınızın çizilmesine, kirlenmesine ve darbe almasını tamamen engeller. Kolay takılıp çıkarılabilen tasarımının yanı sıra içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

 

Vivo Y11S Kırılmaz Cam

Ekranınızın herhangi bir şekilde hasar almasını engelleyen Vivo Y11S kırılmaz ekranları sayesinde ekranınıza gelen en büyük darbelere karşı maksimum seviyede korum sağlar. Bu sayede ekranınız çizilmez ve hasar almaz. Kırılmaz ekran yapısında kullanılan maddeler ile ekran en sağlam halini alır. Bu sayede telefonunuzu daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda telefon ekranı üzerinde herhangi bir leke veya kir oluşmaz. Vivo Y11S cihazlarınıza uygun olarak üretilmiştir. Cihazınızı kullanırken sizlere daha iyi bir deneyim yaşatarak telefonunuzu güvence altına alır. Ayrıca kırılma esnasında cihazınıza zarar vermez ve dağılarak güvenliğinizi hiçbir şekilde tehlikeye atmaz.

 #Vivo Y11S Parfe Kapak, #Vivo Y11S Silikon Kılıf, #Vivo Y11S Kapaklı Kılıf, #Vivo Y11S Telefon Kılıfları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.