Vivo Y20S Silikon Kılıf | Vivo Y20S Kapak Kılıf | Vivo Y20S Cep Telefonu Kılıfları

Vivo Y20S, Ekim 2020 yılının sonlarına doğru Türkiye de satışa sunulmasından dolayı bir çok kullanıcı ilk etapta her ne kadar tepkili yaklaşsa da Vivo markası oyuncuları sevindiren fiyat politikası yüzünden oldukça rağbet gördü.

Bu sayede Vivo markasının umduğundan daha fazla satış hacmi yakalayan vivo markası, 3 gün içerisinde 10 bin adetten fazla satılmış ve rakipleri ile yarışacak pozisyona gelmiştir. Vivo Y20S Silikon Kılıf, Vivo Y20S Kapak Kılıf, Vivo Y20S Cep Telefonu Kılıfları ve daha fazlası şimdi en uygun fiyatlarla teknosehir.com'da.

 

Vivo Y20S Özelliklerine maddeler halinde bakalım,

  • Çift hatlı
  • 128 GB depolama alanı
  • 4 GB ram
  • 8 çekirdek (4x 1.8 GHz ARM Cortex-A73 (Kryo 240) ve 4x 1.6 Ghz ARM Cortex-A53) işlemci
  • grafik işlemci Adreno 610
  • 5000 Mah batarya
  • 6,51 inç ekran
  • 11 saat oyun süresi
  • 60 Hz ekran yenileme süresi
  • Hızlı şarj özelliği (18W)

 

Vivo Y20S oyun deneyimi

Vivo markasının, Y20S modeli pubg gibi oyunlardan 30FPS rahatlıkla almaktadır. Bu yüzden bir çok oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

 

​​​​​​​Vivo Y20S Ekran Koruyucu

Telefon ekranlarını korumak ve herhangi bir hasara karşı kırılmalarını engellemek için ekran koruyucu kullanmak çok önemlidir. Vivo Y20S nano ekran koruyucuları ile hem daha ince hem de daha sağlam bir ekran koruyucusuna sahip olabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek her durumda özel yapım maddesi ile telefonunuzu maksimum seviyede koruma altına alır.

Dokunmatik ekranınızın hassasiyetini hiçbir şekilde etkilemeyerek ince yapısı ile sizlere rahatsızlık vermez. Kolay bir şekilde takılabilen ve kolay bir şekilde çıkarılabilen bir yapıya sahiptir. Cihazınızın ekranını diğer kılıflara göre daha dayanıklı bir şekilde koruyarak çizilmelere karşı korur. Kullanım sırasında ekranda hiçbir şekilde iz bırakmaz ve sizlere harika bir deneyim sunar.

​​​​​​​Vivo Y20S Parfe Kapak

Telefonlarınız için tamamen uyumlu ince yapısı ile her türlü hasardan ve çiziklerden telefonunuzu koruyan bir telefon aksesuarı olmasının yanı sıra telefonunuzun hassas düğmeleri için tasarlanmış yükseltilmiş tuş yerleri ile sizlere daha iyi bir deneyim yaşatır. Ayrıca kolay bir şekilde temizlenebilen ve hemen kirlenmeyen bir yapıya sahiptir.

​​​​​​​Vivo Y20S Nano Kamera Lens Koruyucu

Kameralarınızın çizilmesine ve oluşabilecek darbelere karşı korunmasına yardımcı olur. Kameralarınızın çekim çözünürlüğünü hiçbir şekilde etkilemez. Kameralarınızın tozdan koruyarak tüm kılıflarımızla uyumlu bir şekilde çalışır. Diğer kamera lens koruyuculara göre daha dayanıklı ve daha sağlamdır. Bunun en temel sebebi yapım aşamasında kullanılan maddedir.

​​​​​​​Vivo Y20S Silikon Kılıf

Telefonunuzu en iyi şekilde koruyarak deri silikon yapısı ile telefonunuza orijinal bir tasarım sunar. Oluşabilecek tüm darbe, çizik veya şoka karşı cihazınızı maksimum seviyede korunmasını ve zarar görmemesini sağlar. Kolayca takılıp çıkarılan yapısı ile cebinizde veya elinizde bulundururken sizlere rahatsızlık vermez. Vivo Y20S Silikon kılıf modellerini diğer kılıflardan ayıran en belirgin özelliği ekranınızın yer aldığı bölümü kapatmayarak daha iyi bir deneyim sunmasıdır.

​​​​​​Vivo Y20S Kapaklı Kılıf

Daha iyi bir deneyime sahip olabileceğiniz, mıknatıslı kapatma kopçası ile cihazınızla mükemmel bir şekilde eşleşir. Darbelere ve çiziklere karşı cihazınızın hasar almasını en iyi şekilde engeller. Diğer kılıflar gibi telefonunuzun bir tek arka kısmını değil ön kısmını da korur. Önemli kartlarınızı veya paranızı koyabileceğiniz bölümleri ile sizlere bir cüzdan hissiyatı oluşturur. Kaliteli yapım maddesi ile sağlığınıza zarar verecek hiçbir içerik bulundurmaz.

​​​​​​​Vivo Y20S Şarj Aleti

Vivo Y20S şarj aletleri ile Vivo Y20S cihazınızı en hızlı şekilde şarj edebilir ve çeşitli montaj özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Günümüz çağının en büyük sorunlarından biri de cihazların yavaş bir şekilde şarj olmasıdır. Vivo Y20S şarj aletleri bunun önüne geçerek telefonunuzun daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlamıştır.

​​​​​​​Vivo Y20S Kırılmaz Ekran

Oluşabilecek tüm darbelere ve çiziklere karşı maksimum seviyede koruma sağlayan Vivo Y20S kırılmaz ekranları ile telefonunuzun daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. İnce tasarımı ile sizlere rahatsızlık vermez ve Vivo Y20S cihazlarınız ile uyumlu olarak eşleşir.

​​​​​​​Vivo Y20S Batarya

Vivo Y20S bataryaları ile telefonunuzu kısa sürede şarj edebilir ve uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Vivo Y20S marka telefonların diğer cihazlara göre en belirgin özelliklerinden biri de voltaj korumalı bataryalar üretmesidir. Bu şekilde kısa sürede şarj olarak maksimum verimle telefonunuzu kullanabilirsiniz.

​​​​​​​Vivo Y20S USB Kablo

Vivo Y20S USB kabloları ile hızlı bir şekilde telefonunuzu şarj edebilir ve veri aktarımı yapabilirsiniz. Esnek yapısı ve tasarımı ile oldukça kullanışlı bir hale gelen Vivo Y20S USB kabloları diğer markalara göre daha sağlam bir yapıdadır. Günümüzde birçok insanın şarj kablolarının kapması nedeni ile şikayetler artmış ve buna çözüm olarak Vivo Y20S USB kabloları tasarlanmıştır.

#Vivo Y20S Silikon Kılıf, #Vivo Y20S Kapak Kılıf, #Vivo Y20S Cep Telefonu Kılıfları 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.