Vodafone Cep Telefonu Kılıfları | Vodafone Silikon Kılıfları | Vodafone Kapaklı Kılıf

 

Dünya çapında haberleşme üzerine vodafone operatör firması, Türkiye de 3 büyük haberleşme firmasıarasında yer almaktadır. Yıllar önce atmış olduğu adım ile kendi hattını kullanan müşterilerine, kendi adı ile telefon üretip taksitli olarak müşterilerine sundu. Vodafone smart serisi akıllı telefonları ile piyasada yerini çoktan aldı ve bir çok köklü telefon üreticisinden daha fazla satış hacmine sahip oldu. 

Vodafone Smart 6 ve Vodafone Smart 7, iki üst seviye telefonu piyasaya sürdü ve yine adını duyduğumuz zore markası, Vodafone ile yaptığı anlaşma sonucunda bütün vodafone üretimi telefonlara kırılmaz ekran, silikon kılıf, kapaklı kılıf, batarya gibi tedarik sorununa çözüm bulan ve Türkiye piyasasında oldukça bilindik firma yıllardır vodafone kullanıcılarının uygun fiyatlı tek gözdesi haline gelmiş durumda. 

Çinli marka Zore ile yaptığımız anlaşma ile her ne kadar sınırlı sayıda ürünü tedarik etmeye çalışsak da Türkiye genelinde ki sayılı firmalardan birisiyiz ve Zore orijinal ürünlerini tedarik edip sizlere uygun fiyatlı sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Peki Vodafone markası hangi telefon aksesuarlarını sitemizde listeliyoruz ? ;  Vodafone orijinal batarya,  Vodafone power bank,  Vodafone kulaklık,  Vodafone süper silikon kılıf,  Vodafone silikon kapak,  Vodafone kapaklı kılıf,  Vodafone ekran koruyucu,  Vodafone nano mikro ekran koruyucuVodafone Cep Telefonu Kılıfları, Vodafone Silikon Kılıfları, Vodafone Kapaklı Kılıf gibi ürünleri sitemizden bulabilirsiniz ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz. 

 

Vodafone orijinal batarya  

Marka fark etmeksizin her zaman güvenliğiniz için Vodafone orijinal batarya  kullanmak zorundasınız. Aşırı kullanım sonuçlarında iki tane ortaya büyük sonuç çıkar birisi”hızlı biten şarj” ve diğeri ise “ patlama riski” ikinci olan daha fazla büyük risk barındırıyor. Sevdiklerinizi yaralayabilirsiniz. Her zaman orijinal ürünlerden şaşmayınız. Zore orijinal batarya ile kendinizi her zaman garantiye alın.

 

Vodafone power bank 

Diğer ismi ile taşınabilir şarj aleti olarak ta bilinmektedir. Birden fazla mah seçenekleri ile piyasaya orijinal olarak çıkartılan ve tamamen kendi ürünlerini desteklemek amaçlı voltaj koruma seçeneği Vodafone power bank piyasada yerini uygun fiyatlı olarak yerini almış konumda. 

 

Vodafone kulaklık  

Türkiye de ki kullanıcıların olumlu yorumlarını sürekli dile getirdikleri ve gelişen teknoloji ile birlikte İnternet kullanım seviyesi artış göstermiş ve araştırmalara göre kullanıcıların kulaklık kullanım seviyesi artış göstermiş. Vodafone kulaklık konusunda birden fazla yatırım yapmış, Vodafone bluetooth kulaklık ve Vodafone kablolu kulaklık olarak piyasada orijinal olarak yerini almış konumda.

 

Vodafone süper silikon kılıf

Süper kelimesini temsil eden normal alışa gelmiş klasik silikon kılıflarından en ayırt edici özellikleri sararma, kararma, renk atma ve bakteri üretme gibi kusurlu etkenler bu süper silikon bileşenlerinden kaldırılmıştır. Vodafone süper silikon kılıf konusunda ağırlığını vererek vodafone firması bir kere daha rakiplerine göre kendisini yükselmeyi başarmıştır. 

 

Vodafone silikon kapak

Her kullanıcının zevkleri tartışılmaz bir gerçek ve piyasada ki telefon kullanıcılarına özel üretimler sağlayanlardan diğeri ise Vodafone silikon kapak üretimine gaz vererek, portatif ve çok kullanışlı olmasından dolayı bir çok kullanıcı telefonlarına kılıf yerine geçmeli kapak almayı tercih ediyor. 

 

Vodafone kapaklı kılıf  

Sınırlı sayıda ki firmanın üretimini yapıp kendi kullanıcılarına sunduğu ve bir çok kullanıcının tercihleri sıralamasında ilk sırada bulunan Vodafone kapaklı kılıf birden fazla renk seçenekleri ile sitemizden bulabilir ve satın alabilirsiniz. 

 

Vodafone ekran koruyucu  

Görünmez kazalardan telefonumuzu korumanın en güzel yanı ise ekran koruyucuya sahip olmak. Bir çok fazla senaryoyu günlük hayatımızda görmekteyiz. Bunların önüne geçmek için ve binlerce lira ödediğimiz telefonlarımızı korumanın en güzel yanı koruyucu sahibi olmak. Vodafone firması kendi telefonlarına uyumlu çıkartmış olduğu Vodafone ekran koruyucu ile sağlamlığı bir çok kullanıcı tarafından test edilmiştir.

 

Vodafone nano mikro ekran koruyucu

Normal ekran koruyuculara göre daha gelişmiş bileşenler içeren ve bir kağıttan çok daha ince olmasından dolayı, özellikle oyuncuların tercih ettiği Vodafone nano mikro ekran koruyucu fiyat konusunda her ne kadar pahalı olsa da hassaslığa dikkat edenler için normal fiyatların üzerinde liste fiyatını olduğunu bilmeleri gerekir.

 #Vodafone orijinal batarya,  #Vodafone power bank,  #Vodafone kulaklık,  #Vodafone süper silikon kılıf,  #Vodafone silikon kapak,  #Vodafone kapaklı kılıf,  #Vodafone ekran koruyucu,  #Vodafone nano mikro ekran koruyucu, #Vodafone Cep Telefonu Kılıfları, #Vodafone Silikon Kılıfları, #Vodafone Kapaklı Kılıf

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.