​Vodafone Smart 6 Silikon Kılıf | ​Vodafone Smart 6 Kapaklı Kılıf | ​Vodafone Smart 6 Cep Telefonu Kılıfları

İnce ve zarif görünümün yanı sıra serinin güçlü cihazlarından biri olan Vodafone Smart 6 2015 yılında çıkmıştır. Dahili alanı 16GB olmasına karşı hafıza kartı kullanımı ile bu alan 128GB alana kadar çıkartılabilmektedir. 4.5G desteklidir. NFC özelliği bulunmaktadır. Gömülü radyosu ile kullanıcıları memnun etmektedir. Tek bir SİM kartına uyumludur.

Vodafone Smart 6 ekran boyutu 5.5 inçtir. Bununla birlikte Mullti Touch özelliğin sayesinde çoklu dokunmatik imkânı vardır. Cihazın genel boyutu 155.85 mm eni ise 77.4 mm olarak dizayn edilmiştir. Cihazın kalınlığı 8.35mm olup, ağırlığı sadece 151 gramdır. Bu yüzden oldukça hafif kullanım sağlar. Renk alternatifi olarak gümüş ve gri renkte üretilmiştir. Vodafone Smart 6 Silikon Kılıf, ​Vodafone Smart 6 Kapaklı Kılıf, ​Vodafone Smart 6 Cep Telefonu Kılıfları ve birçok seçenek şimdi Tekno Şehir'de sizleri bekliyor.

​Vodafone Smart 6 Kulaklık

Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile Vodafone Smart 6 kulaklık ürünleri ses düzeyini iyileştirip, net bir hale getirmektedir. Özellikle kablosuz kulaklıklar kullanıcılara büyük rahatlık sağlamaktadır. Tek bir dokunuşta komut verme ayrıcalığı ile telefonu kullanmadan aramalara cevap verebilir ya da red edebilirsiniz. Kulaklıklar kulak içi veya kulak dışı kullanılabilmektedir.

​Vodafone Smart 6 Silikon Kılıf

Cihaz güvenliğinin sağlanması için silikon kılıf kullanımı oldukça fazladır. Vodafone Smart 6 silikon kılıf düşme ve çarpmalara karşı oldukça koruyucu bir rol üstlenmektedir. Silikon kılıflar esnek yapıları ile oldukça pratik telefona yerleştirilmektedir. Farklı renk ve desenler ile telefona ayrı bir hava katmaktadır. Silikon kılıflar suya dayanıklı olduklarında temizleme imkânı da bulunur.

​Vodafone Smart 6 Silikon Batarya

Batarya cep telefonlarının olmazsa olmaz parçalarındandır. Vodafone Smart 6 silikon Batarya 3000 mAh özelliği oldukça iyi bir performans sağlamaktadır. Cihaz bataryasının hızlı şart avantajının olması kullanıcı için oldukça memnun edicidir. Batarya gömülü niteliği olması değiştirme olanağı tanımamaktadır. Bu yüzden teknik destek ile değiştirilmesi gerekir.

​Vodafone Smart 6 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar cihazın düşme hızını kesen ve koruyucu unsur oluşturan ürünlerdir. Vodafone Smart 6 silikon kapaklı kılıf çeşitli renk ve özelliklerle kullanıcılara farklı bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Pencereli ve cüzdanlı modeller oldukça tercih edilmektedir. Ancak penceresiz kullanımlarda gizliliğin oluşmasına da olanak vermektedir.

#Vodafone Smart 6 Silikon Kılıf, ​#Vodafone Smart 6 Kapaklı Kılıf, ​#Vodafone Smart 6 Cep Telefonu Kılıfları 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.